• GoHome Professional
do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 što veći

  • Za upit "do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 što veći" pronađeno 777 nekretnina - prosečna cena 46 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1620 m2 (malo manji)
    • 1780 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 400.000 €, 137000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

14 HA U KOMADU LALINAC DIREKTNO UZ JUŽNU MORAVU INVESTICIONI POTENCIJAL Na prodaju 14 hektara poljoprivrednog zemljišta u jednom komadu, u ataru sela Lalinac, sa direktnim izlazom na Južnu Moravu. Velika, kompaktna parcela uz reku predstavlja izuzetno retku ponudu na tržištu. Ključne....

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 400.000 €, 136000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Sombor, Kljajićevo, prodaje se 13.6ha sa renoviranim salašom, 220m2, u komadu, njiva 1.klase, sa sistemom za navodnjavanje, odličan kvalitet zemljišta pa još nađubren. Glavni bunar fi 225, preko 1000L vode u minuti, plus dva dodatna bunara. Pogodno za bilo kakvu proizvodnju, ratarsku,....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 142.500 €, 87458,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Gornji Tavankut, prodaje se poljoprivredno zemljište-njiva 1. i 2. klase, ukupne površine 87.458m². Zemljište je pogodno za povrtarstvo, kukuruz, pšenicu i ostale kulture. Nalazi se pored Skenderovskog jezera i blizu puta. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 što veći'
3.000 €
50.000 €
130.000 €
  Plac, ARANĐELOVAC, 480.000 €, 74500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE UREĐENO POLJOPRIVREDNO GAZDINSTVO LOKACIJA Šumadijska regija, blizu Aranđelovca 6 km Ukupna površina 7,44 ha OPIS NEKRETNINE Kompletno ograđeno imanje sa video nadzorom i dva pristupa. Jugozapadno orijentisan teren na blagoj padini (250-330m nadmorske visine) sa stalnim....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900.000 € na 750.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ZAKLOPAČA, 750.000 €, 61200,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2025 - 1.224.000 €
05.07.2025 - 1.170.000 €
19.07.2025 - 1.110.000 €
16.11.2025 - 900.000 €
25.02.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Zaklopača - Smederevski put građevinsko zemljište, 612a Plac je građevinsko zemljište podeljeno na 25 parcela. Prodaje se u celini. Nalazi se uz sam Smederevski put sa strujom i vodom (Bećarevo brdo). Front prema ulici je 140m. Pogodan je za razne namene: hale, benzinske pumpe,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 92.000 €, 59866,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u naselju Resnik kod Kragujevca, dve parcele koje čine celinu, udaljenu od prvih kuća 400 metara, a od asfaltnog puta Resnik - Kragujevac, nešto više od 1000 metara. Zemljište je pogodno za sve vrste useva i sadnje voća, povrća i obradivo je. Uknjiženo....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 324.500 €, 59000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična parcela u građevinskoj zoni, oivičena sa dva asfaltirana puta., 10ak km od auto puta, nadomak Šimanovaca, na putu Petrovčić - Karlovčić. Struja pored parcele. Pogodno za magacine, proizvodne hale. Informacija o lokaciji. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 57204. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 324.500 €, 59000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, 2.682.800 €, 53656,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Trupalske petlje, 53.656 m2. Nalazi se u blizini Naisa,ispod samog auto-puta, sa izlaskom na lokalni put. Zemljište je pogodno za izgradnju proizvodnog pogona, skladišta, distributivnog centra ili sličnog poslovnog objekta. Privatna svojina,....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 2.682.800 €, 53656,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 290.000 €, 43000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Imanje letnjikovac - vidikovac, oaza za odmor u netaknutoj prirodi u središtu lovišta Grocka, 30 minuta vožnje od centra Beograda, na ulazu u Grocku od autoputa E-75. Površina imanja je 4,3ha, sa višenamenskim armirano-betonskim-zidanim objektom, sa vidikovcem - terasom sa pergolom,....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 1.050.000 €, 40000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Pored puta Pančevo -Zemun /Pupinov most/, sa leve strane,pre skretanja na semaforu za Ovču, udaljeno oko 300 metara od puta Pančevo-Beograd, na prodaju poljoprivredno zemljište, nekoliko parcela, veličine od 4 hektara ukupno, pojedinačno ili sve ukupno. Na zemljištu dozvoljena gradnja,zemljište....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 65.000 €, 39563,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Ukoliko ste želeli veliki plac u jednom komadu sada smo u prilici da vam ponudimo 4 ha, pravilnog oblika, u Misači. Plac je skoro ravan, pod minimalnom kosinom, baš kako treba. Velikom širinom je uz put. Ceo dan sunčan, održavan, idealan za sve. Pogodan za useve, voćnjake, a ko želi....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 2.000.000 €, 36250,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Razvojna lokacija sa direktnim pristupom autoputu i izuzetnim investicionim potencijalom Na prodaju komercijalno građevinsko zemljište površine 36.250 m , strateški pozicionirano uz autoput na pravcu Koridor 11 (BeogradNovi Sad) , neposredno uz postojeći priključak. Lokacija se nalazi....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ćele Kula, 3.000.000 €, 35943,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela površine 35943m2, građevinsko zemljište kod Bogoslovije. U blizini komunalnih priključaka (voda, struja, infrastruktura u neposrednom okruženju). Mirna lokacija sa odličnim potencijalom. Pogodno za investiciju, gradnju, turizam, rekreaciju i projekte većeg obima.....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 187.950 €, 34172,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, koji ima ulaz sa magistralnog puta Niš-Prokuplje. Nalazi se u blizini Merošinske petlje i sela Aleksandrova. U okolini placa nalaze se industrijski objekti različite namene. Ukupna površina placa je 34.172m2. Ulazni front je oko 47m a dužina placa oko 730m. Pogodan....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 247.200 €, 34155,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2023.,

