• GoHome Professional
građevinsko zemljište u beogradu - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • građevinsko zemljište u beogradu - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - građevinsko zemljište u beogradu

  • Za upit "građevinsko zemljište u beogradu" pronađeno 167 nekretnina - prosečna cena 173 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1960 m2
    • do 2450 m2
    • 2450 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 2450 m2
    • 2940 m2
  •  Po ceni
    • do 6300 eura
    • do 7800 eura (prosečna cena)
    • do 9400 eura
    • do 78 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 102.000 €, 1700,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Plac je na 400m od autobuske okretnice u Mirijevu IV, okružen zelenilom. Kvadratnog je oblika, nalazi se na 200m nadmorske visine i ima pad ka zapadu i lep pogled na šumu. Do asfaltirane ulice i priključaka ima 100m. Prema planu generalne regulacije, zemljište je građevinsko i nalazi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 479,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište - formiran građevinski plac u Železniku u ulici Dimitrija Sabova površine 479m2. Prema DPU plac pripada celini "Čitački potok" koja je predviđena za stanovanje, tj. izgradnju porodičnih kuća ( može i kombinacija sa objektima uslužnih delatnosti). Minimum....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 161.000 €, 3800,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na samom izlazu iz Železnika na putu ka Sremčici, površine 38, 28 ari. Plac se nalazi na oko 70 m od glavne ulice. Trenutno nije urađen detaljni plan regulacije, ali je na ovom mestu predviđena komercijalna zona izgradnje.Vrsta zemljišta - gradsko građevinsko zemljište.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 122.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen plac povrsine 5,8a na Banjici. Gradjevinsko zemljiste. Struja, voda, kanalizacija, asfalt. Stepen izgradjenosti 0.7, stepen zauzetosti 30%, informacija o lokaciji. Mogucnost kupovine dodatnih 30a placa. Pozvati za vise informacija. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 78.000 €, 651,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac sa prelepim pogledom na Dunav u samom naselju Visnjicke Banje. U blizini, poste, doma zdravlja, marketa. Gradsko-gradjevinsko zemljiste do placa struja, voda, kamalizacija. Ubrzo se ocekuje da prodje gas. Agencijska provizija 2%. Reg broj 070. -7ari .

