• GoHome Professional
do 681 eura/m2 440 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 681 eura/m2 440 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 681 eura/m2 440 m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 681 eura/m2 440 m2 što jeftiniji" pronađeno 398 nekretnina - prosečna cena 368 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 420 m2 (malo manji)
    • 460 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 646 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 715 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 37000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 55.000 €, 400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOJNA KUĆA SA POSLOVNIM PROSTOROM-GARAŽAMA, U VASKOVOM NASELJU, NA PLACU OD 7 ARI. U PRIZEMLJU SU DVE VELIKE GARAŽE, OD PO 90M2, UNUTRAŠNJE STEPENICE KOJE VODE NA GORNJU ETAŽU, KOJA SE SASTOJI OD DVE STAMBENE JEDINICE - DVA KOMFORNA ČETVOROSOBNA STANA, OD PO 100M2. KUĆA....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 3.300 €, 462,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela poljoprivredno zemljište 462 m2. Pogodno za izgradnju vikendice, u blizini su priključci za vodu i struju. Uredno vlasništvo, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 4.500 €, 400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u naselju Kravlje, Bela Zemlja. Površina placa je 400 m2 pravougaonog oblika koji se nalazi do asfaltnog puta. Uknjižen, vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovu nekretninu kao i ostale sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 681 eura/m2 440 m2 što jeftiniji'
160.000 €
160.000 €
7.500 €
  Plac, LESKOVAC, 7.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2020.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU ZEMLJIŠTE U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU POVRŠINE 450m2 u NASELJU OBRADA LUČIĆA - ŠTRKOVO NASELJE. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 7.100 €, 406,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Novom selu površine 406 m2, ograđen. Ima mogućnost priključka na vodu i struju, a za kanalizaciju na ulici ispred placa. Plac je poljoprivredno zemljište, privatna svojina 1 kroz 1 u proceduri uknjiženja. Ukoliko imate dodatnih pitanja budite slobodni da nas kontaktirate.....

 
 
 
  Plac, DIMITROVGRAD, 7.500 €, 473,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 8.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od asfaltnog puta prodajemo plac u gradjevinskom podrucju. .

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 8.000 €, 420,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac sa temeljem pored reke Drine, idealan za izgradnju vaše buduće vikendice.Ovaj plac se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Drine, koja pruža prelep pogled i mirnu atmosferu, savršenu za odmor i uživanje u prirodi. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 8.700 € na 9.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MEĐULUŽJE, 9.000 €, 428,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.03.2023 - 5.000 €
21.05.2023 - 5.500 €
03.04.2024 - 6.500 €
06.08.2025 - 8.500 €
18.02.2026 - 8.700 €
20.02.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u neposrednoj blizini magistralng putu Beograd - Kragujevac, tj. Mladenovac - Topola, u mestu Međulužje, na 3 km od Selters banje. Blizina struje i vode. Teren potpuno ravan. U ponudi još placeva različitih površina na istoj lokaciji. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 11.000 € na 9.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BANJA, 9.000 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 11.000 €
06.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za prodaju imamo plac 3.71 a, u okolini Jelašnice. Plac ima izlaz na ulicu, u placu je sprovedena voda, dovod struje u blizini placa. Zemljište je u građevinskom području. Vlasništvo 1/1 Cena 11 000 EUR, uz moguć dogovor Za informacije u vezi razgledanja 063/475-072 NAPOMENA:....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 12.000 € na 9.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ZRENJANIN, 9.500 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 12.000 €
08.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ečka – plac površine 4 ara – građevinsko zemljište. Uknjiženo. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 9.800 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Više placeva u Šumadijskoj ulici, stari Vučački put na Papazovcu. Sva infrastruktura, asfalt. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u građevinskom području 461 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području Plac, Jagodina | Prodaja · 461m² · 10.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 11.000 €, 445,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište ali je moguća prenamena. U blizini su dostupni priključci za struju i vodu pored asfaltnog puta. .

 
 
 
  Plac, MALČA, 11.000 €, 445,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište ali je moguća prenamena. U blizini su dostupni priključci za struju i vodu pored asfaltnog puta. Plac, Niš - Malča | Prodaja....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda. Prilaz do parcele seoskim putem, koji je nasut i urađen do samog placa. Pogodno za gradnu vikendice za pecaroše ili postavljanje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.500 €, 471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 4.71a u blizini Vinoračkog puta. Prilaz placu makadam. Pored placa su izgrađene vikendice. Plac je četvrtastog oblika i do puta se nalazi. Priključci su u blizini. .

 
 
 
  Plac, LOZNICA, 12.000 €, 466,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Plac sa nedovršenom kućom u Banji Koviljači U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) na mirnoj lepoj ulici udaljenoj 1 km od parka se prodaje plac površine 4.66 a sa nedovršenom kućom (površina osnove iznosi 47 m2). Do kuće je sprovedena struja (na današnji dan....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 12.000 €, 400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Gružanskom Jezeru - opština Knić .

