• GoHome Professional
do 649 eura/m2 320 m2 što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 649 eura/m2 320 m2 što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 320 m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 649 eura/m2 320 m2 što jeftiniji" pronađeno 611 nekretnina - prosečna cena 433 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 46000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • podrum
    • 1.sprat
    • dvorište
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ŽITIŠTE, 45.000 €, 310,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Begejcima (Torak), opština Žitište. Kuća površine 310 m2 na placu od 15.87 ari. Kuća se sastoji od četiri sobe, kuhinje, trpezarije, ostave i kupatila. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti - dve kotarke, šupa, garaža Imanje je prilagođeno domaćinstvu. Prodaje se....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 45.000 €, 300,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se gradjevinsko zemljište od 3ara ( 9) blizu samog centra Jakova, odlična lokacija, retko u ponudi. Do samo placa su dovedeni asfaltni put, voda, struja,gas.Plac je ograđen. Front ka asfaltnoj ulici je 23,5 metara. Porodična je gradnja, može se graditi Prizemlje-1.sprat i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SLANCI, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 50.000 €
06.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 3.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 50.000 €
05.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Slanci – 3,5 ari građevinskog zemljišta sa pogledom Na prodaju uknjiženo građevinsko zemljište površine 350 m² u mirnom delu naselja Slanci. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice, na samo 11 km od centra Beograda. Površina: 3,5 ari (front prema ulici....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 50.000 €, 300,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća , u mirnoj ulici, površine 300m2 na pravilnom placu površine 4. 82 ara. Kuća poseduje prizemlje i sprat i može biti idealna za dve porodice. Takođe na placu se nalazi i pomoćni objekat. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 55.000 €, 301,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici se prodaje prostrana prizemna porodična kuća površine 301m², smeštena na velikom placu od 1903m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća ima funkcionalan raspored i sastoji se od: 4 sobe Kuhinje sa trpezarijom Hodnika Ostave Kupatila i odvojenog toaleta Karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 300,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća Višnjak od 300m2 na 5 ari placa, legalizovana... .

 
 
 
  Kuća, KULA, 55.000 €, 350,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna, termoizolovana kuća sa odličnim podrumom i mogućnošću uredjenja potkrovlja. Lepo, prostrano dvorište sa dosta pomoćnih prostorija. Kuća se nalazi blizu centra Sivca. . Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 59.000 €, 337,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plavinac, sokak iz Mocartove. Legalizovana kuća i plac 13,5 ari. U prizemlju četvorosoban stan, funkcionalan, u izvornom stanju. Sprat i potkrovlje u sivoj fazi. Odlična lokacija za život, moguća kupovina na kredit. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.000 €, 350,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno domaćinstvo u selu Majur, u blizini Jagodine, na placu površine 16 ari. Ovaj objekat je idealan za porodični život, ali i za sve koji žele da razviju različite poslovne ili poljoprivredne aktivnosti. Glavna kuća, površine 172 m² u jednom nivou i sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 60.000 €, 318,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kljajićevu koja ima 318 m2 sa pomoćnim prostorijama i garažom. Kuća se sastoji od podruma prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalaze hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasa, dok se na spratu nalaze hodnik, dve....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 60.000 €, 329,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća sa velikim placem (11,62a)se nalazi na periferiji grada, izidana je od čvrstog materijala. Poseduje 4 spavaće sobe, dva dnevna boravka, tri kupatila. Kuća se prodaje sa nameštajem. Hvala što ste posetili ovaj oglas. Kuća, Paraćin | Prodaja · 329m² · 60.000€.

