• GoHome Professional
do 619 eura/m2 480 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 619 eura/m2 480 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 480 m2 što veći

  • Za upit "do 619 eura/m2 480 m2 što veći" pronađeno 406 nekretnina - prosečna cena 261 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 21000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • pogodan
    • bazen
    • ekskluzivan
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup svim gradskim sadržajima, a opet u mirnom i prijatnom okruženju. - Asfaltni put vodi direktno do samog placa – bez makadama i nepristupačnih....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 497 m2 na Zlatiboru u blizini vrha Tornik. Parcela je poljoprivredno zemljište i okružena je vikendicama. Lokacija placa je pristupačna jer se nalazi u blizini puta. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 130.900 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Terasa Podrum Salas 373 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 65.000 €, 500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, V M Lug, nedaleko od autoputa, plac 5 ari .. / ul. Lipovačka, kod Nikole Grulovića, kod OŠ Vladislav Petković Dis, oko 1 km udaljen od uključenja na autoput kod "Laste", zemljište uz asfalt, ulična rasveta, voda, struja, kanalizacija, blizina prevoza i prodavnica, uknjiženo....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 49.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican plac 482 ari u Futogu. Na placu imaju udareni temelji za gradnju i pomocna supa,Oko placa su sve kuce useljene. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 9.600 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ulica Revolucije na Carini, 200m od vodovoda. Plac 4,6ari, ravan, sva infrastuktura. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 55.750 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Futogu, ukupne površine 541 m², na atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji u blizini Novog Sada. Ulica trenutno nema naziv, ali je izgradnja na okolnim placevima već započeta, što ovu nekretninu čini izuzetno pogodnom za investiciju ili izgradnju porodične kuće. Plac....

 
 
 
  Poslovni prostor, IVANČA, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada kod naplatne rampe sa tri hale ,dve su po 100m2 i srednja je 200m2.Hale su povezane vratima između. Tri ulaza -vrata visina 2,90 a širina 2,10 Visina slemena oko 8m, zidovi 6m Industrijska struja,vlastiti trafo Klima x 2 Mokri čvor sa tušem i garderobom. Parking za....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Deo naselja sa regulisanim detaljnim planom i atraktivnom lokacijim za novogradnju, prodaje se plac površine 500 m2. Uknjižen, struja i voda do placa kao i izlaz do puta širine 3,5 m. Mogućnost kupovine i kompletnog placa površine 1150 m2. Izuzetno miran kraj bez gradske buke i konstantno....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 70.000 €, 500,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

II lipska rampa, plac 4.3a i neupisana renovirana kuća 180m2 na dva nioa. Prvi sprat nezavršen. Prizemni nivo 90m2 u odličnom stanju, parno grejanje, pomoćne prostorije, garaža. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinsko zemljište, izvan građevinskog područja, površine 500 m2, u naselju Zova, na Zlatiboru. Plac je smešten u mirnoj zoni, pored asfaltnog puta. U neposrednoj blizini se nalazi vodovodna i elektro mreža. Plac je blago naget, iskčen od rastinja i drveća. Dozvoljena....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 5ari, blizu centra Obrenovca, u Šljivicama, udaljen od škole, vrtića, pošte na desetak minuta hoda. Na placu struja, voda, kanalizacija do asfaltnog puta sa dve strane. Dimenzije placa 29x17 m. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj....

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican UKNJIZEN plac na Srebrnom jezeru na 50m od vode u vikend naselju Ostrovo. Prikljucci za vodu i struju su u blizini placa. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 45.000 €, 500,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 4.5 ari u naselju Rudine na Zlatiboru, u neposrednoj blizini teniskih terena. Nalazi se uz asfaltni put, što omogućava jednostavan prilaz tokom cele godine. Savršeno za one koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u planinskom vazduhu i prelepim pejzažima.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 13.200 € na 12.200 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKI KARLOVCI, 12.200 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.09.2023 - 16.000 €
26.01.2024 - 16.200 €
07.01.2026 - 13.200 €
30.03.2026 - 12.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Blizu raskrsnice Banstol (potes Dobrilovac), prodaje se parcela - poljoprivredno zemljište, 5 ari. Plac je zarastao. Do parcele ima nekategorisan put. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 12.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130249, uknjizen, plac. Prodaju se dva placa jedan5.4 ara,drugi 5.7 ari,nalaze se u ulici Vasilija Oszroskog ,gde ce biti ulica koja ce izlaziti na Svetog Savu ulicu,cena ara je 12000 evra,uknjizeni 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve, na samo 20km od grada Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran sa 150 mesta za sedenje, 15 opremljenih soba, dve kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Plac, SLANCI, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac u Slancima od 5 ari, na slici označen pod brojem 2. Uknjižen. Provizija 750. 063/77-20-223 R-ID: #2547 .

