• GoHome Professional
do 619 eura/m2 460 m2 što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 619 eura/m2 460 m2 što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 460 m2 što manji

  • Za upit "do 619 eura/m2 460 m2 što manji" pronađeno 409 nekretnina - prosečna cena 272 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • parket
    • namešten
    • podrum
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVA VAROŠ, 225.000 €, 445,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponudi Poslovni Objekat -prva celina koja se nalazi na magistralnom putu E763 u središnjem delu Nove Varoši ( između fabrika Obuća i Sloga ), a bočnom stranom na ulicu "Mahala". Objekat izgrađen osamdesetih godina prošlog veka, od tvrdog materijala, klasičnom....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 230.000 €, 445,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju stambeni i poslovni prostor u Mlakama. - Ukupna površina stambeno-poslovnog prostora je 445 m2,površina parele 782 m2. Stan i lokal u sklopu kuće iznose 249m2 (stan 124m2 + lokal 125m2) i prozvodna hala 196m2. Godina izgradnje 2010. godine. - U dvorištu se nalazi velika....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 290.000 €, 445,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižena dvospratna kuća novije gradnje podeljena po vertikali na dva petosobna stana sa zasebnim ulazima. Kuća se nalazi u mirnom delu Sremčice na placu površine 6,52ara. Svaki stan se sastoji od dnevne sobe sa terasom, kuhinjsko-trpezariskog dela sa terasom, ostave i toaleta na....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 159.000 € na 179.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRANJE, 179.000 €, 445,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 159.000 €
19.04.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u mirnoj ulici u Vranju. Ova prostrana kuća nudi ukupnu stambenu površinu od 445 kvadratnih metara i predstavlja idealan dom za porodice koje vrednuju udobnost i funkcionalnost. Nalazi se na adresi Dečanska br.8, sa izuzetnom pristupnošću saobraćajnicama i u blizini....

 
 
 
  Plac, MALČA, 11.000 €, 445,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište ali je moguća prenamena. U blizini su dostupni priključci za struju i vodu pored asfaltnog puta. Plac, Niš - Malča | Prodaja....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 11.000 €, 445,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište ali je moguća prenamena. U blizini su dostupni priključci za struju i vodu pored asfaltnog puta. .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 446,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam kuću u jednom od najlepših naselja u Sremskim Karlovcima! Ova predivna porodična kuća nudi ne samo udobnost već i spektakularan pogled na proplanke i vinograde, okružena mirnom prirodom i zelenilom. Sa četiri prostrane spavaće sobe i velikim dnevnim boravkom koji....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 447,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična, samostalna, spratna kuća u Sremskim Karlovcima . Uknjizena na 447m2 . Okružena zelenilom, u mirnom delu idealnom za porodični život. Nekretnina ne zahteva ulaganja. U prizemlju kuće imamo prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe i kupatilom.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 447,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična, samostalna, spratna kuća u Sremskim Karlovcima . Uknjizena na 141m2 , u prirodi 447m2 korisne površine. Okružena zelenilom, u mirnom delu idealnom za porodični život. Nekretnina ne zahteva ulaganja. U prizemlju kuće imamo prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 447,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Plac, BANJA, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u naselju Nikola Tesla. Plac je površine 448m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini se nalaze svi komunalni priključci ( voda, struja, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 235.000 €, 448,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.indomio.rs

Kuća 220m2, prizemlje lokal sa izlogom 110m2, I sprat 110m2 petosoban stan. Garaža i letnja kuhinja 42m2. Radionica - magacin 112m2, visina plafona je 4,5m. Pomoćni objekat 74m2. Grejanje centralno na : pelet, drvo, lož, ulje, gas, sve funkcioniše. Kuća poseduje tri inverter klime.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 130.000 €, 450,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na izuzetnoj lokaciji u Ćupriji, u neposrednoj blizini bolnice, koje čine savršen spoj funkcionalnosti, komfora i odličnog položaja. Prva kuća je površine 90 m²u jednom nivou i raspodeljena na podrum, prizemlje i sprat. Kuća je koncipirana kao dve nezavisne stambene....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230.000 € na 200.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.gsigma.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu na parceli od 1109 m2, širina uličnog fronta okvirno 13.5 metara. Oba stambena objekta su uknjižena. Kuća koje je bliža ulici ima 132 m2 u osnovi. Uknjižena je prizemlje plus potkrovlje. Ovaj objekat ima 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostran dnevni....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Plac, PANČEVO, Margita, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Gornji grad Margita, građevinska parcela od 4,5 ara. Front do ulice 24m x 20 m. Parcela izlazi direktno na reku Tamiš. Uknjiženo 1/1. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 71727. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Plac, Pančevo - Gornji Grad Margita | Prodaja ·....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforna kuća u neposrednoj blizini Akva parka.Idealna za pretvaranje u apartmane i izdavanje ili za dve porodice. Ima dve garaže,dve odvojene stambene jedinice.Uknjižena,upotrebna dozvola.ALU stolarija,dve klime,roletne na dugme., Ima mogućnosti da se dovrši i potkrovlje i dobije....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 230.000 €, 450,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se atraktivna kuća na odličnoj lokaciji u Jagodini, u blizini Akva parka. Površina kuće: oko 450 m² Površina placa: 3.11 ari Struktura kuće: Suterenski prostor je potpuno sređen. Prvi sprat je delimično sređen. Drugi i treći sprat su u sivoj fazi, spremni za završne radove....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 450,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš pored šume na Makovoj Sedmici, blizu asfaltiranog puta. Površina zemljišta sa salašem iznosi 16.022 m². Kuća je građena od mešanog materijala i ima 99 m². Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila, dve sobe i zatvorene terase. Kuća je renovirana pre nekoliko....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PASI POLJANA, 20.000 €, 450,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 24.000 €
30.03.2026 - 21.000 €
15.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Površina: 4,5 ara Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula) Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m Opis nekretnine: Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, idealan za stambenu ili poslovnu gradnju. Na placu je započeta gradnja kuće iz 2014. godine, sa osnovom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 240.000 €, 450,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Veternika kuća površine oko 450m2. Struktura: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Ima zajedničko stepenište i svaka etaža je zasebna. Kuća je za kompletnu rekonstrukciju, postoji mogućnost da se prilagodi kao stambena - urbana vila sa više stanova, pa....

