• GoHome Professional
kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji

  • Za upit "kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Terasa Parking Interfon Telefon Kablovska Internet Klima .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Brzi Brod, 12.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem plac u Nisu, naselje Brzi brod. Od centra grada udaljen [telefon] minuta. Povrsina [telefon] , [telefon] ara, ulica Medijana [telefon] , broj [telefon] . Plac je izuzetno dobro pozicioniran, izlazi na dve ulice. Uvedena voda na plac, pored placa prolazi kanalizacija, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 12.500 €, 25,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru 25m2 u Bulevaru Despota Stefana u blizini Skadarlije. Nalazi se na trećem spratu zgrade od pet spratova. Odlično pozicionirana u užem centru grada. Stan je kompletno namešten sa svim novim stvarima. Poseduje i TV, veš mašinu. Internet, Kablovska.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.000 €, 26,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Beograda - Zeleni venac u ulici Jug-Bogdanova, izdaje se na duži period, potpuno renovirana i nameštena garsonjera (nov, funkcionalan nameštaj i nova bela tehnika). Garsonjera adaptitana u 1,5 stan, sastoji se iz: pretsoblja, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća uknjižene površine 71m2 u selu Mokra, 3km od Bele Palanke. Kuća se nalazi na placu površine 703m2. Kuća je pravljena od blata i slame i nije uslovna za život. Ima monofaznu struju i priključena je na seoski vodovod. Kuća je uknjižena, svojina privatna. Za....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 15.000 €, 57,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kamena kućica u Knežici, 57m2, 15.000e. Kuća se nalazi na placu od 5 ari i sastoji se od ulaznog hodnika i tri prostorije. Kuća je građena od kamena, bez stubova, ploča je betonska,stolarija je drvena, na podovima je samo beton. Uz kuću se prodaje još oko 80 ari poljoprivrednog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Centar, ulica Futoška. Odlična, nova, apartmanski i moderno nameštena, komforna garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Preko puta Futoške pijace, blizina strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine jedna prostrana soba,....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 15.000 €, 40,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend kuća u Kniću na 700m od Gružanskog jezera i isto toliko od centra Knića. Kuća je napravljena od drveta sa urađenom izolacijom na jednom aru placa.Sve je uknjiženo i u postupku je legalizacije. Poseduje veliku terasu, jednu spavaću sobu sa francuskim ležajem i kupatilo.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska što jeftiniji (20921)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com