• GoHome Professional
kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Terasa Parking Interfon Telefon Kablovska Internet Klima .

 
 
 
  Hotel, SREMSKI KARLOVCI, 3.300.000 €, 1518,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Sremskih Karlovaca, nadaleko poznatih kao pravo turističko blago naše zemlje u samoj pešačkoj zoni se nalazi ovaj hotel sa uhodanim poslom, kategorisan sa 5 zvezdica, koji zadovoljava najviše standarde udobnosti, doživljaja i wellness opuštanja. Sam objekat je arhitektonski....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.114.000 €, 17315,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Batajnica Može i plaćanje u izgrađenim halama/magacinima na delu zemljišta. 173.15a, gradsko gradjevinsko zemljište. Gradsko gradjevinsko zemljište, pravilnog oblika, pogodno za hale, magacine, proizvodnju. Nalazi se u blizini autoputa za Novi Sad i Batajničkog druma. Uknjižen.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.000.000 €, 520,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo ekskluzivnu kuću na Dedinju, sa nesvakidašnjim pogledom i izlazom na dve ulice, nova, kvalitetne gradnje ,dvospratnica, nameštena, odmah useljiva. Grejanje je moguće i kao cg, električno a takođe i na gas, sa prelepim kaminom u centralnom delu kuće. Oličan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 1.980.000 €, 600,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idealno za poslovnu delatnost,kuća sa svim mogućim sadržajima,kapaciteta 50, 60 radnih mesta,sastoji se iz kancelarija,terase,toaleta,teretane,prostora za zabavu,prostora za stoni tenis,prostora za odmor za zaposlene,više parking mesta u dvorištu,grejanje na gas, useljivo,cena 3300....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 1.950.000 €, 600,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1086 Na samo pola sata od Beograda nalazi se prava oaza sa sopstvenim bazenom i vinogradom. Mesto gde se spajaju mir, minimalizam i vrhunska tehnologija. Kuća se prostire na 600m2 i 40ari placa od čega je deo vinograd i voćnjak koji broji 40 stabala raznog voća. Bašta puna cveća....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.890.000 €, 540,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno primaljivu ponudu izdavanja kuće u nizu, sa velikim poslovnim potencijalom. Kuća se nalazi u naselju Mirijevo 3 i sastoji se od dve identične kuće sa ukupnom površinom od 540m2. Ispred svake kuće nalazi se prostor sa zelenilom – manji travnjak....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.890.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra lokacija, jedinstvena prilika za kupovinu. Internet Kablovska Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.828.400 €, 65300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Ugrinovci - Busije poljuprivredno zemljište, 65.382m2 Parcela pravilnog oblika, koja ćitavom jednom stranom izlazi na asfaltni put dužinom, naselja Busije. Poljoprivredna kultura. Obrađivano zemljište U neposrednoj blizini, intermodularnog terminala, između dva autoputa i pruge....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 1.828.400 €, 65300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska što skuplji (20948)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.