• GoHome Professional
kuća srem do 25000 Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća srem do 25000 Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća srem do 25000 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kuća srem do 25000 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 23000 eura (malo jeftiniji)
    • 26000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI BANOVCI, 250.000 €, 410,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Dvojna kuća na placu od 7,14 ari, pri čemu se prodaje 1/2 kuće. Kuća se sastoji od podrumskog dela, prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor sa mokrim čvorom, magacinski prostor, prostor za kancelariju, kao i velika garaža za tri automobila. Na....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Višesobna kuća, 190m2 + pomoćni objekat 60m2, PR+I, EG, garaža, 9,7 ari, uknjižena Lokacija ulice Jovana Popovića je u neposrednoj blizini centra Inđije i jedna je od najtraženijih. Blizina parka, škole i svih važnih sadržaja čine ovu lokaciju idealnom za udoban i kvalitetan porodični....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 225.000 €, 290,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19.3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska voda, mogućnost formiranja dodatne stambene jedinice U mirnom delu Inđije, u takozvanom srpskom kraju, nalazi se ova veoma komforna i funkcionalna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuća srem oglasi objavljeni od poslednjeg puta (3)
  • kuća srem do 25000 (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.