• GoHome Professional
do 85000 eura što skuplji zadnjih 14 dana 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura što skuplji zadnjih 14 dana 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura što skuplji zadnjih 14 dana 40 m2

  • Za upit "do 85000 eura što skuplji zadnjih 14 dana 40 m2" pronađeno 81 nekretnina - prosečna cena 1.732 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • podrum
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan i lepo uređen stan u Vrnjačkoj Banji, u samom centru, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini opštine i Vrnjačkih Termi, što ga čini idealnim kako za život, tako i za izdavanje. Stan je strukture 1.5 i prostire se na 37 m². Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VINIK, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 40,60m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura što skuplji zadnjih 14 dana 40 m2'
17.000 €
90.867 €
90.000 €
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.780 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.760 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je apartman u izgradnji u Sokobanji. Površine je 40m2 i postoji mogućnost izbora spratnosti. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ovaj apartman nudi savršen spoj udobnosti i prirode, idealan za odmor ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.100 €, 38,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 88.800 €, 37,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo novogradnja u završnoj fazi U ponudi su stanovi od 31m do 53m, pažljivo projektovani da maksimalno iskoriste prostor idealni i za život i za investiciju. Objekat se nalazi na lokaciji sa dobrom povezanošću ka gradu, uz blizinu gradskog prevoza i svih bitnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 87.500 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054878 Prodaja stanova, nekretnine Novi Sad, centar Stari Grad- kej, jednoiposoban 38m2. Iz ponude izdvajamo prodaju kompletno renoviranog jednoisposobnog stana od 38m2. Dnevni boravak sa zavučenom kuhinjom, komforna spavća soba i funkcionalno kupatilo su unutrašnji prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Udoban 2.5-soban stan u Mirijevu I, idealan za život ili izdavanje. Nova zgrada u završnoj fazi, useljenje leto ove godine. Dokumentacija uredna. Prizemlje (nije ukopan). Površina 36,76 m² + terasa 3 m². Istočna orijentacija, ka dvorištu. Visina plafona je 2.7. Funkcionalan raspored:....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan od 43m² u savremenom kompleksu – parking, podrum, video nadzor Na prodaju dvosoban stan površine 43m², smešten u modernom stambeno-poslovnom kompleksu čiji je završetak planiran za avgust 2025. godine. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoba stanu Knja��eva��koj kod "O��"Njego�� Stan 40 m2 i 45m2 terase, nalazi se u porodi��noj zgradi na tre��em spratu.Grejanje u stanu je na struju toplotna pumpa i inverter klime. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje,spava��e sobe ,hodnika,kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Terasa Žike Pavlovića Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, jednosoban stan površine 40m2, na drugom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Fakulteta zaštiite na radu i DIF-a i samog centra grada. Grejna površina stana je 37m2, a u sklopu stana je zastakljena terasa od 3m2. Zbog svoje lokacije ovo je odlična....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 84.000 €, 41,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Jednoiposoban stan u novoj zgradi. Površine 41 m2. Stan se prodaje opremljen. Pažljivo birana lokacija, u neposrednoj blizini samog centra grada. Efikasna kontrola grejanja, hlađenja,roletnisve putem mobilne aplikacije(OBLO LIVING). Inovativno tehničko rešenje, tih i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 84.000 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan na dobroj lokaciji na Paliluli. Površine je 37m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji sei z hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u dobrom stanju, na podu je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.500 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera, površine 40m2, na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića preko puta toplane. Stan je na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i kupatilo. Stan zahteva kompletno renoviranje, što....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 82.236 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pouzdan investitor, novogradnja na odlicnoj poziciji u Kotezu! Na samo 8km od centra Beograda niče stambeni kompleks od 7 zgrada PR+2. Useljivo u julu 2026. Mala stambena zgrada odličnog kvaliteta: PVC stolarija. Tarket. Italijanska keramika. Norveski radijatori. Parking moguće kupiti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.120 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 81.972 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5 , 37,26m2(dvorište 30m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u Pančevu – Margita Mihajla Pupina U ponudi luksuzan 1.5 stan površine 37,26m² u modernom stambenom kompleksu vrhunskog kvaliteta. ✨ Posebnu vrednost ovom stanu daje privatno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 81.927 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekrentina, na prodaju jednosoban stan površine 41,32 m², smešten u mirnom naselju Donja Vrežina, u Nišu. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi praktičnosti i udobnosti svakodnevnog života. Raspored prostora obuhvata ulazni deo,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 81.532 €, 37,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i čist, uredan stan. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Kuhinja je opremljena. U zgradi postoje lift, video nadzor, interfon, ktv Uknjižen na vlasnika- moguća kupovina uz pomoć kredita. Opremljen klima uređajem, frižiderom, šporetom i ugradnom....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 78.000 €, 40,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 38,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajmo jednoiposoban stan idealnog rasporeda i niske cene održavanja u širem Centru. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, zasebna spavaća soba koja ima izlaz na terasu. Odličan raspored, svetle, komforne prostorije i maksimalno iskorišćen prostor.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Maloj vagi u ul: Starine Novaka, površine 37 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ,nema lifta u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uknjižen ( zemljišne knjige ) cena: 78.000....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.650 €, 38,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednoiposoban stan u Novom Sadu, u naselju Adice. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Površina stana iznosi 38,15m², a struktura je jednoiposobna. U sklopu stana je jedno kupatilo. Lokacija u Adicama pruža mirnije okruženje, uz dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban, namešten stan u donjem delu Daničićeve ulice.Struktura stana: Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba sa izlazom na terasu Hodnik KupatiloStan se prodaje sa većinom stvari što ga čini spremnim za useljenje.Grejanje u stanu je na gas, pružajući....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Erdoglija. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 75.600 €, 42,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo apartman/stan sa svim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u prizemlju Konaka 15 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na samo 1.2km od samog centra pruža mogućnost uživanja u prirodi , a sam kompleks nudi potpunu sigurnost u vidu fizičko-tehničkog obezbeđenja, kao i recepciju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - 38 m2 uknjižena površina. - Uredna dokumentacija. . - Etažno grejanje na struju. - PVC stolarija. - Klima. - Novija gradnja. - Zgrada sa samo 3 stana. - Prostor za parkiranje ispred zgrade. - Jedinstvena prilika. . - Veliki investicioni potencijal. - Mogućnost uređenja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Panteleju u blizini Beni marketa. Stan je po strukturi jednoiposoban, površine 40 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Narodnog Fronta Sprat: 1 Spratnost: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 80)

<< <1 2> >>