• GoHome Professional
do 619 eura/m2 2.sprat što manji 300 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 2.sprat što manji 300 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 2.sprat što manji 300 m2 Najnovije

  • Za upit "do 619 eura/m2 2.sprat što manji 300 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRBAS, 137.800 €, 271,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Vrbasu, na placu od 526m². Kuća se sastoji od podruma sa dve garaže i dva sprata. Na prvom spratu nalaze se spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba, trpezarija i kuhinja. Drugi sprat je u sivoj fazi, pružajući mogućnost prilagođavanja vašim željama. Prostrana....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 160.000 € na 180.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BAJINA BAŠTA, 180.000 €, 284,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
26.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u Bajinoj Bašti Prizemlje + 2 sprata. U prizemlju do ulice se nalazi podrum, garaža i letnja kuhinja( mogućnost adaptacije u stambeni ili poslovni prostor) Stambeni deo se nalazai na 1. i 2. spratu ima oko 150m2 i predstavlja 5,0-soban stan Na 1. spratu se....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, STEPOJEVAC, 189.000 €, 290,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prostrana, funkcionalna, kvalitetno gradjena kuća u Stepojevcu, nedaleko od Beograda (40km). Kuća i plac imaju ukupno 1,04ha. Plac je odlično pozicioniran - izlazi na Ibarsku magistralu. Jedan deo placa je pod voćnjakom, a ostalo je njiva. Postoji mogućnost parcelisanja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 291,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju polovina porodične kuće, sa odvojenim ulazom, sa pola placa sa izlazom na glavni asfaltni put. Prikljucak za vodu, prikljucak za trofaznu struju, prikljuceno na kanalizaciju a poseduje i septičku jamu, grejanje na čvrsto gorivo, telefon i interenet nisu uvedeni ali kablovi....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 154.500 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 295,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se sastoji iz tri etaže i svaku etažu čine: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Prizemlje i prvi sprat su kompletno sređeni, dok je drugi sprat samo omalterisan. Gradska voda i kanalizacija, trofazna struja. Urađena izolacija i fasada na kući. Gas je prošao....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 87.000 €, 297,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca na Aerodromu. Kuca se sastoji iz prizemlja gde je lokal od 100m2, prvog sprata koji se sastoji od jedne spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dve terase,drugi sprat se sastoji iz tri spavace sobe, kupatila i dve lodje. Grejanje je etazno....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno rađen objekat, u Ritopeku, na odličnoj lokaciji, u glavnoj ulici, blizu prevoza, škole, prodavnice, Dunava, sa prelepim pogledom koji se pruža sa terase, a i iz dvorišta. U kući duže vremena niko ne živi pa su neophodna izvesna ulaganja. Pored....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 619 eura/m2 2.sprat što manji 300 m2 (41)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>