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 60.000 €, 300,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Melenci – dvosobna kuća + lokal ukupne površine oko 300m2 + pomoćna zgrada 28m2 na placu površine 3,38 ara. Monofazna struja, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Terasa.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 60.000 €, 300,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Melenci - dvosobna kuća + lokal ukupne površine oko 300m2 + pomoćna zgrada 28m2 na placu površine 3,38 ara. Monofazna struja, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Farma, ŽABARI, 61.000 €, 326,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na lepom i mirnom mestu u selu Viteževu, na prodaju kuća! Površina kuće : 326 m2. Korisna površina 268 m2. Plac 24 ara. Struktura : Pizemlje, radionica i 4 garaže. Sprat , hodnik , kupatilo , dnevni boravak , kuhinja , trpezarija, 2 spavaće sobe. Na placu se nalazi i više pomoćnih....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 61.800 €, 331,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća na fantastičnoj lokaciji u centru Kovilja. Plac velik sa kolskim ulazom. Lepo mirno mesto, odlično povezano sa Novim Sadom. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 61.800 €, 292,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća, izvornog stanja, na lokaciji u blizini centra. Sa malo uloženog truda može postati udoban dom. Bašta koja pruža bezbroj mogućnosti za uređenje mesta za odmor i opuštanje, pomoćne prostorije za razne hobije i korisne aktivnosti. Dobar raspored, komotne sobe, mirna ulica,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 62.000 €, 308,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 3 km od Jagodine, u mirnom i zelenilom okruženom delu, na prodaju je prostrana i funkcionalna kuća sa ozakonjenim objektom i uređenim placem površine 10 ari. Kuća je građena sa pažnjom i planirana u polunivoima, što joj daje posebnu dinamiku i odličan raspored prostora. U....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 62.000 €, 308,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u mirnom i prijatnom selu Bresje, u okolini Jagodine, idealna za sve koji žele da žive u tišini, a da pritom budu dovoljno blizu grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća je ukupne površine 308 m² i nalazi se na placu od 10.11 ari, što pruža dovoljno prostora za udoban....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 62.000 €, 290,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Dobrici selu u opštini Alibunar, na oko 70 kilometara od beograda, prodaje se velika kuća od 290 m2 sa 16 ari placa. Kuća ima dva dela stariji koji je salonskog tipa sa velikim sobama,visokim plafonima i širokim zidovima, u tom delu ima 3 velike sobe,predsoblje,kupatilo,hodnik i....

 
 
 
  Kuća, KULA, 62.830 €, 350,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija kuća u Kuli. Sastoji se od podruma od oko 50m2 sa garažnim ulazom, prizemlje u osnovu 152m2 koje se sastoji od hodnika, protrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe i kupatilo. Na potkrovlju je identičan stan u sirovom stanju. Priključena struja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 316,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

Spratna kuća na Koloniji, sa spoljnim stepeništem, u prizemlju se nalazi: hodnik, ostava, kupatilo, velika soba, radna prostorija; na spratu se nalazi: ulaz, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba, radna soba (korišćena za sviranje takozvana gluva soba). Stolarija....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 65.000 €, 330,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve kuće u selu Žabare na 4km od Topole na placu od 50,97a. Jedna kuća je površine 200m2 (godina gradnje 2018), a druga je površine 130m2. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalaze dve sobe, kupatilo i velika ostava. Na spratu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 300,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 300,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Poslovni prostor, BATOČINA, 66.950 €, 332,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju hala u Batočini površine 332m2, na placu površine 16 ari. Objekat se nalazi pored puta, svi priključci postoje. Postoji mogućnost dogovora zamene za nekretninu stan u Kragujevcu. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 67.000 €, 333,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 333m2, na placu 367m2, na ulasku u Lebane, u blizini stadiona, na 5 min. od centra, u lepom mirnom okruženju. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od dve velike prostorije. Prva je u funkciji dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom.....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 68.000 €, 300,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju nezavršena kuća u Aranđelovcu. Kuća ima oko 300m2 na 5.32 ara placa. Kuća ima 3 etaže + suteren. U suterenu se nalazi garaža i 2 ostave od kojih je jedna predviđena za kotlarnicu. Prva etaža se sastoji iz 2 dela. Prvi deo čini veliki lokal sa toaletom, dok je drugi deo....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 68.000 €, 350,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

