• GoHome Professional
do 649 eura/m2 barem 260 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 barem 260 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 barem 260 m2 klima

  • Za upit "do 649 eura/m2 barem 260 m2 klima" pronađeno 299 nekretnina - prosečna cena 467 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 49000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 162.000 €, 272,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća novije gradnje u Gornjem Međurovu. Kuća se nalazi na placu od 24 ara. Idealna investicija za one koji žele da pobegnu od gradske gužve,a nalazi se na samo 10ak minuta vožnje od centra grada. Na placu se pored kuće nalazi i pomoćni objekat sa garažom i radionicom i....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 277,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna četvorosobna kuća sa potkrovljem, površine 107kvm koja se nalazi na placu površine 1927kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, obložena fasadnom ciglom i delom demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu,....

 
 
 
  Kuća, PETROVAC, 75.000 €, 260,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, zemljište u građevinskom području, naselje Petrovac. Površina parcele je 1097m2 i ima izlaz na ulicu čitavom širinom placa. Na placu se nalaze četiri uknjižena objekta, koji su samostojeći. Postoji priključak struje i vode. Pored placa je prošao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 barem 260 m2 klima'
160.000 €
160.000 €
165.000 €
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 150.000 €, 260,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća u Donjoj Vrežini. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Blizu su marketi, autobusko stajalište, osnovna škola. Kuća je ukupne korisne površine 260m2, u osnovi 89m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 179m2. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 135.000 €, 260,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u Gospođincima na samo 30 minuta do Novoga Sada. Kuća potpuno renovirana bez ulaganja, prodaje se polu nameštena, U pitanju je spratna kuća sa podrumom koji se prostire ispod cele kuće. Kuća uknjižena na 99m2 u prirodi ima oko 260m2. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 115.000 €, 260,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je na uglu dve ulice i ima dve garaže sa rolo vratima na daljinski. Kuća je pogodna za dve porodice jer je urađena kao dva stana sa odvojenim strujomerima. Kuća je kompletno nameštena. Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 261,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Kalac Brdu povrsine 261 m2, parcele 315 m2. Kuca se sastoji od tri etaze. Sve etaze su istog rasporeda,ulazni hodnik iz koga se ulazi u dnevnu sobu, spavacu,kuhinju sa trpezarijom I kupatila sa wc-om. U kuci se nalaze unutrasnje stepenice koje povezuju tri etaze.....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 89.000 €, 261,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Niškoj banji, 261m2 stambene površine, sa pomoćnim objektom od 23 m2 I drugim pomoćnim objektom od 16 m2, na placu od 3,63 ara. Kuća se sastoji od prizemlja koje čini ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo, prvog....

 
 
 
  Kuća, VLASOTINCE, 119.000 €, 268,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, u najlepšem delu Vlasotinca, u blizini hotela “Grozd”. Kuća je u osnovi 120m2, strukture Po+Pr+I+Pot, ukupne korisne površine 268m2 , na placu od 424m2. Unutrašnji prostor je organizovan na sledeći način: u prizemlju kuće se nalazi hodnik, veliki dnevni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 269,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

ĆAVA - u blizini FIAT-a i SEDF-a Površina placa: 5.26a Površina kuće: 269m2 - sa Terasom i Garažom Kuća sledeće strukture: + 2x Trosoban stan + Jednosoban stan + Garsonjera / Letnja kuhinja + Garaža + Ostava Prizemlje (Pr): + Ostava + Letnja kuhinja + Garaža + Trosoban stan - hodnik....

 
 
 
  Plac, IRIG, 144.200 €, 270,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se noviji poslovni prostor 300m2 na velikom placu 1200m2. Uknjiženo. Prostor je namenjen proizvodnji prehrambenih proizvoda, ima tri hladne komore, dva ulaza i sve potrebne prostorije za proizvodnju i preradu. Čvrsta i panel gradnja. Ograđeno. Klizna kapija, poravnato dvorište.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 108.000 €, 270,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća pretvorena u poslovni prostor u niškom naselju Apelovac (preko puta Niške pivare). Pogodna je za obavljanje različitih delatnosti (neka manja proizvodnja, pekara, magacinski prostor), a moguće je i prepraviti u stambeni prostor. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 110.000 €, 270,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u Guncatima koja se sastoji iz fizički podeljene stambene jedinice. Prizemlje je kompletno sređeno za život i odmah useljivo. Sprat je u sivoj fazi (urađene prostorije, ravnajući sloj), postavljena pvc stolarija, izgletovano, izvedene vodovodne, kanalizacione i električne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 140.000 €, 270,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostrana, petosobna, salonska kuća u širem centru Zrenjanina, na parceli od 383m2, pogodna za porodično stanovanje kao i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacija). Sastoji se od ulaznog hola sa stepeništem, kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 52.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 270,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i radionica sa spoljnim vratima. Na prvom spratu kuća je nivo trosobnog stana. Potkrovlje takođe osposobljeno za život. Urađena....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno odvojene. U prizemnom delu: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatilo i dve terase. Prvi sprat, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 137.800 €, 271,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Vrbasu, na placu od 526m². Kuća se sastoji od podruma sa dve garaže i dva sprata. Na prvom spratu nalaze se spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba, trpezarija i kuhinja. Drugi sprat je u sivoj fazi, pružajući mogućnost prilagođavanja vašim željama. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 110.000 €, 258,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2023.,

