• GoHome Professional
ekskluzivan luksuzan 130 m2 do 3400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan luksuzan 130 m2 do 3400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan luksuzan 130 m2 do 3400 eura/m2

  • Za upit "ekskluzivan luksuzan 130 m2 do 3400 eura/m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 2.840 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja ekskluzivan petosoban stan za prodaju na Dedinju, u jednoj od najprestižnijih rezidencijalnih zona Beograda. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu Dedinja, u neposrednoj blizini Belog Dvora i Američke ambasade, u pravoj oazi mira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 370.000 €, 141,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad. Stan je uknjižen. Po strukturi je četvoroiposoban i prostire se na površini od 141 m2. Smešten je na petom spratu. Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa glavnom orijentacijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan luksuzan 130 m2 do 3400 eura/m2'
333.566 €
333.566 €
360.000 €
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 382.074 €, 124,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nov penthouse! kljuc u ruke! U ponudi je ekskluzivan penthouse koji predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i prestiža. Smešten na poslednjem spratu nove i moderne zgrade, ovaj jedinstveni stan pruža potpunu privatnost i spektakularan panoramski pogled koji oduzima dah. Lokacija:....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda - tri luks stana,jedna moćna investicija. 130m2+25m2 terase. Pred vama je retka prilika na tržištu – tri luksuzna stana koji se prodaju kao jedna celina, smešteni u istoj zgradi, u istom ulazu i međusobno povezani stepenicama. Savršena kombinacija komfora, prestiža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 367.500 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prilika – Luksuzan SMART stan sa panoramskim pogledom na Hram! U samom srcu Voždovca, nudimo vam jedinstven stan vrhunskog kvaliteta, trostrano orijentisan, sa prostranom terasom i spektakularnim pogledom na Vračar i Hram Svetog Save. Ovaj stan predstavlja spoj savremenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERA Na prodaju luksuzan porodican stan povrsine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smesten na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 330.000 €, 132,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen i kompletno namešten penthouse površine 132m2 sa sopstvenom baštom i 2 garažna mesta. Ova ekskluzivna nekretnina nalazi se u mirnom delu grada, u čijoj neposrednoj blizini imaju sve sadržaje potrebne za život, a ujedino traže udobnost,eleganicju i privatnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.800 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061259 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.800 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098091 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.300 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098092 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 291.400 €, 124,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

URBANA VILA POPOVICA — TRI LUX STANA ZA KUPCE KOJI IGRAJU NA NEXT LEVELVisina plafona 3.10 m. Orahovina. Antracit aluminijum. Panoramski pogled. Krovne terase. Master zone. Premium lifestyle.Ovo nisu obični stanovi - ovo je high-end living na Popovici, za kupce koji žele....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>