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 115.000 € na 85.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Jajinci, 85.000 €, 700,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 115.000 €
08.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Građevinsko zemljište pravilnog oblika i ravne površine. Nalazi se u mirnom okruženju sa dobrim pristupnim putem i potrebnom infrastrukturom (struja, voda). Lokacija pruža balans između mira i privatnosti i neposredne blizine svih važnih sadržaja za život. Idealno za izgradnju porodične....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 270.000 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Parcela, gradsko građevinsko zemljište, uz samu Vodovodsku ulicu, pred ulazak u Železnik. Mogućnost kupovine još 10 ari. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51208. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Plac, Beograd - Vodovodska | Prodaja · 2000m² · 270.000€.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Braće Jerković, 270.000 €, 2100,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na odličnoj lokaciji van gradske gužve a ipak blizu grada, građevinsko zemljište na području između Braće Jerković i Kumodraža . Po planu detaljne regulacije, novi kompleksi, višeporodično stanovanje, predviđena gradnja 4 nivoa P+2+PK/PS. Zauzetost parcele 30%, podzemne etaže....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 124.440 €, 600,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116165, uknjižen, plac. Prodaje se uknjižen plac povrsine 5,8a na Banjici. Gradjevinsko zemljiste. Struja, voda, kanalizacija, asfalt. Stepen izgradjenosti 0.7, stepen zauzetosti 30%, informacija o lokaciji. Mogucnost kupovine dodatnih 30a placa. Više informacija na:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 550.000 €, 7900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac na Makišu. Agencijska provizija 2% -.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 32346, uknjizen, plac. Plac se nalazi u blizini Soko Starka na Vozdovcu. Ima 14 ari. gradsko gradjevinsko zemljiste. Pogodno za vise namena! Struja, voda, kanalizacija je u blizini. Top lokacija! Nije prosao DUP. Samo za kes , za ozbiljnog kupca cena nije fixna. Vise....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 218.000 €, 2700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac od 27ari građevinsko zemljiste, pravilnog oblika 30mx90m sa otvorenim pogledom, porodična gradnja na pojedinačnim parcelama sa najviše 4 stana u objektu. - P+1+Pk/Ps - 30% zauzetosti – neto cca 1800m2 - Sa porodičnom gradnjom su kompatibilni komercijalni sadržaji - Na pojedinim....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 460,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac -gradjevinsko zemljiste, domenzija 15m x 30m. Ulaz je iz ulice Sadika Ramiza. Plac se nalazi blize mostu Gazela. Agencijska provizija 2% -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 35.000 €, 1521,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Železniku u neposrednoj blizini izvora Sveta Petka i ulice Stevana Filipovića površine 15,21 ari. Do placa vodi asfaltirani put koji izlazi na ulicu Stevana Filipovića. Zemljište je uknjiženo, jedan vlasnik a vrsta zemljišta je gradsko građevinsko zemljište. GREJANJE....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 620.000 €, 800,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju izuzetno atraktivne građevinske parcele u centralnom delu naselja Kanarevo Brdo. Lokacija je okružena svim potrebnim urbanim sadržajima: dom zdravlja, osnovna škola, srednja ekonomska, srednja zanatska, vrtić, više hipermarketa, mini pijaca, pošta, mnoštvo....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 234.000 €, 7756,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dva placa površine 49,91a i 27,65a pored Aerodroma "Nikola Tesla". Uknjiženi kao gradsko građevinsko zemljište. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 160.000 €, 4600,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac-gradsko gradjevinsko zemljiste, koje pripada KO Mali Mokri Lug, potes Studenac. Levo od Bulevara Kralja Aleksandra, skretanje kod mega marketa Sunce. Moze prilaz i preko Mirijeva. dvesta do dvesta pedeset metara od Bulevara. Put do placa, deo asfaltiran, deo makadamski. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 99.000 €, 6600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac u prelepoj ulici blizu centra Sopota. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 240.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Borča, 240.000 €, 2169,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 245.000 €
06.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjiženo 1/1 građevinsko zemljište. U neposrednoj blizini Zrenjaninskog puta, u naseljenom području, sa priključenom strujom i brojilom. Plac je ograđen i izlazi na ulicu. Preporuka je za izgradnju hale ili poslovnog prostora zbog dalekovoda koji jednim delom prelazi preko....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 36.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115173, uknjizen, plac. gradsko gradjevinsko zemljiste, predvidjeno za postavljanje sportskih balona, pokretnih svecanih hala i sl. Bez mogucnosti izgradnje zidanih objekata. Predmetna nepokretnost se nalazi na potezu od Zeleznika prema Sremcici sa desne strane, kupac....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 40.000 €, 3192,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 31.92ari broj parcele 4886/2, građevinsko zemljiste Pećine opština Voždovac-Beograd. Ovu parcelu poseduju 3 vlasnika i prodaje se u celosti. Parcela se nalazi na starom Kragujevačkom putu udaljena je od puta 1500m. Cena placa je 40.000E. Svi zainteresovani mogu se....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 150.000 €, 10000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se savrsen plac za beg iz gradske vreve i gužve na samo 30 min od Beograda sa ubedljivo najlepsim pogledom na Kosmaj i sopotsku dolinu. Idealnih proporcija 50x200 perfektan za gradnju i sopstveni ranc i oazu mira. Izdvojen iz mesta, sa putem javnom rasvetom vodom i strujom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.400.000 €, 5100,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108079, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Odlican plac za investitore velicine 51a. Gradjevinsko zemljiste. Preko puta 72 bloka, pored izlaza na auto put. Za svaku preporuku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 140.000 €, 5600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična parcela, građevinsko zemljište, odmah uz Obrenovački put sa desne strane (smer ka Obrenovcu) pre skretanja za Železnik. Pogodan za proizvodne i magacinske hale, sportske terene, balon cena 2.500e po aru. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51272. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 650.000 €, 7800,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savska terasa, nalazi se između stadiona u Železniku i naselja Rupčine a iznad Vodovodske. Gradsko gradjevinsko zemljiste, uredan vlasnički list. Za izgradnju kompleksa organizovane stambene izgradnje, status C3. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51672. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 740.000 €, 665,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u Vojvode Stepe , P+4+PK/PS, Zauzetost parcele 60%, Površina 6,65 ari. Zemljište je ukupne površine oko 19 ari, postoji pravnosnažno rešenje o deobi koje treba sprovesti kroz katastar. Ivicom parcele postavljena je gasovodna cev za koju je potrebna ili saglasnost....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 360.000 €, 6000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129681, uknjizen. Mirijevo IV, tzv. SOFERSKI RAJ. Nije gradjevinsko zemljiste. Moguce parcelisanje po zelji kupca. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 148.400 €, 2800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac,Stara Pazova,25 ari,Neca prodaja-U ponudi za prodaju je gradsko građevinsko zemljište površine 28 ari. Na izuzetnoj lokaciji,asfaltni put,struja je do placa a voda je na placu. ZA OZBILJNE KUPCE MOGUĆ DOGOVOR. Agencijska provizija 2% reg.br. 070 -28ari .

