• GoHome Professional
indomio do 190 m2 pogodan interfon što jeftiniji d - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • indomio do 190 m2 pogodan interfon što jeftiniji d - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 190 m2 pogodan interfon što jeftiniji do 10 eura/m2

  • Za upit "indomio do 190 m2 pogodan interfon što jeftiniji do 10 eura/m2" pronađeno 50 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 9 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 10 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 943 eura
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 1.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji na Vidikovcu nalazi se ova izuzetno funkcionalna i kvalitetno renovirana kuća ukupne površine 222 m² sa uključenom garažom i ostavama, idealna kako za stanovanje, tako i za poslovni ili kombinovani poslovno-stambeni prostor. Kuća je u potpunosti renovirana....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 1.300 €, 120,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, potpuno nov poslovni prostor od 120 m2 u mirnom delu Mirijeva. Prostor je veoma funkcionalan i pogodan za ordinacije, kancelarije, IT firme, gejming studije, kao i druge delatnosti kojima je važan komforan i organizovan radni ambijent. Prostor obuhvata tri veće....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 2.100 € na 1.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 1.500 €, 158,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 2.700 €
08.03.2026 - 2.100 €
22.04.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan kancelarijski prostor od 158 m² na atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu, u blizini Opštine Čukarica. Prostor ima veoma funkcionalan raspored sa više odvojenih kancelarija, što ga čini idealnim za kompanije koje žele organizovan i komforan radni prostor. Velika prednost....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 1.500 €, 145,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U centru Vračara, odlična lokacija, kod Hrama ,Slavije i Kalenić pijace izdaje se Poslovno- kancelarijski prostor od 145m2. Prostor se nalazi u odličnoj Poslovnoj zgradi sa liftom, interfonom, video nadzorom, odmah useljiv. Pogodno za sve delatnosti, kancelarije, advokate, konsultantske....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.650 €, 155,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan poslovni prostor u ulici Dimitrija Avramovića. Prostor je pogodan za mirnije delatnosti, kancelarije, ordinacije. Prostor se izdaje prazan uz mogućnost dogovora oko opremanja. Video interfon sa kamerama na kapiji i ulazu u zgradu, optičke kutije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.800 €, 178,00 m2 cca 10 €/m2