• GoHome Professional
ekskluzivan 200 m2 do 5100 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 200 m2 do 5100 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 200 m2 do 5100 eura/m2 najnovije

  • Za upit "ekskluzivan 200 m2 do 5100 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

LUX! Ekskluzivan 6.0 stan sa dvorištem 250m2, opremljen najsavremenijim uređajima i vrhunskim nameštajem, pružiće vam osećaj da ste sami u svom komforu, a okruženi zelenilom i prirodom! Prostorije: ulazni deo, dnevni boravak veličine manjeg stana, 5 spavaćih soba, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 949.500 €, 211,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan, petosoban penthaus, koji je dvostrano orijentisan, sa pogledom prema Savi i gradu. Stan poseduje dve master sobe sa svojim kupatilima i tri terase ukupne povrsine 42m2. Zgrada "QUARTET", u kojoj se nalazi stan, smestena je u centralnom delu kompleksa Beograd....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 818.850 €, 194,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 990.000 €, 203,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu najlepšeg rezidencijalnog dela Dedinja, u mirnoj ulici vajara Đoke Jovanovića, prodaje se ekskluzivan stan od 203 m² u kvalitetno zidanoj predratnoj zgradi iz 1938. godine, sa svega tri stana. Osnovne karakteristike: • Površina: 203 m² • Struktura: petosoban stan • Sprat: visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se penthouse na poslednjem spratu u Beogradu na vodi, velika panoramska terasa, 4 sobe, luksuzna oprema i mogućnost kupovine 2 garažna mesta. Na prodaju ekskluzivan penthouse Beograd na vodi, koji se ističe luksuzom, jedinstvenim pogledom i atraktivnom lokacijom. Ovaj prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 855.000 €, 185,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi – impozantan salonski stan površine 203 m², smešten na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, u ulici Kneza Miloša. Nekretnina koja spaja istorijski šarm, visoki nivo komfora i izuzetni investicioni potencijal, idealna za kupce koji traže prostor sa karakterom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 947.999 €, 210,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIX GROPUP BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 4500evra po kvadratu SPECIJALNA PONUDA-do kraja aprila-ova cena NAPOMENA: Cena je za firme. AKCIJA do 31.03.2025 je ova cena. Zgrada je uskoro useljiva, recepcija je pocela sa radom. Regularna cena je 841000 evra. DIREKTNA PRODAJA STANOVA....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Prostran petosoban stan od 194 m² sa teretanom, saunom i velikom garažom – izuzetna ponuda na odličnoj lokaciji Na prodaju je ekskluzivan, izuzetno komforan petosoban stan površine 194 m², idealan za veće porodice ili za one koji žele vrhunski komfor u svakodnevnom životu. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetan, luksuzno opremljen dupleks stan površine 234 m², koji spaja udobnost porodičnog doma i prestiž savremenog urbanog života. Nalazi se na Sajmištu na svega nekoliko minuta hoda od centra Novog Sada, u mirnoj, ali izuzetno povezanoj zoni u blizini Bulevara oslobođenja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 660.000 €, 181,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Madlenijanum - Svetosavska kuća, 5.0, 181m2, Po+Pr+Pk, 6.5a, TA, podrum. Kuća u centru Zemuna od 452m2, uknjižena 181m2, na placu povrsine 6.48 ari nalazi se u mirnoj ulici sa predivnom baštom punom zelenila sa osećajem svežine i mira kao da se nalazite u parku. Kuća nije iz....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan 200 m2 do 5100 eura/m2 (71)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>