• GoHome Professional
do 649 eura/m2 barem 320 m2 Zadnjih 14 dana uknjiž - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 barem 320 m2 Zadnjih 14 dana uknjiž - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 barem 320 m2 Zadnjih 14 dana uknjižen

  • Za upit "do 649 eura/m2 barem 320 m2 zadnjih 14 dana uknjižen" pronađeno 73 nekretnina - prosečna cena 101 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3100 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKI CRLJENI, 95.000 €, 318,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Magistralna, pr/2, ta, uknjižena-U prilici smo da Vam ponudimo fantastičnu kuću na placu od 31,78 ari. Sastoji se od 7 soba, više kupatila, dve garaže, pomoćnim objektom i podrumom koji je oko 159m2. Kuća i plac su uknjiženi i nalaze se na samoj Ibarskoj magistrali. Pored placa su....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 300,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na opštini Barajevo, na 5 km od Ibarske magistrale, u mirnom i tihom delu naselja Vranić, nalaze se ove dve kuće na prodaju. Zasebne su, ukupne površine 300m2 (jedna kuća je 39+39m2 dok druga ima 111+111m2) i smeštene su na placu od 11ari koji je pravilnog oblika sa kamionskim prilazom....

 
 
 
  Plac, ZLATIBOR, 49.800 €, 450,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Plac deljiv na 2 ili 3 dela. Blizu ski lifta Tornik. Na raskrsnici dve ulice. Sa placa se pruža prelep pogled. Uknjižen građevinski plac. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 barem 320 m2 zadnjih 14 dana uknjižen'
21.000 €
21.000 €
83.000 €
  Kuća, STARA PAZOVA, 315.000 €, 450,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Ovaj objekat je poznat u naselju kao Oaza mira. To je kompletan restoran podeljen u dve sale, za piće i ručavanje. Poseduje sve prateće objekte koji opslužuju restoran: šank, kuhinja, pekara, garderoba, veliki frižideri, ostave, bašta. Plac koji je kultivisan, ograđen sa voćem, cvećem....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 99.000 €, 614,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je odličan, uknjižen i ravan plac koji se prostire na 6 Ari. Plac je ušuškan i u potpunom je miru prirode, na tihom proplanku u blizini crkve. Od centra Banovog brda, kolima se stiže za 10.-tak minuta. Okruženje je veoma uređeno, kuće i dvorišta u ovom delu naselja veoma....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, LIPOVICA, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132278, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lipovica | Prodaja · 800m² · 43.000€.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132278, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 900,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Malim pčelicama, površine oko 90 ari, mogućnost za sve priključke. Plac je ravan.Uknjižen cena: 270.000 eura ( 3000 eura / aru) .

 
 
 
  Plac, VRČIN, 20.000 €, 950,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Železnička plac/građevinsko zemljište, 9.50a, front prema ulici 36m U ponudi građevinsko zemljište površine 9.50a u Železničkoj ulici, u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 36m. Nedaleko od placa su priključci za vodu i struju. Uknjižen....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 119.000 €, 4746,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2 km od centra Barajeva, u najlepšem delu, na visini iznad Barajeva, nalazi se ovaj plac koji vam predstavljamo sa posebnim zadovoljstvom, za izgradnju poljoprivredno - mešovitog domaćinstva. Na placu se mogu graditi objekti za stanovanje i pomoćni objekti, uz objekat za....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 200.000 €, 1066,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U Krnjači se prodaje uknjižen plac 10,66 a gradskog građevinskog zemljišta. Do placa može da se dođe iz dve ulice, od kojih je jedna trenutno u izgradnji, a druga asfaltirana, za čiji nastavak je odvojen potreban prostor. Treba da se produži 50-ak metara. Moguće je proširenje placa....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 59.000 €, 2041,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U blizini naselja Gaj u Barajevu predstavlajmo vam lep plac pored regionalnog puta, gde pored placa ima i vode, struje i gasa. Plac je pravougaonog oblika i idealan za porodičnu kuću, a na donjem delu placa je bašta, voćnjak, pomoćni objekat. izvršena je prenamena placa sa poljoprivrednog....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 41.000 €, 2955,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2,5 km od Barajeva, mestu Lisović, nalazi se ovaj prelep građevinski plac. Plac izlazi na put gde je prošla struja, voda, gas. Do placa vodi od glavnog puta 300m asfalt i još 300 m ota tucanik:.Očekuje se uskoro završetak asfaltiranja.Na početku ulice ima autobuska stanica.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 120.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U naselju Resnik na prodaju plac od 20ari, prema planu generalne regulacije za porodičnu gradnju. Plac je uknjižen. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 125.000 €, 5000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinski plac u Ovči, u neposrednoj blizini Beograda. Plac je idealan za poslovnu delatnost i predstavlja odličnu priliku za investitore i preduzetnike. Površina placa je 50 ari. Lokacija je pogodna za izgradnju proizvodnih pogona, industrijskih hala, magacinskih prostora....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 17.000 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 16 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVSKA PALANKA, 900.000 €, 3720,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM! poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking Na prodaju poslovni objekat površine 3. 720m² u dva nivoa, smešten u Smederevskoj Palanci — lokaciji sa odličnim potencijalom za industrijske, logističke i komercijalne delatnosti.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 8929,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka - Ruska plac, 89.29a, front prema ulici 16m Prodaje se plac od 89.29 ari u Ruskoj ulici u Grockoj, 2km od centra. Ispred placa je dostupan priključak vode i struje. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović Ruska.