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 12.000 €, 481,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Dostupni priključci za vodu, struju i kanalizaciju u blizini placa. .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 13.600 €, 421,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnoj ulici u Željezničkom naselju. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 14.000 €, 457,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji placeva u Nišu, na Gabrovačkom putu, od 457 kvadrata po ceni od 14 000 evra. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. -------------------------------------------- Plac....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 14.000 €, 462,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 4,61a u Trnavi. .

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 14.500 €, 400,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131697, plac. Plac ukupno ima 5a. Uradjena deoba po papirima ima 4.2a . Super lokacija idealna za porodicnu gradnju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 14.500 €, 400,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131697, plac. Plac ukupno ima 5a. Uradjena deoba po papirima ima 4.2a . Super lokacija idealna za porodicnu gradnju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 15.089 €, 431,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište površine 431 m² u Prijepolju, potes Ivanje, za koju je sproveden postupak parcelacije i formirano je 27 parcela površine 981 m², 767 m², 777 m², 546 m², 450 m², 517 m², 543 m², 448 m², 475 m², 485 m², 455 m², 481 m², 509 m², 444 m², 445....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 16.500 €, 400,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealan građevinski plac, na samo dva minuta od centra Barajeva. Svi potrebni priključci za vodu, struju i kanalizaciju su dostupni. Ovaj plac nudi savršenu kombinaciju prirodnog okruženja i blizine svih ključnih sadržaja. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Agencijska provizija je 600 evra.....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 16.870 €, 482,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo više placeva površine oko 5 ari na 300 metara od jezera Zaovine . Pored placeva prolazi put, a moguće je dovesti i struju i vodu. Na nekim placevima su urađeni temelji u skladu sa građevinskom dozvolom. Za više informacija pozovite. We offer several plots of land with....

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 17.000 €, 420,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac površine 4,20 ari. Plac se nalazi u naselju Vračar, odmah pored luksuznog kompleksa Mir, dečijeg igrališta, a na 10-tak minuta šetnje do centra. Priključci na gradski vodovod, kanalizaciju kao i priključak za struju se nalazi na samom placu. Šahta sa priključcima se....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 19.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinska parcela 4 ara u zoni stanovanja i turizma u naselju Gajevi na Zlatiboru. Širina parcele do asfaltirane ulice Kleka je 36 metara, urađena prenamena zemljišta, bunar na parceli dubine 80 metara, blaga kosina i sunčana strana sa pogledom na vrh Čigota. Na parceli....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PASI POLJANA, 20.000 €, 450,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 24.000 €
30.03.2026 - 21.000 €
15.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Površina: 4,5 ara Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula) Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m Opis nekretnine: Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, idealan za stambenu ili poslovnu gradnju. Na placu je započeta gradnja kuće iz 2014. godine, sa osnovom....

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 20.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Plac, VRŠAC, 21.000 €, 466,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu mirnog mesta Pavliš, nudimo vam jedinstvenu priliku za kupovinu građevinskog zemljišta savršene veličine od 466m2. Plac se nalazi u uređenom delu mesta, u ulici Stefana Stefanovića, sa odličnim prilazom i infrastrukturom. Na parceli je već izgrađen objekat od 16m2 koji se može....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 21.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi ravan plac za gradnju kuće kod glavne autobuske stanice. Plac je uknjižen. Na placu voda, struja, kanalizacija, telefon. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 21.900 €, 450,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA U ponudi je gradsko-građevinsko zemljište za izgradnju stambene porodične kuće površine 130m2 sa građevinskom dozvolom   LOKACIJA BARAJEVO- GUNCATI Stambeno naselje u zoni izgrađenih porodičnih kuća. Nedaleko od Osnovne škole "Knez Sima Marković",....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 22.500 €, 479,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Osluša Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u naselju Nikola Tesla. Plac je površine 448m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini se nalaze svi komunalni priključci ( voda, struja, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Plac, BANJA, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, BANJA, 24.000 €, 400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac u Niskoj Banji povrsine 330m2, plac je u centru Niske banje kod Radona. Gradsko gradjevinsko zemljiste. Plac je 1.7 ari u privatnoj svojini, a 1.6 ari je u otkupu na 99 godina. Za vise informacija nazovite nas na telefone 065/222-3922 065/222-3922. agencija upisana....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 25.000 €, 454,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac površine 454 m2 nalazi se na obodu šumarka, nedaleko je struja,a do placa je nasipani put. Plac ne na potezu Zaugline. Plac je uknjižen na vlasnika-privatna svojina 1/1. Vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21946 STATUS....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 395)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>