• GoHome Professional
klima namešten do 46000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • klima namešten do 46000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - klima namešten do 46000 eura što skuplji

  • Za upit "klima namešten do 46000 eura što skuplji" pronađeno 373 nekretnina - prosečna cena 636 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115838, PR/PR, izlog, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Vrlo lep lokal.Moze za Apoteku(postojeci namestaj),kliniku itd Objekat poseduje i magacinski prostor od 54m2 po ceni od 300e ako ide zasebno. Depozit visina jedne kirije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Kosančićevom vencu. Useljiv odmah. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 50.000 €, 39,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s268 Na prodaju je praktičan renoviran stan površine 39 m2, smešten na izuzetnoj lokaciji u Mladenovcu, tačno na 25. maju. Ovaj funkcionalan stan nudi sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i trepezarije, kupatila, predsoblja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'klima namešten do 46000 eura što skuplji'
49.800 €
49.800 €
49.700 €
  Apartman, VELIKO GRADIŠTE, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman "Todor" – Srebrno jezero Prodaje se kompletno opremljen apartman od 35m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Srebrnom jezeru – svega nekoliko minuta hoda od šetališta i plaže. Detalji: Površina: 34m² Apartman se prodaje potpuno namešten – sve stvari su nove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan . Stan je useljiv odmah. Pet Friendly. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, ostave,terase 2 spavaće sobe, kupatila i wc. Cena 700e +depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg br.posr.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija - Bulevar oslobođenja, neposredna blizina Betanije Karakteristike stana: • Trosoban stan, 71m2 • Kompletno namešten • Raspored: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, terasa, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava • Informatika: 14.000din Dodatne pogodnosti: • Odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 49.300 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117460, I/I, klima, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.030 €, 28,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Adicama. Stan se nalazi na prizemlju i veoma je funkcionalan zbog svoje strukture. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, hodnika koji vodi do spavaće sobe i kupatila. Može biti odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.900 €, 24,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera u zgradi novogradnje. U stanu se nikad nije živelo, prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Lokacija mirna i udaljena od buke i gradske vreve, a opet na 15 minuta od centra Novog Sada. Bez ulaganja, odmah useljivo. Za više informacija nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Namešten, komforan trosoban stan u blizini Novosadskog sajma i Bulevara Evrope. Ovaj funkcionalan stambeni prostor ( u sve prostorije se ulazi iz hodnika) čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku na uglu Bulevara oslobođenja i ulice Braće Ribnikar. Ovaj svetao i lep stambeni prostor nalazi se na XI spratu zgrade sa liftom. Čine ga dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 48.500 €, 23,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 23m2, GARSONJERA Prodajemo stan uknjižen kao garaža u novoizgradjenoj zgradi u Petrovaradinu. Stan se nalazi u dvorištu zgrade i funkcioniše normalno kao stan, a u papirima se vodi kao garaža pa su komunalije i troškovi znatno niži. Idealna povoljna investicija za dalje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.410 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u mirnom i lepom kraju Novog Naselja u ulici Seljačkih buna u blizini škola, vrtića ,doma zdravlja, marketa i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Kraj je takodje veoma lepo povezan gradskim prevozom sa svim drugim krajevima grada. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan dvosoban stan sa dve terase i ostavom, na prvom spratu, ulično orjentisan, svetao. Nalazi se u neposrednoj blizini svih značajnih institucija, više fakulteta, Kliničkog centra, gradskog prevoza i auto-puta. Za svaku preporuku! 2112 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 47.740 €, 22,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117461, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * Izdajemo 66 m2 NOVA DETELINARA ul.Branka Bajića, trosoban komplet namešten stan, 1 sprat od 5, cg, vm, terasa, klima, USELJIV, obezbeđeno 1 PARKING mesto u dvorištu zgrade CENA mesečno 700 Evra +....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i potpuno opremljen trosoban stan površine 58 m², smešten na 5. spratu uredne i novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dodatnog toaleta i terase sa pogledom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Lokal poseduje prodajni -prednji prostor, magacinski prostor i galeriju kao kancelariju ili sl. cena može mali dogovor Grejanje je na gas tako da su troškovi veoma povoljni. Depozit u visini dve kirije. -agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten stan u Zahumskoj ulici, nadomak Vukovog spomenika. Stan je salonskog tipa i nalazi se u prizemlju stambene zgrade ali je dvorišno orijentisan. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savrsen spoj luksuza i lokacije -izdaje se potpuno namešten nedavno renoviran dvosoban stan na samom Trgu slobode . Ovo je nesvakidasnja nekretnina za odabrane koji zele da uIvaju u panoramskom pogledu na grad iz svog komfora. Potreban depozit, Terasa, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan u blizini Tašmajdana i fakulteta, dvostaano orjentisan, kompletno namešten ,nova mašina za veš, tv aparat može da se kupi u dogovoru sa zakupcima, Stan je useljiv od 01.10.2025.god. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban lux namešten stan u Zemunu. CG se plaća po utrošku. Useljiv od 15.marta. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Strogi centar, Novi Sad 🏙️ U ponudi je ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 50m², koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne zgrade u samom srcu Novog Sada – na svega nekoliko koraka od Katedrale i pešačke zone. 🏛️🚶‍♀️ 🛋️ Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 45.000 €, 33,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten dvosoban duplex stan u centru Zrenjanina površine 33m2 u donjoj etaži i 14m2 soba, u gornjoj etaži. Na III spratu (potkrovlje), renoviran, po podovima laminat i keramika. Grejanje i hlađenje na klimu. Stan se prodaje kompletno opremljen sa svim novim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar , Pupinova palata. Kompletno, moderno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu nadomak pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i terasa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 12, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Двособан , површине 60 м2 , на другом спрату , опремљен за канцеларију. Стан се састоји од ходника, кухиње (потпуно опремљене), дневне собе са лођом , једне собе и купатила . Једна телефонска линија . Интернет и ТВ – СББ доо Месечни троскови око 23.000,00 динара (Инфостан, струја,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera u naselju Gaj, Barajevo, u prizemlju nove trospratne zgrade. Stan površine 23 m², idealan za samca, par ili kao investicija za izdavanje. Sastoji se od jedne prostrane sobe sa kuhinjskim delom i trpezarijom, kupatila i ulaznog hodnika. Ima izlaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno i luksuzno namešten stan u strogom Centru Novog Sada - ponuda koja se ne propušta! Lokacija: Centar (Stari grad) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Zmaj Jovina Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 373)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>