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 9.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac pravilnog oblika, ravan, nedaleko od Dunava, građevinska zona. Agencijska provizija za kupca 500eur (protivvrednost u dinarima). .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 220.000 €, 500,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac od 4.25ari na kome je dozvoljena gradnja različitih namena. Poseduje informaciju o lokaciji. Na placu postoji manji objekat. Plac je uknjižen 1/1.//Agent:064/2292096// .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 5 ari na Zlatiboru, u blizini restorana Čumićevo sokače. Plac se nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Jajinci, 57.500 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Slobodana Jovića, u kraju poznatom kao Jajinci, na Opštini Voždovac, MAGNAT prodaje građevinsko zemljište od 5 ari sa blagim nagibom. Na placu je urađena drenaža, priključak za kanalizaciju i gas su na 20m od placa. Po informaciji o lokaciji dozvoljena....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinski plac, površine 405 m2, u Bukovcu u odličnom delu naselja. Plac je odlično pozicioniran. Na placu postoji mogućnost izgradnje samostojećeg objekta ili objekta sa dva stana. Put do placa je asfaltni, a svi priključci vodovod, kanalizacija, struja i gas se nalaze....

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 23.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 265.000 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan restoran , razrađen, kompletno opremljen sa grejnim i ventilacionalnim sistemima, kvalitetne gradnje, odličnom kuhinjom sa svim potrebnim sadržajem i odličnim osobljem, prodaje se posao, a ne objekat. Površina 250m2 unutrašnjeg dela i 250m2 spoljni-terasni deo koji je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac- gradsko gradjevinsko zemljiste. Izlaz na put, struja, voda. Zona porodicne gradnje. -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 70055, 6a, spratna, 4, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja, podrum, stambeno-poslovna. Odlična porodična kuća na Cvetanovoj ćupriji, na 4 etaže sa placem od 6 ari. Nalazi se u delu u kome dominiraju porodični stambeni objekti. Kuća....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 24.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 6.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju udeo na većoj parceli - trenutno poljoprivredno zemljište, prenamenom u građevinsko u delu za industrijsku namenu. Za više informacija pozovite agenciju. .

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 11.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U zoni Bavaništanskog puta u ulici Pančevačkih pisaca nalazi se plac 4.80 ari sastavljen od dve katastarske parcele. Plac je oblika romboida, nejednakih stranica, približnih dimenzija širina 12-13m, dužina 40-42m. Na samom placu nema struje i vode a način uvođenja istih propisuje....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U Starim Banovcima prodaje se građevinska parcela površine 5 ari. Nalazi se unutar građevinskog područja, što omogućava izgradnju stambenog objekta. Parcela je u mirnom delu naselja, a istovremeno nadomak svih važnih sadržaja, prodavnica, škole, autoputa. Stari Banovci su poznati....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 20.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Placevi dimenzija 20X25m. 12 placeva u nizu (25X250m). Korekcija cene u slučaju kupovine cele parcele. Nasut put širine 4m. Struja, voda i asfalt na 50m od placeva. Uskoro priključak za struju do parcela. Poljoprivredno zemljište njiva 3. klase. Udaljenost od magistralnog puta Batajnica-Ugrinovci....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 39.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 488 m2 na Zlatiboru, u naselju Zova. Ovaj ravan plac nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Svi potrebni priključci (struja, voda, kanalizacija i gas) su u blizini. Lokacija placa je....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 113.300 €, 500,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac – Veternik, Veternički breg Na prodaju atraktivan građevinski plac površine 494 m², smešten u mirnom i naseljenom delu Veternika, na uzvišenju Veterničkog brega. Plac se nalazi u asfaltiranoj ulici, sa izgrađenim kućama u okolini, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naseljenom mestu Ečka površine 4.96 ari. Vodi se kao zemljište u građevinskom području, njiva I klase. U mirnoj ulici u blizini centra naseljnog mesta. Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Plac, SLANCI, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac u građevinskoj zoni površine 5 ari pored asfaltnog puta u Izvorskoj ulici. Uknjižen na prodavca bez zabeležbi i tereta. Indeks gradnje 40% iznad zemlje i 60% pod zemljom sa mogućnošću formiranja 4 nezavisne jedinice u dvoetažnom objektu - visina slemena 9 metara. Dozvoljena gradnja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 407)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com