 
 
 
  Plac, ŠEPŠIN, 1.200.000 €, 8054,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mladenovac, Šepšin - Raljska plac, 80.54 ara Prodaje se plac koji se nalazi uz autoput Beograd-Niš, nedaleko od naplatne rampe Mali Požarevac, ukupne povrsšine 8054m2. Najveća parcela od 6332m2 je građevinsko zemljište na kome se nalazi uknjižen objekat od 27m2, dok su druge dve parcele....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 100.000 €, 20503,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Topoli. Plac je površine 20503m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Nedaleko od placa je prelepa Etno kuća i vinarija Aleksandrović. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini se nalaze svi komunalni priključci ( voda, struja, kanalizacija). Uknjižen,....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132216, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m². Zemljiste je ravno, plodno i pogodno za razlicite poljoprivredne namene, kao i kao dugorocna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 295.000 €, 11869,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Krajiška plac, 118.69 ari, front prema ulici 60 metara Prodaje se građevinsko zemljište od 118,69ari u Krajiškoj ulici u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema ulici je 60 metara. Nedaleko od placa je priključak za vodu, struju i gas. Plac je na mirnom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 55.000 €, 3471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Plavinci - Careva glavica plac, 34.71a Prodaje se plac od 37.71 ari u Plavincima u Grockoj. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović Careva glavica.

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 165.360 €, 8268,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 82.68 ari Prodaje se poljoprivredno zemljište. Front prema ulici 25m. Uknjižen. Agent: Anđelka Rastović - Obradović .

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 112.500 €, 2200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od lepših pozicija, na 350 metara od centra, prodaje se plac od 22,5 ari. Plac se nalazi u blizini glavne ulice, malo uvučen, u mirnoj i tihoj ulici, okružen zelenilom. Postoji infrastrukturna mreža ( asfalt, voda, struja, gas) i omogućava priključak za navedeni plac. Plac....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 29.000 €, 3730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Merošini, na putu za selo Rožina, površine 3730m2. Plac je poljoprivredno zemljište, nalazi se uz asvaltni put. Uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1 kroz 1. Ukoliko imate dodatnih pitanja budite slobodni da nas kontaktirate. Plac, Merošina - Merošina |....

 
 
 
  Plac, OSTRUŽNICA, 35.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89853, uknjizen, plac. Plac se nalazi na 300m od centra Ostruznice. Sam plac je pravougaonog oblika,ogradjen sa svih strana. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 13 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 103.000 €, 987,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 987 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Alibegovcu, svega 4 km od Promenade. Plac je na sunčanoj strani, što ga čini idealnim za gradnju porodične kuće ili vikendice. Do placa vodi asfaltni put, a dodatna pogodnost je izlaz na put sa dve strane, što pruža....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132224, uknjizen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored. Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjizen 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 103.000 € na 99.950 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 99.950 €, 4244,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 103.000 €
17.05.2026 - 99.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo fenomenalan plac, na blagoj sunčanoj uzvišici tik uz asfaltirani put, na 500m od centra Malog Požarevca, a na 12 minuta vožnje auto-putem od Ikee. Pozicija je "za poželeti" - ima predivan pogled, mir i čist vazduh, a karakteriše ga i uređena okolina, blizina auto-puta i....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 31.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Plac u centru Barajeva, blizu stanice policije, na 600 od zgrade Opštine Barajevo, u blizini svih infrastrukturnih objekata, a na ivici šume, u potpunom miru prirode. Ispred placa je autobuska stanica. Plac je 7,8a u građevinskom području i 5a u šumskom području, što....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 999.900 €, 2861,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dositeja Obradovića, pr+podrum, cg, uknjižen-Tamiš kapija. Na tržištu poslovni prostor koji se nalazi u prizemlju i suterenu. Odlično je pozicioniran te kupcu daje mogućnost bavljenja raznim delatnostima. Može se podeliti u više funkcionalnih jedinica. Sa centralnim ulazom, vidljivim,....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 211.990 €, 5975,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je plac površine 59,75 ari na izuzetnoj lokaciji, Zuce. Nalazi se u uređenom urbanom naselju, svega 150 metara od centra, sa odličnom pozicijom u blizini Ikee i autoputa. Plac je idealan za izgradnju stambenih ili komercijalnih objekata, a njegova blaga uzvišenost pruža....