• GoHome Professional
do 681 eura/m2 460 m2 što veći - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 681 eura/m2 460 m2 što veći - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 681 eura/m2 460 m2 što veći

  • Za upit "do 681 eura/m2 460 m2 što veći" pronađeno 431 nekretnina - prosečna cena 297 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 646 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 715 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 25000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 289.000 € na 278.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRNJAČA, 278.000 €, 419,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 289.000 €
01.04.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjžena kuća površine 419m2 u naselju Krnjača nedaleko od Pančevačkog mosta u jako mirnom delu naselja a nedaleko od glavne saobraćajnice. Kuća se nalazi na 6 ari placa i sastoji se na donjem nivou od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, prostranog dnevnog boravka i kupatila,....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 240.000 €, 418,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Carina, kod Vodovoda, mirna ulica, sva infrastruktura i gas. Luksuzno sagrađena petosobna kuća, dvosobna zasebna kuća, velika letnja kuhinja, opremljena, sređena, Ukupno 418m2, bez ulaganja. Velika zimska bašta oko 50m2, uređeno dvorište od 11.38ari, pušnica, pomoćne prostorije. Sve....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 309.000 €, 418,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam poslovni prostor koji je idealan da funkcioniše kao ugostiteljski objekat sa prostorijama za privremeni boravak (motel). Osim toga može da funkcioniše i za razne druge delatnosti, tipa fabrike, proizvodno - prodajne sadržaje i sl. Ako tražite tako nešto, na pravom....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 418,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Plac 1.500 m2 , kuća 418 m2 u tri etaže po tri stana od po 117m2. Može da funkcioniše kao tri zasebne jefinice. PR+I+potkrovlje Prizemlje kompletno opremljeno Sprat i potkrovlje u sirovom stanju Uknjižena 1/1 kontakt na tel 0694416635 Terasa, Parking, garaža, Tavan, Klima,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 297.050 €, 417,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

FANTASTIČNA nova uknjižena kuća u odličnoj ulici. Napravljena je od kvalitetnih materijala i opreme, jer je pravljena za lične potrebe. Ekstra raspored, gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika. Sve je više nego komforno i dovoljno osvetljeno. Prvi nivo, koji je blago ukopan je garaža....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. Plac, Niš - Naselje Nikola Tesla | Prodaja · 417m² · 30.000€.

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 33.000 €, 416,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ravan plac, četvrtastog oblika u neposrednoj blizini centra. Odlična lokacija u blizini škole, prevoza, snabdevanja... Do samog placa su voda i struja. Okružen kućama. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslpovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kumodraž 1, 285.000 €, 415,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuća spratnosti Po+Pr+Ptk na 5 ari placa, ukupne bruto površine 415 m2. Ima veliku podrumsku prostoriju, koja može da se adaptira u suterenski stan. Garaža u prizemlju. U nivou visokog prizemlja je četvorosoban stan sa dva mokra čvora i dve terase. U potkrovlju je četvorosoban stan,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 415,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Paraćinu, u mirnom naselju Vrapčane, koja predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje ili investiciju. Objekat se sastoji od tri etaže – prizemlja, sprata i potkrovlja, pri čemu svaka etaža funkcioniše kao zasebna stambena jedinica. Raspored prostorija na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-431 (od ukupno 432)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>