• GoHome Professional
do 649 eura/m2 460 m2 što veći parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 460 m2 što veći parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 460 m2 što veći parket

  • Za upit "do 649 eura/m2 460 m2 što veći parket" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • bazen
    • uknjižen
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOČIN, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Rakovcu, uknjižena kao porodična stambena zgrada površine pod objektom (u osnovi) 127m2, pogodna za više namena: poslovanje (za različite delatnosti), stanovanje (jedna ili više stambenih jedinica) ili kombinovano. Ima 4 etaže: - suteren, bruto površine 127m2; -....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 300.000 €, 504,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – osmosobna kuća površine 504m2 sa tri etaže + podrumom na placu površine 6 ara (dvorište svega 50m2) sa garažom u sklopu kuće. Tri kupatila i dva toaleta, unutrašnji bazen, podovi parket i mermer. Trofazna struja, plin, kanalizacija, klime, uknjižena 1/1. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 140.000 €, 487,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Apatinu (zgrada sa 2 stana) potpuno završena. Centralno grejanje, hrastov parket, stepenište i rukohvati od jasena. Izolacija zidna i podna. Struja , voda , kanalizacija, 1 kupatilo i 2 wc u svakoj stambenoj jedinici. Posebni ulazi u kuću i garaže. Sve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 460 m2 što veći parket'
190.000 €
190.000 €
200.000 €
  Kuća, RAŠKA, 315.000 €, 484,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Nalazi se u KO Ribnica, uz samu reku Ribnicu, na putu ka Goču, svega 4 km od centra Kraljeva. Kuća ima dva puta kojima moze da se dodje, a završetkom auto-puta do Kraljeva iz Beograda se....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
20.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
18.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetna nekretnina koja predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti – idealna kako za porodični život, tako i kao investicija. Na placu od 5 ari nalaze se dve kuće, pažljivo osmišljene da pruže maksimalan kvalitet stanovanja. Glavna kuća površine 450....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 320.000 €, 450,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi pr lokal plus jedan plus dva plus po, površine 400m2, u osnovi 106m2, na placu od 3,32ara. U prizemlju se nalazi poslovni prostor, prvi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 230.000 €, 445,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju stambeni i poslovni prostor u Mlakama. - Ukupna površina stambeno-poslovnog prostora je 445 m2,površina parele 782 m2. Stan i lokal u sklopu kuće iznose 249m2 (stan 124m2 + lokal 125m2) i prozvodna hala 196m2. Godina izgradnje 2010. godine. - U dvorištu se nalazi velika....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 200.000 €, 435,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju velika starogradska kuća kuća u Apatinu u centru grada, površina kuće je 435 m2, a plac je 1204 m2. Održavana kuća obuhvata hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, 3 kupatila, 5 soba, kao i veliku terasu. Grejanje centralno na čvrsto gorivo. U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 140.000 €, 432,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na Bezdanskom putu,nedaleko od silosa,spratna,porodičan kuća,144m2 u tri etaže,dve kompletno opremljene i sredjene za život i treća suterenska preuredjena u letnju kuhinju,uredjenu,ostavu,garažu.Kuću karakteriše odličan i lepo osmišljen raspored,gde centralni deo zauzima veliki....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 432,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 420,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – petosobna kuća površine 420m2 + zgrada poslovnih usluga površine 250m2 na placu od 4 ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, na tri nivoa po 140m2, trofazna struja, CG na plin, 3 klime, parket, laminat, kanalizacija, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 WC-a, garaža u suterenu.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 289.000 € na 278.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRNJAČA, 278.000 €, 419,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 289.000 €
01.04.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjžena kuća površine 419m2 u naselju Krnjača nedaleko od Pančevačkog mosta u jako mirnom delu naselja a nedaleko od glavne saobraćajnice. Kuća se nalazi na 6 ari placa i sastoji se na donjem nivou od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, prostranog dnevnog boravka i kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>