• GoHome Professional
ekskluzivan 190 m2 do 4900 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 190 m2 do 4900 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 190 m2 do 4900 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "ekskluzivan 190 m2 do 4900 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 830.000 €, 202,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Skupštine, prodaje se ekskluzivan, potpuno renoviran i luksuzno održavan poslovni prostor sa očaravajućim pogledom na crkvu Svetog Marka. Prostor je dvostrano orijentisan, sa dva ulaza, elegantno uređenom zonom za recepciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 990.000 €, 203,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu najlepšeg rezidencijalnog dela Dedinja, u mirnoj ulici vajara Đoke Jovanovića, prodaje se ekskluzivan stan od 203 m² u kvalitetno zidanoj predratnoj zgradi iz 1938. godine, sa svega tri stana. Osnovne karakteristike: • Površina: 203 m² • Struktura: petosoban stan • Sprat: visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 855.000 €, 185,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi – impozantan salonski stan površine 203 m², smešten na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, u ulici Kneza Miloša. Nekretnina koja spaja istorijski šarm, visoki nivo komfora i izuzetni investicioni potencijal, idealna za kupce koji traže prostor sa karakterom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 799.000 €, 174,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan stan površine 174 m² u Mačvanskoj ulici, odmah useljiv. Na prodaju ekskluzivan višesoban stan ukupne površine 174 m², koji se nalazi na drugom spratu (od ukupno četiri) moderno koncipirane zgrade, izgrađene pre 11 godina. Zgrada poseduje lift, priključena je na centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 818.850 €, 194,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 660.000 €, 181,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Madlenijanum - Svetosavska kuća, 5.0, 181m2, Po+Pr+Pk, 6.5a, TA, podrum. Kuća u centru Zemuna od 452m2, uknjižena 181m2, na placu povrsine 6.48 ari nalazi se u mirnoj ulici sa predivnom baštom punom zelenila sa osećajem svežine i mira kao da se nalazite u parku. Kuća nije iz....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 619.500 €, 177,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u sklopu novog i modernog stambenog objekta, vrhunskog kvaliteta, u rezidencijalnom delu, sa pogledom na Senjak i Most na Adi. Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa zelenilom i ukrasnom rasvetom unutar dvorišta, sistem kamera i video nadzor. Ovaj luksuzni....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 695.250 €, 204,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

JEDINSTVENA NEKRETNINA NA TRŽIŠTU!!! Ekskluzivan stan u vili sa tri stambene jedinice, na atraktivnoj lokaciji u blizini Bulevara i centra grada. Jedinstenog izgleda, izrađen od najboljih materijala i opremljen vrhunskom opremom predstavlja savršen izbor za porodični koncept stanovanja.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan 190 m2 do 4900 eura/m2 (61)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.