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 7.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2020.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU ZEMLJIŠTE U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU POVRŠINE 450m2 u NASELJU OBRADA LUČIĆA - ŠTRKOVO NASELJE. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 98.000 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

CEROVAC - SMEDEREVSKA PALANKA Domaćinstvo za ozbiljne namere. Kuća na 300 m2 , drugi objekat stambeno ekonomski i treći objekat ekonomski ili može poslužiti kao još jedna garaža, na 3.000 m2 ravnog placa kome se može još jeftino pridružiti 2.000 m2. Nalazi se na putu koji povezuje....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU EKSKLUZIVNO I RETKO U PONUDIProdaje se u srcu Temerina Uknjižena i Prelepa Spratna Porodična kuća na TOP LOKACIJIKuća je Posebna,svetla,funkcionalna,Velika,prava domaćinski održavana,kvalitetno građena,dobra izolacija,nalazi....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 95.000 € na 125.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 125.000 €, 450,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 95.000 €
05.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća u sirovom stanju Su+Pr+I+Pk, osnova kuće je 134m2.lepa parcela od 994 m2 i predivan pogled na okolinu. Nalazi se u neposrednoj blizini restorana ,,4 vetra,, na Ibarskoj magistrali. U suterenu su predviđene garaže i prostorije namene po iznoru. Prizemlje i sprat su....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dodatno: uknjizena, odmah useljiva, klima, ktv, podrum, telefon, internet, dve garaze, parking, cetiri terase, pomocni objekat/pusnica, gradska kanalizacija, voda, struja. Dodatni opis: Na Prodaju: Prelepa Porodična Kuća u Inđiji Ova prostrana i funkcionalna kuća, smeštena na parceli....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 450,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kuća spratnosti Pr+I+Ptk, sa imanjem pod voćnjakom, na placu od 18,46ari. Kuća je za renoviranje, sa izuzetnim potencijalom. Pruža budućim kupcima razne investicione mogućnosti. Kuća ima četiri terase, tri mokra čvora. Nalazi se na brdu, odakle se pruža prelep pogled na....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuca+Sala za izdavanje+Sobe za izdavanje. Sve kompletno sredjeno. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetna nekretnina koja predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti – idealna kako za porodični život, tako i kao investicija. Na placu od 5 ari nalaze se dve kuće, pažljivo osmišljene da pruže maksimalan kvalitet stanovanja. Glavna kuća površine 450....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 49.800 €, 450,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac deljiv na 2 ili 3 dela. Blizu ski lifta Tornik. Na raskrsnici dve ulice. Sa placa se pruža prelep pogled. Uknjižen građevinski plac. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 181.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća sa potkrovljem(Pr+Sp+Pk) 450 m2, na placu 4,9 ari. Kuća organizovana kao pet zasebnih stanova (3 trosobna i 2 dvosobna); svaki stan ima terasu i ugradne kuhinje; PVC stolarija; izolacija; graža 70 m2; I-839 .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 70.000 € na 58.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SLANCI, 58.500 €, 450,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 58.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 4.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Agencijska provizija 2% Agent: Marija Budimir, br. Licence:....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 8.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od asfaltnog puta prodajemo plac u gradjevinskom podrucju. .

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 270.000 €, 450,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 21.900 €, 450,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA U ponudi je gradsko-građevinsko zemljište za izgradnju stambene porodične kuće površine 130m2 sa građevinskom dozvolom   LOKACIJA BARAJEVO- GUNCATI Stambeno naselje u zoni izgrađenih porodičnih kuća. Nedaleko od Osnovne škole "Knez Sima Marković",....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda. Prilaz do parcele seoskim putem, koji je nasut i urađen do samog placa. Pogodno za gradnu vikendice za pecaroše ili postavljanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, APATIN, 150.000 €, 450,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, prodaje se poslovni prostor za razne namene. Hala 270m2 plus dva poslovna prostora u odvojenoj zgradi, koja mogu poslužiti za kancelarije, stan... od 88m2 i 92m2 na placu 3757m2 dovoljno prostora za proširenje. Trenutno pod zakupom. Vlasnik 1/1 .

 
 
 
  Plac, KRALJEVO, 280.280 €, 450,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac koji se nalazi u centralnoj Srbiji, na raskrsnici puteva, u mestu Adrani. Zemljište: Sve parcele su u jednom komadu, tj grupisane u široki pravougaonik ukupne površine od 14.140 m2. Cela površina placa je ravna. Postoji mogućnost dokupa granične parcele od 2.022 metara....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 70.000 € na 58.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 58.500 €, 450,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 70.000 €
05.04.2026 - 58.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vaša oaza mira na 15 minuta od centra Beograda! Zaboravite na gradsku buku! Prodajemo prelep plac od 4,5 ara u Slancima (opština Palilula) sa pogledom koji odmara oči. Zašto je ovo idealna prilika? Sve je spremno za gradnju: Plaćene takse, urađena parcelizacija, čisto građevinsko....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 410)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>