• GoHome Professional
do 619 eura/m2 500 m2 što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 619 eura/m2 500 m2 što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 500 m2 što manji

  • Za upit "do 619 eura/m2 500 m2 što manji" pronađeno 354 nekretnina - prosečna cena 233 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 480 m2 (malo manji)
    • 520 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 16000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BANJA, 60.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju ozidana trospratna kuća u Vranjskoj banji, udaljenosti oko 100m iznad cafe-restorana "Kičer". Pripadajući plac uz kuću je P-300m2. Objekat zahteva kompletno unutrašnje i spoljašnje ulaganje. Početna cena 60. 000 EUR Rg. br 848 *Politika poslovanja Heroldo nekretnine jeste....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 265.000 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan restoran , razrađen, kompletno opremljen sa grejnim i ventilacionalnim sistemima, kvalitetne gradnje, odličnom kuhinjom sa svim potrebnim sadržajem i odličnim osobljem, prodaje se posao, a ne objekat. Površina 250m2 unutrašnjeg dela i 250m2 spoljni-terasni deo koji je....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 52.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju fantastična parcela u urbanom delu Sremskih Karlovaca, 505 m2 + 380m2 u građevinskoj zoni (dozvoljena gradnja - tradicionalno stanovanje), na lepom mestu, katastarska opština Sremski Karlovci. Parcela ima pogled na Dunav. Front 28m. Sva infrastruktura u ulici. Uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 170.000 €, 500,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je izvanredan plac od 5 ari na Ledinama, četiri autobuske stanice od Lidla na Novom Beogradu. Dozvoljena gradnja, blizina autobuskih linija 71, 601, 603, 604, 605, 610, marketi, apoteke, pekare. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, PUDARCI, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaju se dva magacina od oko 500 m2 u Pudarcima, opstina Grocka. Objekti su pogodni za zivinarstvo ali moze biti za magacinski prostor, objekti za gajenje pecuraka ili nesto drugo. Odmah su useljivi. .

 
 
 
  Farma, DESPOTOVAC, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2023.,

www.heroldo.com

Kompletno domaćinstvo se prostire na 80 ari placa u blizini centra sela u Jezeru. Na placu se nalaze dve kuće. Prva je 118m2 u osnovi, sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja, od prostorija u prizemlju ima prostran dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe i kupatilo, na spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 500,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Poslovni prostor 260.000 € 106 m 2 4 Sremski Karlovci-Centar-Odlična investicija za nadogradnju Poslovni prostor - Sremski Karlovci 260.000 € Prodaja 30/04/26.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 11.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U zoni Bavaništanskog puta u ulici Pančevačkih pisaca nalazi se plac 4.80 ari sastavljen od dve katastarske parcele. Plac je oblika romboida, nejednakih stranica, približnih dimenzija širina 12-13m, dužina 40-42m. Na samom placu nema struje i vode a način uvođenja istih propisuje....

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 65.000 €, 500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, V M Lug, nedaleko od autoputa, plac 5 ari .. / ul. Lipovačka, kod Nikole Grulovića, kod OŠ Vladislav Petković Dis, oko 1 km udaljen od uključenja na autoput kod "Laste", zemljište uz asfalt, ulična rasveta, voda, struja, kanalizacija, blizina prevoza i prodavnica, uknjiženo....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 280.000 €, 500,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 500m2 na 4 ara placa u Aranđelovcu. Objekat se nalazi na 10-ak minuta peške od parka. Ima 4 etaže. Prva etaža (suteren) je veliki trosoban stan od 80m2 koji se sastoji od dnevnog boravka, 2 velike sobe, trpezarije sa kuhinjom, manjeg kupatila,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 130.900 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Terasa Podrum Salas 373 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ozidana trospratna kuća u Vranjskoj banji, udaljenosti oko 100m iznad cafe-restorana "Kičer". Pripadajući plac uz kuću je P-300m2. Objekat zahteva kompletno unutrašnje i spoljašnje ulaganje. Početna cena 60.000 EUR Rg.br 848 *Politika poslovanja Heroldo nekretnine....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli, jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična investicija za kupce kojima je potreban veci prostor. Cena nije fiksna 500 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine 17a pruža dovoljno prostora i privatnosti, dok je blizina svih važnih sadržaja odlična za porodičan život. Objekat se sastoji od dva dela:....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Hitna prodaja, kuca izuzetnog kvaliteta sa dva odvojena ulaza, komplet zavrsena, useljiva odmah. Moguca zamena za trosoban stan i doplatu .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 497 m2 na Zlatiboru u blizini vrha Tornik. Parcela je poljoprivredno zemljište i okružena je vikendicama. Lokacija placa je pristupačna jer se nalazi u blizini puta. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 70.000 €, 500,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

