• GoHome Professional
do 619 eura/m2 što veći bazen dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 što veći bazen dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 što veći bazen dvorište

  • Za upit "do 619 eura/m2 što veći bazen dvorište" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 478 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 280 m2
    • 340 m2
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SMEDEREVO, 219.000 €, 412,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na Jugovu, izletničko naselje, urbanizovano. Izuzetna lokacija, poželjno okruženje. Miran kraj. 400 metara od akva parka. Kvalitetna kuća u izvornom stanju, održavana. Prodaje se sa stvarima. Prelepo dvorište, ravno, uređeno. Moguća izgradnja bazena u dvorištu. Cena nije fiksna.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 162.500 €, 6500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P602 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 65 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac se sastoji iz tri parcele površina 20, 20 i 25 ari, koje se mogu prodati i zasebno. Njegov pravilan oblik i pozicija pružaju izvanrednu priliku....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 55.000 €, 3710,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se 37.09 ari građevinskog zemljišta na Umci, 13 minuta od Beograda i 6min od buduće početne stanice metroa. Dozvoljena gradnja P+1+Pk, indeks izgrađenosti do 0,8 indeks zauzetosti do 30%. Sa placa se pruza pogled na reku Savu, sumu u podnoziju i deo Obrenovca. Izuzetno interesantna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 što veći bazen dvorište'
69.500 €
69.500 €
599.000 €
  Plac, KORAĆICA, 39.000 €, 3212,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Mladenovac - Amerić plac, 32,12 ara, uknjižen Odličan plac, pravougaonog oblika, trenutno poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko zemljište. Plac je na oko pola sata vožnje automobilom od Beograda i oko 10-tak minuta vožnje od auto-puta. Do njega se stiže makadamskim....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 50.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P600 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 20 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac pruža izvanrednu priliku za izgradnju doma ili investiciju u građevinski projekat. Površina od 20 ari pruža dovoljno prostora za izgradnju....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 350.000 €, 775,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u novom delu Temerina, fantastičnu nekretninu sa mnogo mogućnosti!!!! Naime u pitanju je kuća koja u osnovi ima 440m2 , kvadratura je sa bazenom do kojeg se može doći sa spoljne i sa unutrašnje strane kuće. Na prizemlju su dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom ( u kojoj....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 470.000 €, 706,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna porodicna kuca/vila sa velikim placem, pomocnim objektima, odlicno odrzavana, kako kuca tako i celo dvoriste. Komforna, nudi spoj funkcionalnosti, udobnosti i prijatnog ambijenta sa puno svetla. U sklopu dvorista nalazi se privatni posed sa uredjenim zelenilom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 300.000 €, 504,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – osmosobna kuća površine 504m2 sa tri etaže + podrumom na placu površine 6 ara (dvorište svega 50m2) sa garažom u sklopu kuće. Tri kupatila i dva toaleta, unutrašnji bazen, podovi parket i mermer. Trofazna struja, plin, kanalizacija, klime, uknjižena 1/1. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500m koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, MRAMORSKO BRDO, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe - idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje - svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe – idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje – svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 299.000 € na 280.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 456,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 400.000 €
24.08.2025 - 320.000 €
19.09.2025 - 300.000 €
10.10.2025 - 320.000 €
06.02.2026 - 299.000 €
01.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna nekretnina u srcu Palića – pravo porodično ili investiciono utočište koje spaja udobnost, funkcionalnost i šarm tradicije, udaljeno svega nekoliko minuta hoda od Krvavog i Palićkog jezera. Na prostranom placu od 13,88 ari, smeštena je očuvana glavna kuća ukupne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 289.000 € na 278.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRNJAČA, 278.000 €, 419,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 289.000 €
01.04.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjžena kuća površine 419m2 u naselju Krnjača nedaleko od Pančevačkog mosta u jako mirnom delu naselja a nedaleko od glavne saobraćajnice. Kuća se nalazi na 6 ari placa i sastoji se na donjem nivou od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, prostranog dnevnog boravka i kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 369,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Arnajevo – prostrana porodična kuća 369 m² na 17,88 ari placa! U ponudi je uknjižena kuća u mirnom delu Arnajeva, opština Barajevo – pravi izbor za sve koji žele prostran dom, veliko dvorište i mirnu oazu blizu Beograda. Površine: Neto površina kuće: 369 m² (bruto 454 m²) Plac: uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 150.000 €, 320,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Trupalu, objekat P+PK, 280m2 ( osnova 147m2 ), na prelepom placu površine 939m2. Prizemlje čini prelep ulazni trem, ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Unutrašnjim stepenicama se ulazi na potkrovlje, koje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 195.000 €
22.11.2025 - 180.000 €
24.02.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9, 46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost, funkcionalnost i vrhunski kvalitet izrade – idealna za porodice koje žele više od standardnog doma. Osnovne karakteristike: 5 prostranih spavaćih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj lokaciji, sa velikim placem i vrhunskim komforom – ovo je kuća koju ne smete propustiti! OSNOVNE KARAKTERISTIKE: Potpuno nova, moderno projektovana....

