• GoHome Professional
građevinsko zemljište u beogradu porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • građevinsko zemljište u beogradu porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - građevinsko zemljište u beogradu porasla cena

  • Za upit "građevinsko zemljište u beogradu porasla cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 61 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 9920 m2
    • do 12400 m2
    • 12400 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 12400 m2
    • 14880 m2
  •  Po ceni
    • do 3800 eura
    • do 4800 eura (prosečna cena)
    • do 5700 eura
    • do 48 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+18%

Promena cene sa 1.700.000 € na 2.000.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.700.000 €
13.05.2026 - 2.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 22.000 € na 25.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 25.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2021 - 25.000 €
09.06.2023 - 20.000 €
22.08.2025 - 22.000 €
11.03.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2021.,

www.feniks.rs

Plac u najmirnijem delu Grocke u naselju Sedlarac, koji je udaljen 400m od Smederevskog puta i 800m od Dunava. Na placu postoji kuća 59m2 koja nije uknjižena. Plac se vodi mkao gradsko građevinsko zemljište. Sedlarac.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 152.000 € na 160.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Borča, 160.000 €, 2100,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 152.000 €
27.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se ravna, uknjižena parcela površine 21 ar. Nalazi se na uglu dve asfaltirane ulice, uz koje prolaze struja i gradska voda. Parcela je ograđena sa dve strane. U blizini se nalazi autobuska stanica, a veza sa gradom i okolnim naseljima je veoma dobra. Parcela se vodi kao ostalo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'građevinsko zemljište u beogradu porasla cena'
250.000 €
250.000 €
 
+19%

Promena cene sa 210.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske šume. Zemljište ima veliki potencijal kada je gradnja u pitanju. U blizini parcele nalaze se priključci za struju, vodu i gas. Po planu je....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 210.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>