• GoHome Professional
do 619 eura/m2 280 m2 pala cena podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 280 m2 pala cena podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 280 m2 pala cena podrum

  • Za upit "do 619 eura/m2 280 m2 pala cena podrum" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 556 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 58000 eura
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • ekskluzivan
    • bazen
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 168.000 € na 157.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 157.000 €, 273,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 168.000 €
06.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena spratna kuća u StarčevuPodrum + prizremlje + sprat. Podrum ima oko 70m2, na prizemlju se nalazi trosoban stan kao i na 1. spratu. Na placu ima dva pomoćna objekta od 15m2. Grajanje je centralno na čvrsto gorivo, amože i na struju. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 195.000 €
22.11.2025 - 180.000 €
24.02.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9, 46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost, funkcionalnost i vrhunski kvalitet izrade – idealna za porodice koje žele više od standardnog doma. Osnovne karakteristike: 5 prostranih spavaćih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj lokaciji, sa velikim placem i vrhunskim komforom – ovo je kuća koju ne smete propustiti! OSNOVNE KARAKTERISTIKE: Potpuno nova, moderno projektovana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 280 m2 pala cena podrum'
130.000 €
130.000 €
 
-13%

Promena cene sa 150.000 € na 130.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POŽAREVAC, 130.000 €, 295,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Požarevca, u blizini Gradske bolnice, nalazi se ova lepa, uknjižena, dvospratna porodična kuća, neto površine 295 m2. Građena je sa puno ljubavi od kvalitetnih materijala. Zvučno, hidro i toplotno je izolovana, zimi topla, leti prijatna. Priključena je na gradsku toplanu,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 150.000 € na 130.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POŽAREVAC, 130.000 €, 295,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>