www.indomio.rs

Velika Parcela 34150 m2 u okolini Sremske Mitrovice i blizine Auto-Puta Pogodno za Komercijalnu Delatnost Prodajemo u okolini Sremske Mitrovice Veliku Parcelu 34150 m2 oko šest jutara, Poljoprivredno zemljište plodno I klasa, pogodno za ratarsko-voćarsku kao i Poslovnu DelatnostPlac....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 337.000 €, 33700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123008. Lep plac, pogodan za razne namene. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 337.000 €, 33700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123008. Lep plac, pogodan za razne namene. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ugrinovci | Prodaja....

 
 
 
  Plac, MEDOŠEVAC, 1.650.000 €, 33000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u blizini aerodroma Nis. Povrsina placa je 3.3 Hektara. Gradsko gradjevinsko zemljiste. Cena po kvadratnom metru je 50 evra. Pogodno za hale Magicine, Salone itd. Dozvoljena gradnja. Prilaz asvaltiran do samog placa kao i celokupna okolina je sredjena. Mogućnost priključka....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 312.000 €, 31189,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palić - Prodaje se parcela površine 31168 m2 u zoni banjskog turizma nadomak Omladinskog jezera izgrađena 1890.godine.Na parceli je autentična četvrosobna vila površine 219 m2 sa vinskim podrumom i 70 m2 pomoćnog objekta za obradu grožđa, 74 m2 šupe, 46 m2 čardaka, 30 m2 svinjaka,....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 250.000 €, 30200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi ! Imanje u podnožju Kosmaja, pogodno za etno turizam ili porodični biznis ! Zemljište u građevinskom području u jednoj celini pored asfaltnog puta u izuzetno mirnom okruženju u podnožju planine Kosmaj, u naselju Nemenikuće, opština Sopot, udaljeno 50-ak km od Beograda.....

 
 
 
  Plac, KOLARI, 105.000 €, 30000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vrhunski voćnjak trešnje 3 ha – Kolari kod Smedereva Prodaje se poljoprivredno zemljište sa ukupno 3 ha zasada trešnje u mestu Kolari. 2,3 ha u punoj rodnosti, 0,7 ha mlad zasad – treća godina, Uredno održavan i spreman za dalju proizvodnju, Odličan potencijal za ozbiljnu....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 200.000 €, 29200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

lac se nalazi u lepom i mirnom delu naselja. Pogodan za više namena. Uknjižen. Agenc. provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br. licence 509 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 . Bela reka.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 143.000 €, 28600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na obodu Kosmaja, na blagoj padini, istošno orjentisana u ponudi je ova parcela, kategorisana kao poljoprivredno zemljište. Sastoji se od 4 spojene parcele uknjižene na istog vlasnika. Povezane su kolskim putem sa makadamskim putem udaljeno oko 400m. U proceduri i planu opštine Sopot....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 2.020.000 €, 26902,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Industrijsko građevinsko zemljište na izuzetnom mestu, na obodu Niša. Zemljište se nalazi severno od autoputa Beograd-Sofija i zapadno od Čamurlijskog puta. Sa ove lokacije se može odmah uključiti na autoput prema Beogradu, Solunu ili Sofiji. Takođe, nalazi se u blizini niškog aerodroma....