PRIGREVICA - Dve kuće na placu do 1.320 m2 Udaljena od Apatina 10 km, od Sombora oko 20 km.I od kanala Dunav Tisa Dunav oko 2 km.Blizu je i prigrevačka banja Junaković Prodaju se dve kuće u centru Prigrevice. - Prva je površine 168 m2 + podrum (u osnovi je 84 m2), spratnica i sastoji....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 69.900 €, 347,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini centra sa velikim placom površine od 26 ar, koja se sastoji iz 4 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom I špajzom, hodnik, kupatilo, gonak, veliki vinski podrum, letnjikovac, šupe I velika bašta. Očuvana, održavana, pogodna za prepravljanje u etno....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 300,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NEPOKRETNOST KOJA SE NALAZI U NASELJU DUBOČICA. NA PLACU OD 4.5 ARA NALAZE SE DVA STAMBENA OBJEKTA OD KOJIH SE JEDAN OBJEKAT SASTOJI OD DVE ETAŽE OD PO 120 KVADRATA, SVAKA ETAŽA JE STRUKTURE TROSOBNOG STANA. DRUGI OBJEKAT JE POVRSINE U OSNOVI 60 KVADRATA TAKODJE NA DVE....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 70.000 €, 300,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća na glavnom putu – idealna lokacija za porodični život ili poslovni prostor Prodaje se porodična kuća u odličnom stanju, smeštena na frekventnoj lokaciji, neposredno uz glavni put. Lokacija je idealna kako za stanovanje, tako i za poslovne aktivnosti (lokal, kancelarije,....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 70.000 €, 292,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam porodičnu kuću koja se nalazi na mirnoj i porodičnoj lokaciji u Mijatovcu. Kuća je građena kvalitetno i promišljeno, sa jasno definisanim etažama koje nude odličan raspored. Objekat se sastoji iz tri nivoa: suterena, prizemlja i potkrovlja. SUTEREN – 56 m² Suteren....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 71.000 €, 344,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi na samo 15 minuta vožnje od centra grada, što omogućava savršen balans između mirnog života i blizine urbanih sadržaja. Kuća je funkcionalna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 72.000 €, 316,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju hladnjača sa magacinom i proizvodnom halom, 329m2, 72.000e. Objekat se nalazi desetak kilometara od centra Niša i sastoji se od se od hladnjače do minus 18 stepeni površine 50 m2, radionica koja je u pločicama i rađena po HASAP-u površine 200m2, magacina od 57 m2,podrumske....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 72.000 €, 327,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ŠID, 72.000 €, 300,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Šidu, u ulici Alekse Šantića 14. 300m od doma zdravlja. Nalazi se gotovo u samom centru, a kraj je veoma miran. Kuća je 100m2 u osnovi. Podrum (gotovo ispod cele kuće)+prizemlje+prvi sprat + potkrovlje. Ceo plac je veličine 510m2 (17x30m). Pomoćni objekti površine....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 72.000 €, 294,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Terasa Podrum Majur Spratnost: 1 Soba: 9 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 72.500 €, 342,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.indomio.rs

SUŠICA - u blizini Blažeksa - u blizini Tranve u Sušici Plac površine: 3.42a Kuća površine: 100m2 Plac idealan za gradnju Poslovnog objekta - ili objekata za više namena, stambenog objekta Širina fronta: 11.20m 2x priključak za GAS 2x priključak za struju Gradska voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 73.000 €, 320,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju Žabalj 23 km do Novog Sada ili Zrenjanina Blizu centra Legalizovana ,uknjižena Vlasnik 1/1 Voda ,struja plin Podrum ,tri etaže od 83m2 Čvrsta gradnja 2 kupatila ,8 soba ,2 kuhinje i 2 dnevna boravka Zemljište uz zgradu 4a 20m2 Njiva druge klase 9a 20m2 Kuća za dve....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 73.000 €, 329,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 329m2 sa 3 stambene jedinice u selu Susek 30km od Novog Sada, plac 658m2 . Dve stambene jedinice su kompletno sredjene a jedna treba da se završi. Ima 13 soba, 4 kupatila, dve kuhinje, dva hodnika i pomoće objekte koji su uknjiženi. Centalno grejanje je sprovedeno po celoj kući,....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 73.000 €, 309,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju u Turističkom mestu Golubac. Cena 73.000 00 € Moguca zamena za Stan u Golubcu od 40m2 - 50m2 uz doplatu. Kuca se nalazi Prema glavnom putu za Manastir Tumane. 1/1 Kuća , bez zabeležbi u Katastru ima oko 240 m2 + Podrum+Dupla Garaza sve skupa 309 m2 na 4.5 Ara Placa.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 423)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>