www.gsigma.rs

Zeleno Polje - novija, spratna kuća sa dva ulaza, dve odvojene etaže, odnosno mogućnost stanovanja za dve porodice. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su spojene, dve spavaće sobe i kupatilo. Grejanje na struju. Na spratu se nalaze dva jednosobna stana,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 125.000 €, 274,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Terasa Solunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 154.500 €, 275,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bačko gradište, centar naselja - Stambena površina: 275m2 - Ulični lokal: 41m2 (trenutno pod zakupom) - Pomoćni objekti i garaže: 288m2 - Plac: 1.839m2 (front 28m X 62m) - Svi objekti su uknjiženi Kuća je kvalitetne, starije gradnje. Unutrašnja stolarija je od punog drveta. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 120.000 €, 277,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem i dvosoban stan u dvorištu naselje Zeleno polje. Kuća sa potkrovljem površine 216 m2 - u prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i toalet. U potkrovlju koje treba da se završi (podovi, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 257,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U prodaji kuća u mirnom delu naselja Vašarište, idealno za porodično stanovanje. Nalazi se u blizini osnovne škole, srednjih škola, marketa, restorana, Velikog parka. Kuća se sastoji od dve celine. Prva celina ima pet spavaćih soba, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 92.700 €, 257,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Preporuka! Na jednom placu dve uknjižene kuće - pogodno za život dve porodice. Spratna kuća se sastoji od podruma,garaže,kuhinje, dn.boravka,četiri spavaće sobe i dva kupatila.Prizemnu kuću čine dva jednoiposobna stana. U dvorištu izgradjen čardak,pušnica i ostava. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 159.650 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, u centru Vrbasa. Kuća sa dve odvojene trosobne stambene jedinice. Bez ulaganja!!!! Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Brzom Brodu. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada. Kuća je površine oko 280m2. Sastoji se od podruma 60m2, prizemlja, sprata i potkrovlja identične površine 74m2. Prizemlje poseduje ulazni....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 130.000 €, 280,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična porodična kuća u Leskovcu u Radničkom naselju korisne površine oko 280m2 sa lokalom ispred kuće. Kuća je pravljena 80-ih godina kombinacija pune cigle i blokova sa betonskim nosećim stubovima i zidovima i gvožđem. Kuća je ukopana u zemlju što znači da se u podrum....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u Knjaževcu. Poseduje 283m2 i prostire se na dva nivoa. Uknjiženo 1/1 na vlasnika. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 065 800 8281 ili 066 829 2224 N Nekretnine. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene jedinice. U prizemlju je hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, kupatilo, 2 spavaće sobe. Na spratu je hol, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 62.900 €, 256,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 118.450 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na samo pedesetak metara od Dunava nalazi se predivna prizemna kuća puna potencijala. Odlična za život, kao i za pretvaranje u poslovni prostor tipa staračkog doma, ugostiteljkog objekta Nalazi se u centru Čerevića, u blizini marketi, autobuska stajališta, pošta, ambulanta - sve....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 105.000 €, 285,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca je u dobrom stanju! Kuca je sagradjena od sitne i kvalitetne cigle. Iza kuce se nalaze pomocne zgrade pogodne za izdavanje, letnja kuhinja i velika sala, garaza i veliko dvoriste! Iza pomocne zgrade je basta od 11 ari. Kuca je uknjizena 1/1. Moguc dogovor oko cene. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u prelepom kraju Bačke Palanke, na odličnoj poziciji u samom gradu. Kuća se nalazi u mirnoj, odličnoj stambenoj ulici, gde su kuće lepo uvučene, i imaju prelepe prilaze. Kompletna kuća je izolovana i građena čvrstim materijalom 80tih godina. Raspored je odličan,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 169.999 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, STEPOJEVAC, 189.000 €, 290,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prostrana, funkcionalna, kvalitetno gradjena kuća u Stepojevcu, nedaleko od Beograda (40km). Kuća i plac imaju ukupno 1,04ha. Plac je odlično pozicioniran - izlazi na Ibarsku magistralu. Jedan deo placa je pod voćnjakom, a ostalo je njiva. Postoji mogućnost parcelisanja....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 189.000 €, 290,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 62.000 €, 290,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Dobrici selu u opštini Alibunar, na oko 70 kilometara od beograda, prodaje se velika kuća od 290 m2 sa 16 ari placa. Kuća ima dva dela stariji koji je salonskog tipa sa velikim sobama,visokim plafonima i širokim zidovima, u tom delu ima 3 velike sobe,predsoblje,kupatilo,hodnik i....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 180.000 €, 290,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis kuće: Kuća smeštena u naselju Ralja, u katastarskoj opštini Popovići, 13 km od Sopota i 33 km od Beograda. Kuća ima ukupnu površinu od 290 m² i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja (PR+I+PTK). Nalazi se na uređenom placu od 10 ari, sa puno zelenila i u mirnom okruženju,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 292,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska prostorija, ( Korišćena kao lokal sa kupatilom ) dve ostave - u jednoj je kotao na struju i podrum. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 100.000 €, 294,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Nova Kolonija – dve kuće na placu površine 3,8 ara. Prizemna dvosobna kuća površine 144m2 do ulice koja se može koristiti i kao poslovni prostor – lokal sa suvim ulazom i spratna kuća površine 150m2 u dvorištu. U spratnoj kući CG na plinski protočni bojler, u uličnoj peći na plin,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 100.000 €, 294,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Nova Kolonija - dve kuće na placu površine 3,8 ara. Prizemna dvosobna kuća površine 144m2 do ulice koja se može koristiti i kao poslovni prostor - lokal sa suvim ulazom i spratna kuća površine 150m2 u dvorištu. U spratnoj kući CG na plinski protočni bojler, u uličnoj peći na plin,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 294,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u naselju Bagremar, površina 294 m2, za koju je potrebno renoviranje, može se koristiti I kao poslovni objekat. Ima sve priključke, kao i građevinsku dozvolu. Nalazi se na placu površine 374 m2, uvučena je od ulice. Stepenište koje vodi na potkrovlje koje se može preurediti u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 295)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>