• GoHome Professional
indomio do 210 m2 3.sprat do 758 eura do 9 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • indomio do 210 m2 3.sprat do 758 eura do 9 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 210 m2 3.sprat do 758 eura do 9 eura/m2 namešten

  • Za upit "indomio do 210 m2 3.sprat do 758 eura do 9 eura/m2 namešten" pronađeno 112 nekretnina - prosečna cena 8 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 640 eura
    • do 800 eura (prosečna cena)
    • do 960 eura
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Niš, Palilula, Apelovac – izdaje se prelep 2.5 stan od 70m² u novogradnji odmah iznad pivare. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 7, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora. Iz dnevne sobe izlazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U kvalitetnoj, novijoj zgradi, preko puta hotela Jugoslavija, nudimo vam dvosoban stan, kompletno namešten. U stanu je dozvoljen boravak životinja. Stan poseduje i svoj podrum, kao i zajednicku prostoriju na spratu, za sušenje veša ili odlaganje nekih stvari. Okrenut je ka unutrašnjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 2, FRUŠKOGORSKA, TROSOBAN STAN - izdaje se kompletno namešten stan sa odvojenom kuhinjom. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Računi informatike za dva člana oko 15000din. ODMAH USELJIV. Obavezan depozit. Kućni ljubimci nisu poželjni. Agencijska oznaka 9100685.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban, namešten stan površine 55m na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu kod tržnog centra Roda (Vizantijski bulevar). Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je u fazi delimičnog renoviranja, biće nova kuhinja, kombinovani frižider, garderober.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 450 €
19.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA NOVOM NASELJU --- Agencijska šifra: 9111625. Izdaje se kompletno namešten, dvoiposoban stan od 63m2, koji se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju.Stan je odmah useljiv.  Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 400 €, 65,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u strogom centru Stare Pazove, odmah pored ulaza u zgradu Opštine, adresa Svetosavska 9, III sprat (pored firme Konsalting d.o.o.). 65m2 poslovnog prostora, čajna kuhinja sa frižiderom i toalet. Nalazi se na III spratu, osvetljen sa tri strane. Može se koristiti za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Dvosoban namešten stan u strogom Centru grada,Petra Drapšina, III sprat bez lifta,kuhinja odvojena,trpezarija,dve velike sobe,kupatilo,odmah useljiv. Mesečna zakupnina 400 eura,depozit 400 eura,agencijska provizija jednokratno 200 eura. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 250 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026. - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Mokranjčevoj ulici(Palilula)Izdaje se namešten jednoiposoban stan u Mokranjčevoj ulici na trećem spratu zgrade bez lifta i CG. Sastoji se od ulaznog hodnika,kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, terase i uvučene kuhinje. Vredi pogledati!!!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten četvorosoban stan na Telepu Smešten u mirnoj ulici, idealan za porodičan život. Nalazi se na trećem spratu koji je poslednji. Poseduje terasu Obavezan depozit Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Lep,moderno namešten stan izdaje se u samom centru grada.Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinjsku nišu,spavaću sobu i kupatilo. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 500 €
17.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN KOD FUTOŠKE PIAJCE---Agencijska šifra: 9112356. Izdaje se odličan, kompletno namešten dvosoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini futoške pijace. Dvorišno je orijentisan. U stanu su dozvoljeni manji psi.Useljiv odmah.Potreban....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 180 € na 160 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 29,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 180 €
20.02.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa , prostrana i lepo očuvana garsonjera, sa terasom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, predsoblja i kupatila. Stan se nalazi u novijoj zgradi, izdaje ae namešten , stolarija je potpuno nova,kuhinja sa svim elementima, kupatilo takođe opremljeno ima veš mašinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOIPOSOBAN STAN - GAGARINOVA ULICA---Agencijska šifra: 9112554. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 3. spratu zgrade, u Gagarinovoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 9108432.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom kod Socijalnog. U stanu su dozvoljeni kučni ljubimci.Stan je useljiv odmah.Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 800 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosoban stan u samom centru Kragujevca, površine 155 m2, na trećem spratu stambeno poslovnog objekta koji ima lift. Stan koji je korišćen kao polsovni prostor za IT sector, sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, ostave i pet prostorija, pogodan je za obavljanje raznih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Moderan stan u novoj zgradi kvalitetne gradnje, u širem centru grada, u mirnom kraju i okruženju bez buke. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvoiposoban, a sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i prostrane terase sa koje se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten jednosoban stan na Grbavici. Useljiv je od 05.01.2025. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Za više informacija pozovite 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lepo namešten stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaća soba, dečja soba, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. Centralno grejanje je isključeno pa su troškovi mali. Stan se nalazi na ekstra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 250 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u naselju Bagljaš, 52m2 ( adaptacijom realno ima više m2), nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće i dečje manje sobe, kupatila, hodnika i terase.Stan se izdaje potpuno namešten i useljiv od 1.aprila.Centralno....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 400 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten stan u ulici Cara Dušana, u Novom Sadu, u naselju Grbavica. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i idealan je za udoban gradski život. Po strukturi je dvosoban, površine 36 m², i funkcionalno raspoređen. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Cara Dušana, u neposrednoj blizini Limana IV izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 36m2. Lep raspored, dvorišna strana mirno i tiho. Iz ulaznog predsoblja ulazi se u kupatilo, spavaću sobu i dnevni boravak koji je povezan sa radnim delom kuhinje.U stanu ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122583, III/IV, lift, terasa. Izdajem namešten dvosoban stan kod Socijalnog u Dostojevskog ulici na trećem spratu sa liftom. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 82m2, u ulici Dušana Vasiljeva, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Novog Sada. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade (bez lifta), u mirnoj jednosmernoj ulici sa drvoredom, bez bučnih lokala, što omogućava prijatan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 800 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 850 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN NA KEJU---Agencijska šifra: 9112559. Izdaje se prostran, lepo opremljen trosoban stan od 82m2 na trećem spratu zgrade bez lifta u mirnoj jednosmernoj ulici na Keju. Zgrada poseduje svoju biciklanu. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Namesten i odmah useljiv. Idealan za porodice. GREJANJE - CG, sprat 3/3, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 43124. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI SA PARKING MESTOM ---Agencijska šifra: 9112582.Izdaje se namešten jednoiposoban stan od 46m2 na 3 spratu zgrade sa liftom  na Novoj Detelinari. Mogućnost parkiranja  u dvorištu zgrade. Odmah useljiv.Potreban depozit....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 600 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN NA JUGOVIĆEVOM---Agencijska šifra: 9112534.Izdaje se moderno namešten dvoiposoban stna na 3. spratu zgrade sa liftomna Jugovićevom naselju. Stan se nalazi na odličnom mestu za porodičan život, okružen parkovima za decu.Stan je useljiv od 04.05.2026. Potreban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-112 (od ukupno 112)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com