• GoHome Professional
do 681 eura/m2 2.sprat uknjižen što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 681 eura/m2 2.sprat uknjižen što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 681 eura/m2 2.sprat uknjižen što skuplji

  • Za upit "do 681 eura/m2 2.sprat uknjižen što skuplji" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 675 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po ceni
    • 646 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 715 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 69000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 197.000 € na 185.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 197.000 €
25.02.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostrana kuća u Beogradskoj ulici u Rušnju, ukupne grejne površine 320m², uknjižena na 170m2, sa uređenim dvorištem na placu od 6 ari. Reč je o vertikali kuće sa četiri funkcionalno organizovane etaže, pogodna kako za porodični život, tako i za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOPOT, 500.000 €, 848,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stambeno poslovni objekat na samom ulasku u Sopot iz pravca Mladenovca. U prizemlju je hala od 250m2 koja trenutno funkcioniše kao servis automobila sa dodatnih 80m2 magacinskog prostora. Na prvom spratu su 3 (tri) četvorosobna stana površine od 83 do....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 250.000 €, 337,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Velika porodicna kuca sa dva lokala u prizemlju i dva sprata stambenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 681 eura/m2 2.sprat uknjižen što skuplji'
139.000 €
139.000 €
199.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 250.000 €, 337,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Velika porodicna kuca sa dva lokala u prizemlju i dva sprata stambenog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 220.000 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2 sa mokrim cvorom), podrumske prostorije, cetiri odvojene jedinice za stanovanje. Nalazi se na vrlo lepoj lokaciji, u mirnom kraju, blizu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 240m2 , plac 23. 7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 86.000 €, 119,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u kući, Duvanište. U blizini osnovne škole Ćele Kula, obdaništa, trošarinske pijace. Bruto površine 119m2. Stan se nalazi na 2. spratu kuće i sastoji od ulaznog hodnika, predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>