 
 
 
  Kuća, KULA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se temeljno renovirana kuća iz 1938. godine locirana u Sivcu, oko 20 minuta do Sombora (sa malim lokalnim aerodromom), oko 20 minuta do Kule, oko 30 minuta do Bačke Topole, 35 minuta do Vrbasa, oko 1 sat do Novog Sada i Fruške Gore, 2 sata do Beograda, 1 sat vožnje automobilom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 225,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se dvo etažna kuća sa potkrovljem ukupne površine 225kvm na placu površine 1401kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju: kuhinju, trpezariju, dnevnu sobu, spavaću sobu, i kupatilo, dok se u potkrovlju nalaze: dve spavaće sobe i kupatilo. U....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 120.000 €, 210,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, izdvojene prostorije za kuhinju i trpezariju, izdvojene nezavršene prostorije za kupatilo i ostavu, spavaće sobe sa izlazom na terasu u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, PROSEK, 120.000 €, 210,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 123.600 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep ravan plac sa dve nove kuće Čortanovci +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045668 , Čortanovci. Oglašavamo prodaju dve odmah useljive kuće na placu u Čortanovcima. Kuce su dva odvojena porodična objekta, u prvoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom ,dnevna soba, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, BEČEJ, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa velikim potencijalom – idealna za život, odmor ili biznis (etno kuća, restoran, apartmani) Lokacija: mirno selo u opštini Bečej, buduća blizina auto-puta „Vojvođanski osmeh“. U ponudi je kuća od 180 m², plus 100m² za gornji deo na placu od 585 m² , sa uređenim i....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 87.000 €, 170,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kuću u Bačkoj Palanci na odličnoj lokaciji, odakle je potrebno 10 minuta hoda do centra grada, kao i desetak minuta do jezera Tikvara prema Dunavu. U blizini su škole, marketi, dom zdravlja Kuća ima 170 kvadrata na placu od 13 ari uključujući dvorište i baštu-voćnjak.....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 103.000 €, 152,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 16888 Kuća na potkrovlje 112m2 plus objekti pomoćni 40m2 uknjiženi na placu od 1440m2 plus plac 720m2 u gradjevinskom području. Kuća može da se kupi bez tog placa posebno. Kuća ima 4 sobe veliku natkrivenu terasu, kupatila dva jedno u potkrovlju i jedno u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 82.000 €, 140,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 75.000 € na 82.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, STANCI, 82.000 €, 140,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.000 €
03.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosobna kuća sa dvorištem koje je puno zelenila, u kraju koji pruža dosta privatnosti na Makovoj sedmici. Prizemlje kuće sadrži jednu centralnu prostoriju iz koje se ulazi u jednu zasebnu sobu, kupatilo i kuhinju sa ostavom i izlazom na dvorište. Na spratu se nalazi jedna....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 66.950 €, 119,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća na velikom placu od 1224 m2. Kuća je blizu centra, Doma zdravlja i svih potrebnih sadržaja za prijatan život. Kuća je mešovite gradnje, sad nedavno renovirana i useljiva je odmah. Kuća ima tri sobe, odvojenu kuhinju, kupatilo, ostavu i lepu zastakljenu terasu,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 64.900 €, 109,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuće blizu centra Turije i blizu kanala DTD sa velikim placem od 2448 m2. Na parceli postoje dve kuće, od kojih je jedna do ulice potpuno renovirana i u kojoj se trenutno živi. Kuća ima tri sobe do ulice, trpezariju sa kuhinjom i ostavu, kao i veliko kupatilo. Kuća....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 45.000 €, 76,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Jazak, Prodaje se uknjižena kuća od 46 m² u mirnom delu Jaska, u podnožju Fruške gore – idealno mesto za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u prirodi i čistom vazduhu. Osnovni podaci: • Kuća: 46 m² (uknjiženo) • Pomoćni objekat: 30 m² (uknjižen) • Plac: 241 m² (uknjižen)....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 59,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju povoljna vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega nekoliko minuta vožnje od grada. Idealna je za beg od svakodnevne gužve, odmor sa porodicom ili kao investicija za izdavanje. Objekat površine 59m² nalazi se na uređenom placu od 6.13 ari, koji pruža dovoljno prostora....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 35)

<< <1> >>