II lipska rampa, plac 4.3a i neupisana renovirana kuća 180m2 na dva nioa. Prvi sprat nezavršen. Prizemni nivo 90m2 u odličnom stanju, parno grejanje, pomoćne prostorije, garaža. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 22.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Plac, UB, 3.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Placevi u građevinskoj zoni Uba, Đunis Placevi površune od 3 do 5 ari Gradska infrastruktura Blizu centra grada Lep panoramski pogled na grad Moguća gradnja stambenih objekata Vlasništvo 1/1 Mogućnost realizacije ugovora u najkraćem mogućem roku CENA: 3.000 €/ar Zakažite....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljista od 5 ari, front 25m, u blizini centra i glavne saobracajnice. Na deset kilometara od aerodroma "Nikola Tesla", u blizini "Jakovačke petlje", uključenja na "Miloš veliki", budućeg "Nacionalnog stadiona", "Expo centra". Zemljište pogodno za porodičnu gradnju, ali i....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća sa dva objekta jedan 152m2 u osnovi +suteren, a drugi 156m2 + sprat; Kuća je na fenomenalnoj lokaciji i sa prelepim pogledom. Postoji mogućnost pretvaranja u više apartmana. Naša Preporuka 500 m 2 10 3 0 .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 149.350 €, 500,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 518m2 u neposrednoj blizini Lipovog gaja. Plac se nalazi u mirnoj i slepoj ulici, idealan za gradnju porodične kuće. Ulica je asfaltirana ima uličnu rasvetu. Plac je za svaku preporuku, vredi pogledati! Za sve dodatne informacije,kontakt telefon 066-82-92-600, 066-82-92-700,....

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican UKNJIZEN plac na Srebrnom jezeru na 50m od vode u vikend naselju Ostrovo. Prikljucci za vodu i struju su u blizini placa. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 56.850 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Plac za vašu budućnost - Klisanski bregU ponudi su tri atraktivna građevinska placa, svaki površine 500 m2, smeštena u uređenoj, izgrađenoj i asfaltiranoj ulici na traženoj lokaciji - Klisanski breg.Lokacija: Mirna, urbana zona sa sve većim brojem novoizgrađenih kuća. Idealno za porodični....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 70055, 6a, spratna, 4, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja, podrum, stambeno-poslovna. Odlična porodična kuća na Cvetanovoj ćupriji, na 4 etaže sa placem od 6 ari. Nalazi se u delu u kome dominiraju porodični stambeni objekti. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve, na samo 20km od grada Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran sa 150 mesta za sedenje, 15 opremljenih soba, dve kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Jajinci, 57.500 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Slobodana Jovića, u kraju poznatom kao Jajinci, na Opštini Voždovac, MAGNAT prodaje građevinsko zemljište od 5 ari sa blagim nagibom. Na placu je urađena drenaža, priključak za kanalizaciju i gas su na 20m od placa. Po informaciji o lokaciji dozvoljena....

 
 
 
  Plac, BANJA, 120.000 €, 500,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari, gradjevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Na obali Dunava u Višnjickoj ulici. Povezanost sa centrom grada izvanredna, autobusko stajalište ispred placa, na 6 km od centra grada i zgrade skupštine bez presedanja. Budućnost investiranja i ulaganja u oblast....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 70.000 € na 58.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 58.500 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 58.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 4.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Agencijska provizija 2% Agent: Marija Budimir, br. Licence:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 58.000 € na 56.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VINIK, 56.000 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2024 - 45.000 €
11.08.2024 - 43.000 €
27.06.2025 - 49.000 €
01.10.2025 - 55.000 €
15.03.2026 - 58.000 €
01.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

na prodaju plac u podviniku p-452m2, u bčizini škole , pogodan za izgradnju stanbenog objekta do 400m2,ima mogućnost priključenja struje,vode i kanalizacije, asvalt na 50m, za više informacije obratite se agenciji Libo na telefone 065 222 3922,065 883 3446,,.agencija upisana u listu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 13.200 € na 12.200 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKI KARLOVCI, 12.200 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 16.200 €
07.01.2026 - 13.200 €
30.03.2026 - 12.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Blizu raskrsnice Banstol (potes Dobrilovac), prodaje se parcela - poljoprivredno zemljište, 5 ari. Plac je zarastao. Do parcele ima nekategorisan put. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Parcela je gradsko građevinsko zemljište, pogodna za izgradnju kuće. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 39.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 488 m2 na Zlatiboru, u naselju Zova. Ovaj ravan plac nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Svi potrebni priključci (struja, voda, kanalizacija i gas) su u blizini. Lokacija placa je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 12.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130249, uknjizen, plac. Prodaju se dva placa jedan5.4 ara,drugi 5.7 ari,nalaze se u ulici Vasilija Oszroskog ,gde ce biti ulica koja ce izlaziti na Svetog Savu ulicu,cena ara je 12000 evra,uknjizeni 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinski plac, površine 405 m2, u Bukovcu u odličnom delu naselja. Plac je odlično pozicioniran. Na placu postoji mogućnost izgradnje samostojećeg objekta ili objekta sa dva stana. Put do placa je asfaltni, a svi priključci vodovod, kanalizacija, struja i gas se nalaze....

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 9.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac pravilnog oblika, ravan, nedaleko od Dunava, građevinska zona. Agencijska provizija za kupca 500eur (protivvrednost u dinarima). .

 
 
 
  Plac, SLANCI, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac u građevinskoj zoni površine 5 ari pored asfaltnog puta u Izvorskoj ulici. Uknjižen na prodavca bez zabeležbi i tereta. Indeks gradnje 40% iznad zemlje i 60% pod zemljom sa mogućnošću formiranja 4 nezavisne jedinice u dvoetažnom objektu - visina slemena 9 metara. Dozvoljena gradnja....