 
 
 
  Plac, ŠABAC, 1.500.000 €, 25066,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Šabac, Majur - Magazinovača plac, 250.66ari, građevinsko zemljište U ponudi plac na izuzetnoj lokaciji, u industrijskoj zoni Šapca, na samo nekoliko minuta od grada. Nalazi se u blizini auto-puta Ruma-Šabac. Pogodan je za sve industrijske komplekse, magacine, kao i poslovne zgrade.....

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 47.600 €, 23100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Vučiću kod Rače, površine 231 ar (2 ha i 31 ar), po ceni od 47.600 eura. koji se nalazi se pored glavne saobraćajnice, ali postoji i ulaz sa sporednog puta. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću gradnje, a usled položaja i veličine pogodan je za sve namene....

 
 
 
  Plac, RUMA, 1.100.000 €, 23000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Pavlovačkog jezera. Odlična infrastruktura, asfaltirani put, u blizini voda i struja. Pogodan za različite sadržaje, mogućnost turističkih objekata - bungalova, kuća u nizu U okruženju se nalaze vile poznatih javnih ličnosti, tako....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 45.000 €, 22800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Plac, KAC, 802.830 €, 22270,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

VELIKA GRAĐEVINSKA PARCELA 22270 m2 U BLIZINI RAFINERIJE I KAĆKE ŠUME *EKSKLUZIVNO*Prodajemo u blizini Rafinerije Veliku Građevinsku parcelu 22270 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIParcela se nalazi u blizini AutoPuta i Kaćke šume..Dimenzije Placa 62x190 metaraprilazni put je....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 2.591.000 €, 20964,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo, Fantastičan plac sa panoramskim pogledom na grad i Dunav. Nalazi se na potezu Ledinci - Sremska Kamenica, ravan , izdignut na platou pogodan za urbane vile, turističko naselje ili sportski kompleks. Put do placa je asfallt, na placu struja i dva bunara. Informacije na broj....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 2.515.680 €, 20964,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Zemljište u gradjevinskom području sa pogledom na ceo Novi Sad - površina 20964m2 (2 susedne parcele) - idealna pozicija parcele, pogodno za poslovno-stambenu gradnju - pogled na panoramu Novog Sada - struja, voda, asfaltni put - uknjiženo cena je 120eur/m2 + 3% provizija agencije....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 208.000 €, 20800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123010. Lep plac, pogodan za razne delatnosti. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ugrinovci | Prodaja....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 208.000 €, 20800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123010. Lep plac, pogodan za razne delatnosti. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 105.000 €, 20328,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 203.28 ari koje se nalazi u Opštini Boljevac. Ovo zemljište je idealno za sve vrste poljoprivrednih aktivnosti i pruža brojne mogućnosti za razvoj. Zemljište je ravno i pogodno za obradu, sa odličnim pristupom putem. Nalazi se u....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 603.000 € na 570.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 570.000 €, 20100,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 603.000 €
18.03.2026 - 570.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.indomio.rs

Surcin, Petrovcic, Plac 201a Njiva Gradjevinsko podrucje Plac je pravougaonog oblika, front 63m i udaljen je 20m zemljanim putem do asfaltnog puta, struja, voda. Po informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja objekata stambene namene, trgovina, proizvodnja, usluge; plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 700.000 €, 19680,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2021.,

www.heroldo.com

Na prodaju 196, 80 ari zemljišta koje se vodi kao gradsko građevinsko zemljište na veoma atraktivnoj lokaciji u blizini Akva parka, pogodno za gradnju velikih objekta. 19.680 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 175.000 €, 19500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126794. Prodaje se plac površine 1 ha 95 ar 71 m u podnožju Kosmaja, selo Koraćica. Plac se nalazi u građevinskoj zoni, pored puta, u predelu izuzetnih odlika u mirnom delu van naselja. Na placu se nalaze 1 stambeni i 1 pomoćni objekat, sa priključkom za struju, i bunar.....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 175.000 €, 19500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126794. Prodaje se plac povrsine 1 ha 95 ar 71 m u podnozju Kosmaja, selo Koracica. Plac se nalazi u gradjevinskoj zoni, pored puta, u predelu izuzetnih odlika u mirnom delu van naselja. Na placu se nalaze 1 stambeni i 1 pomocni objekat, sa prikljuckom za struju, i....