• GoHome Professional
kablovska renovirano najnovije što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska renovirano najnovije što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska renovirano najnovije što skuplji

  • Za upit "kablovska renovirano najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELI POTOK, 153.000 €, 49,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjižen, podrum, stambena zgrada. U najlepšem delu Braće Jerković,prodaje se uknjižen stan,u blizini kompletne infrastrukture potrebne za život,300m udaljen od 2 škole,vrtića,doma zdravlja,pijace,maxi posluje,sa puno zelenila,u mirnoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.216.800 €, 312,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara u blizini Hrama izdaje se atraktivna spratna kuća površine 160m2, kao i dvorišna kuća, koja se sastoji od dva odvojena stana površina od 77m2 i 75m2, sve zajedno sa pripadajućim dvorištem od 5 ari. Glavna kuća je u izvornom stanju, poseduje podrum, dve etaže,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 887.888 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo 167m2 - peti sprat 80,94m2, šesti sprat 85,90m2), 5 i 6 sprat, u posleratnoj zgradi, sa 1 liftom. PROSTORIJE: stan je duplex, na svakom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 887.888 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban hostel/stan od 170m2, (uknjiženo 167m2 - peti sprat 80,94m2, šesti sprat 85,90m2), 5 i 6 sprat, u posleratnoj zgradi, sa 1 liftom. PROSTORIJE: duplex, na svakom nivou....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAKOVAC, 705.550 €, 970,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stambeno poslovni prostor u Rakovcu. Uknjiženo na 188m2. Zgrada namenjena za starački dom a može biti i privatna klinika. Kompletno renoviran, novi priključak za stuju, gas, ugrađen lift namenjen za invalidska kolica, panik tasteri po zidovima. Poseduje i 11 novih kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 699.000 €, 252,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju – izuzetan stan na početku Banovog brda. Ova nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu – spoj vrhunske lokacije, izuzetne funkcionalnosti i visokog kvaliteta života u jednom od najtraženijih delova Beograda. U ponudi imamo jedinstvenu nekretninu u zgradi novije gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 699.000 €, 113,00 m2 cca 6190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd na vodi – Stan sa najlepšim pogledom! Na prodaju luksuzno renoviran stan u Beogradu na vodi, kompletno namešten i odmah useljiv. U cenu su uključena dva parking mesta. Ne propustite priliku da živite u srcu grada, uz jedinstven pogled i vrhunski komfor. Agencijska provizija:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 26288, spratna, struja, klima, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, mogucnost prosirenja, horizontala. Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od 215m2, 3 nivoa, garaza za 2 automobila,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 26288, spratna, struja, klima, telefon, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, mogućnost proširenja, horizontala. Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od 215m2, 3 nivoa, garaza za 2 automobila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 675.000 €, 270,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux 4. 0 stan, DUPLEX, novogradnja u blizini Kalenic pijace. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe i kupatila i na spratu 2 spavace sobe, garderober, sauna, ostava, 2 kupatila, 2 terase. Uz stan se moze zakupiti garaza po potrebi. U stanu je etazno grejanje.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska renovirano što skuplji (1545)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>