• GoHome Professional
interfon do 100000 eura što jeftiniji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • interfon do 100000 eura što jeftiniji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - interfon do 100000 eura što jeftiniji

  • Za upit "interfon do 100000 eura što jeftiniji" pronađeno 791 nekretnina - prosečna cena 2.040 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 2.sprat
    • lift
    • parket
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.000 €, 25,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem izuzetno dobru garsonjeru na novoj Detelinari, ulica Hadži Ruvimova broj 42, površine 25m2. Ima odvojenu kuhinju od sobe i zastakljenu terasu sa pvc-om kao i kupatilo, centralno gradsko grejanje kao i protočna vruća voda-bez bojlera, lift. Poseduje optički internet i televiziju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.250 €, 27,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.550 €, 27,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.867 €, 43,26 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

🏡 Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.867 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 91.000 €, 43,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji Borče u novoj dvospratnoj zgradi sa interfonom, video nadzorom nudimo vam veliki izbor različitih struktura i kvadratura stanova useljive krajem decembra. Zgrade u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture. U ponudi imamo dvosobne, dvoiposobne, troiposoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 45,16m2m2, SUT/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednosoban, funkcionalan stan u novoizgrađenoj zgradi, na odličnoj lokaciji, na obroncima Zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVILOVO, 91.000 €, 43,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 91.415 €, 44,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 500 U srcu prirorde, na nepunih 45 minuta od Beograda! Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Kosmaj Residence donosi savremeno stanovanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 91.500 €, 36,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan u mirnom delu Zlatibora. Po strukturi je jednoiposoban, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na drugom spratu od ukupno sedam. Južno je orijentisan, a grejanje je etažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 91.637 €, 56,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 91.900 €, 69,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.knez-nekretnine.com

PRODAJE SE U NADOGRADNJI SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM STAMBENE ZGRADE NA CENTRALNOJ LOKACIJI KARABURME PRELEP, OSUNČAN STAN SA TERASOM /7M2/. POSEDUJE INTERFON, EG NA STRUJU, KLIMU, PARKET, PVC STOLARIJU I MOGUĆNOST PROŠIRENJA NA TAVANSKI PROSTOR. PROSTORIJE: HODNIK, KOMBINOVANA SOBA,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 88.624 € na 91.939 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 91.939 €, 55,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 77.546 €
08.10.2025 - 80.315 €
07.11.2025 - 83.085 €
07.01.2026 - 88.624 €
26.04.2026 - 91.939 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 55,39m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 37 m, smešten na trećem spratu novije zgrade u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara svega tri minuta lagane šetnje iznad zlatiborskog jezera. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini, idealna za odmor, život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 92.180 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1. 5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 92.400 €, 77,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 77m2( terasa 4m2), EG, lift, II/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U centru Nove Pazove nalazi se prostrana trosobna nepokretnost izrazito funkcionalnog rasporeda prostorija. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom. U gradnji su korišćeni kvalitetni materijali( keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.400 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 33m2 . 33m2, 1.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 90.000 €
17.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.500 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Zlatiboru u naselju Golija. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na norveške radijatore. Zapadno je orijentisan. Zgrada je moderno opremljena sa liftom,....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 92.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban stan (74 m²) u ulici Dunavska, širi centar Požarevca. Stan se nalazi na idealnom 2. spratu novogradnje (zgrada sa 4 sprata). Struktura: 2.5 (dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezarija i nova kuhinja). U cenu uključena garaža 13 m². CG Klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Tražite stan koji kombinuje praktičnost, komfor i odličnu lokaciju u Novom Sadu? Ovaj jednosoban stan od 30 m² na Bulevar Evrope je pravi izbor za vas! Nalazi se na 4. spratu moderne novogradnje sa liftom, potpuno je namešten i odmah useljiv – spreman za život ili kao investicija....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 86.000 € na 93.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 86.000 €
28.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Novogradnja Terasa Interfon Vladimira Rolovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 85,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 85 V EG 93.000 Prodaje se komforan dvoetazni trosoban stan od 85 mkv u nadgradjenom delu stambene zgrade. Na donjoj etazi (V sprat) je dnevni deo stana: ulazno predsoblje za polukruznim stepenistem za Pk, dnevna soba, trpezaija, reso kuhinja i wc, a na gornjoj etazi (Pk)....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 93.680 €, 51,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 94.050 €, 52,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5,52.25m2(terasa 4.06m2), EG, I/II, telefon, interfon,parking. Građevinska dozvola. U ponudi imamo, moderan kompleks u Vrnjačkoj Banji, sa manjim stanovima različitih struktura. Odlična lokacija , odvojeno od gužve, okruženo zelenilom a opet blizu centra i šetališta. Projektovani....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na drugom, trećem i četvrtom spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 94.200 €, 69,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je savremen stan u kvalitetnoj novogradnji, smešten u samom centru Paraćina. Lokacija omogućava komforan gradski život, uz neposrednu blizinu svih važnih sadržaja. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Raspolaže prostranim dnevnim....

 
 
 
  Stan, VINIK, 94.500 €, 86,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrezina kod Svrljizanke blizina Skole Mika Antic i naselja Beverli Hils nov malo koriscen izuzetan TROSOBAN komforan stan u manjoj stambenoj zgradi suncan funkcionalan osvetljen 3 komotne spavace sobe uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit 86m2 + 15m2 3 terase....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 94.500 €, 70,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJU SE TROSOBNI STANOVI RAZLIČITIH POVRŠINA U STAMBENO – POSLOVNOM KOMPLEKSU U STROGOM CENTRU GRADA. LOKACIJA OVOG OBJEKTA JE NA UGLU ULICA KOSTE STAMENKOVIĆA/MLINSKA DO SAJAM ŠOPING CENTRA. ZGRADA OPREMLJENA LIFTOVIMA SA TRI POSEBNA ULAZA. U NEPOSREDNOJ BLIZINI OVOG KOMPLEKSA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 94.600 €, 43,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 43m2 . 43m2, 2.0, PR/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 94.680 €, 52,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0 , 52,60m2(teasa ), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnja, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne obrade.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 94.710 €, 77,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su moderni stanovi u izgradnji na vrhunskoj lokaciji u centru Ćuprije, od renomiranog investitora poznatog po kvalitetu i pouzdanosti. Vrhunska gradnja i raspored Stanovi su projektovani sa pažnjom na svaki detalj — maksimalno iskorišćen prostor, funkcionalan raspored i visok....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 474)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>