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 152.000 € na 160.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Borča, 160.000 €, 2100,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 152.000 €
27.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se ravna, uknjižena parcela površine 21 ar. Nalazi se na uglu dve asfaltirane ulice, uz koje prolaze struja i gradska voda. Parcela je ograđena sa dve strane. U blizini se nalazi autobuska stanica, a veza sa gradom i okolnim naseljima je veoma dobra. Parcela se vodi kao ostalo....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 600.000 €, 500,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2024.,

www.indomio.rs

Uknjiženo, plac 4.43 ara, gradsko građevinsko zemljište. Zelena oaza sa pogledom na reku sa predivnom verandom za odmor, u blizini svih bitnih infrastrukturnih objekata, u blizini Ušća, Sava centra, odlična veza ka svim delovima grada. Dve kuće i pomoćni objekat na placu površine....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 616.000 €, 7700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Plavi horizonti, Dobanovacka rampa, plac od 76.96 ari, prodaje se kao idealni deo katastarske parcele od 106.96 ari, uknjizen kao gradsko gradevinsko zemljiste. U naselju Plavi horizonzi na 500 m od izgradjenih infrastrukturnih objekata (kuce, fabricke hale) nalazi se ovaj....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 32.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93138, struja, uknjizen, plac. GRADjEVINSKI PLAC. Moze da se zida kuca za stanovanje ili vikendica. Ako hocete pravi Sumadijski plac,brezuljak,a,sa pogledom na Kosmaj,to je ova ponuda. Plac se nalazi na 800 metara od mesne zajednice,i centra. 300 metara od Dijamanta.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kumodraž, 750.600 €, 3753,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kumodraz, Bulevar Peka Dapcevica, 3 753 m2, gradsko gradjevinsko zemljiste, informacija o lokaciji, uknjizeno. Plac ukupne povrsine od 37.53 ara, sastavljen od 6 katastarskih parcela, udaljen 100 m od ulice Bulevar Peka Dapcevica. Predvidjena izgradnja objekata privredno-komercijalne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 105.000 €, 7000,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026. - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Glumčevo brdo, građevinsko zemljište 70a (7000m2) Uknjiženo. Ag. prov 2% + PDV GREJANJE - Bez grejanja, sprat PR/ ID oglasa: 18062. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji, neposredno do Mirijevskog bulevara. Informacija o lokaciji. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 61775. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 105.000 €, 986,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju građevinsko zemljište u Rakovici - Sunčani breg, u zoni predviđenoj za kolektivnu stambenu izgradnju u otvorenim stambenim blokovima. Do placa je asfaltni put, struja, voda, kanalizacija je u neposrednoj blizini, a postoje i priključci za kablovsku TV i internet. Planirana....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 60.000 €, 2143,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u vikend naselju Babe, u Sopotu, površine2143 m2. Plac čine dve parcele, površina 1517 m2 i 626 m2, koje daju celinu površine 2143 m2. Parcele su ostalo građevinsko zemljište i nalaze se u građevinskom području, dozvoljena je gradnja, a poseduje građevinsku dozvolu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 630.000 €, 3000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac od 30 ari, deljiv na po 10 ari , gradjevinsko zemljiste , ravan, pravilnog oblika sa otvorenim pogledom ka gradu I Avali. - 50% zauzetosti neto - Sa porodičnom gradnjom su kompatibilni komercijalni sadržaji - P+1+PK/PS - Struja , voda, kanalizacija Informacija o lokaciji na uvid....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 36.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115173, uknjižen, plac. gradsko građevinsko zemljište, predviđeno za postavljanje sportskih balona, pokretnih svecanih hala i sl. Bez mogućnosti izgradnje zidanih objekata. Predmetna nepokretnost se nalazi na potezu od Železnika prema Sremčici sa desne strane, kupac....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 420.000 €, 2000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Stara Bežanija - Ane Bešlić plac/građevinsko zemljište, 20a U ponudi građevinsko zemljište na samo 200m od auto-puta. Parcela se nalazi između ulica Peščarske i Ane Bešlić. Plac je potpuno ravan, kvadratnog oblika i nalazi se u zoni porodične gradnje. U blizini je predviđana....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradsko građevinsko zemljište. Odlična lokacija placa u blizini okretnice linije 48. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 51516. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 400.000 €, 13280,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je građevinsko zemljište u privrednoj zoni u Ovči, površine 132,8 ari. Mogu se graditi industrijski, proizvodni i građevinski pogoni, skladišta materijala, tečnog i čvrstog goriva, robni terminali, robno-transportni centri, veliki kompleksi trgovine, posebne vrste trgovinskih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 167)

<< <1 2 3 4> >>