• GoHome Professional
građevinsko zemljište u beogradu što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • građevinsko zemljište u beogradu što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - građevinsko zemljište u beogradu što veći

  • Za upit "građevinsko zemljište u beogradu što veći" pronađeno 167 nekretnina - prosečna cena 170 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1960 m2
    • do 2450 m2
    • 2450 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 2450 m2
    • 2940 m2
  •  Po ceni
    • do 6200 eura
    • do 7800 eura (prosečna cena)
    • do 9400 eura
    • do 78 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, 159.900 €, 600,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi plac na odlicnoj poziciji. Gradjevinsko zemljiste. Plac velicine 6 ari. Struja i voda dovedena u ulici do samog placa. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. , .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 44.750 €, 526,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac u zoni individualne gradnje. Gradsko građevinsko zemljište, dozvoljena gradnja. Pored placa je struja, voda. U blizini je okretnice autobusa 48 i 505. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 600.000 €, 500,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2024.,

www.indomio.rs

Uknjiženo, plac 4.43 ara, gradsko građevinsko zemljište. Zelena oaza sa pogledom na reku sa predivnom verandom za odmor, u blizini svih bitnih infrastrukturnih objekata, u blizini Ušća, Sava centra, odlična veza ka svim delovima grada. Dve kuće i pomoćni objekat na placu površine....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac- gradsko gradjevinsko zemljiste. Izlaz na put, struja, voda. Zona porodicne gradnje. -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 479,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište - formiran građevinski plac u Železniku u ulici Dimitrija Sabova površine 479m2. Prema DPU plac pripada celini "Čitački potok" koja je predviđena za stanovanje, tj. izgradnju porodičnih kuća ( može i kombinacija sa objektima uslužnih delatnosti). Minimum....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 460,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac -gradjevinsko zemljiste, domenzija 15m x 30m. Ulaz je iz ulice Sadika Ramiza. Plac se nalazi blize mostu Gazela. Agencijska provizija 2% -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 21.900 €, 450,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA U ponudi je gradsko-građevinsko zemljište za izgradnju stambene porodične kuće površine 130m2 sa građevinskom dozvolom   LOKACIJA BARAJEVO- GUNCATI Stambeno naselje u zoni izgrađenih porodičnih kuća. Nedaleko od Osnovne škole "Knez Sima Marković",....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Sava Centar, 600.000 €, 443,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Tašmajdan, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2