• GoHome Professional
do 588 eura/m2 što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 588 eura/m2 što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 588 eura/m2 što manji" pronađeno 21 429 nekretnina - prosečna cena 215 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 330 m2
    • do 420 m2
    • 420 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 420 m2
    • 500 m2
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 23000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 17.000 €, 40,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: ZAJEČARSKI OKRUG- Boljevac-Krivi Vir, , , 40m2, 13.27ari, 17000 eur .

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 15.000 €, 40,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend kuća u Kniću na 700m od Gružanskog jezera i isto toliko od centra Knića. Kuća je napravljena od drveta sa urađenom izolacijom na jednom aru placa.Sve je uknjiženo i u postupku je legalizacije. Poseduje veliku terasu, jednu spavaću sobu sa francuskim ležajem i kupatilo.....

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 18.000 € na 25.000 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 18.000 €
16.03.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

RITOPEK RAJ NA DUNAVUZa ljude koji bi hteli odmor i da za kratko vreme dođu iz Beograda ovo je raj, raj na Dunavu. Samo 20 minuta vožnje da popegnu iz urbane sredine i život pretvore u smisao i hedonističke doživljaje koji se odvija pod totalno drugačijim bioritmom. Priroda, ambijent....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali reke Bosut. U sklopu stana ide i pomoćni objekat-šupa, zidan od čvrstog materijala površine oko 12 m2. Kontakt: 065/245-0 6-34 Prikaži....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Morović Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.200 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA LOKACIJA - Na izdavanje stan u centru Beograda u Sava mali U neposrednoj blizini Beograda na vodi, Savskog trga, Brankovog mosta, Slavije, Promenade itd. Odlično povezan sa drugim delovima grada putem više linija -2, 7, 9, 11, 12, 83 itd. Stan ima 40m2 Po strukturi je 1.5....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 23.180 €, 41,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

Komforan, dvorišni stan u blizini centra. Vredi pogledati, za sve informacije pozovite! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.550 €, 41,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 22.000 €, 41,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na dobroj lokaciji u zajedničkom dvorištvu površine, 41 m2. U svom sastavu ima predsoblje, kupatilo, kuhinju, ostavu i jednu sobu. Podovi su itison i pločice, vodovod i kanalizacija su gradski. Grejanje je na čvrsto gorivo i TA peć. U dvorištu postoji šupa i odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov neuseljavan veoma lepo sređen stan. Stan je potpuno opremljen sa novim uređajima. Podno grejanje na gas sa kalorimetrima, troslojna stolarija sa roletnama na elektro pogon. Inverter klima u obe prostorije. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se odličan stan za izdavanje u blizini centra grada. Stan se nalazi preko puta Dnevnika na Bulevaru Oslobođenja i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, odvojene sobe, kupatila i terase. Dozvoljen boravak manjih kućnih ljubimaca u stanu. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan u centru Novog Sada, 41m2 , namesten, jednoiposoban, odvojena spavaca soba, dnevna soba i kuhinja su zajedno. Opremljenost: Klima, masina za ves, mikrotalasna, na terasi se nalazi masina za susenje u ormaru. Grejanje je gradsko. Kontakt 0691055909 Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE,41m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se stan na Bulevaru Evrope kod Sheratona. Stan je na drugom spratu.Stan poseduje terasu, TV, klimu, veš mašinu, kuhinjske elemente, sudo mašinu, frižider, rernu, šporet, ležaj, plakar. Stan ima podnog grejanje. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109237.Izdaje se kompletno namešten stan na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Grbavica, Novi Sad - stan od 41m2 kompletno namešten - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, odvojena spavaća i terasa - stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom (sudomašina, veš mašina, klima, tv), prirodna ventilacija u kupatilu i kuhinji - smešten u mirnom porodičnom kraju,....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 23.000 €, 42,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kompletno opremljena i odmah useljiva kuća smeštena u mirnom i jednom od najlepših delova Resavice, u okviru opštine Despotovac. Lokacija je idealna za sve koji žele spoj prirode, tišine i svakodnevne funkcionalnosti. Kuća je vrlo praktičnog rasporeda i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Parking Lipar-Ivo Lole Ribara 37 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Odličan jednoiposoban stan kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinom, spavaća soba, kupatilo, veliko predsoblje i terasa. V sprat u stambenoj zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106927.Luksuzno opremljen jednoiposoban stan (42m) na prvom spratu zgrade sa liftom, na korak od pešačke zone, katedrale u strogom centru grada. Useljivo od 01.10.2024.godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno uređen dvosoban stan površine 42 m², smešten u atraktivnom delu grada – Bulevar Evrope. Stan se nalazi na 5. spratu u zgradi sa liftom, izgrađenoj 2023. godine. U pitanju je renomirani investitor, što garantuje kvalitetnu gradnju i savremene instalacije. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Cara Lazara. Grbavica - Liman 4. Moguca korekcija cene za ozbiljne. Nije pet friendly. Nov namestaj. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se fantastičan dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji.Bulevar Evrope, blizina svih bitnih gradskih sadržaja. Stan je dovosban, luksuzno opremljen kao što se na slikama može videti, nalazi se u veoma kvalitetnoj zgradi završenoj pre nekoliko godina. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Nov, kompletno namešten, veoma svetao jednoiposoban stan u blizini Bulevara cara Lazara i ulice Cara Dušana. Ovaj lep i moderno opremljen stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na ulicu. Stan se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kao i moderno opremljenog kupatila sa najkvalitetnijim elementima za udoban život. Stan je nov, u izvanrednom stanju, i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov ,do sada neuseljavan dvosoban stan kod Bulevara Oslobođenja.Stan je kompletno opremljen novom tehnikom i nameštajem i poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo,hodnik i terasu. Dvorišno je orijentisan i na prvom spratu zgrade sa litom.Useljiv....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na Panteleju. Površine je 42m2 i nalazi se u prizemlju. Postoji mogućnost korišćenja platoa oko lokala, a zbog svoje strukture i lokacije prostor je pogodan za kafić. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan u Partizanskoj ulici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi na trećem spratu od ukupno četiri. Mogućnost iznajmljivanja parking mesta. Potreban depozit i agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Spensa. Stan ima dve terase i novu belu tehniku. Pogodan za studente. Depozit obavezan. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0638213382 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

<span style="font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman","serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";color:#333333;mso-font-kerning:.5pt; mso-ansi-language:EN-US;mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-language:AR-SA">Nov, odmah useljiv+++Agencijska oznaka stana 9116924, Novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Jednoiposoban namešten stan u Kraljevom parku,blizina Centra,Ž.Stanice . . . izdaje ase na duže vreme za nepušače,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Centar grada 🏙️✨ U ponudi je funkcionalan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je odmah useljiv ✅ i pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti za one....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Moderan jednoiposoban stan na Grbavici. Kompletno namešten, proteže se na površini od 42m2 i nalazi se na prvom spratu. Sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkcionisanje je u krugu zgrade. Poseduje komfornu terasu. A u cenu mesečne kirije uračunato je i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan. Useljiv odmah. Mali troškovi. Cena 500e+depozit.Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr. 1856 Snežana trio nekretnine Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u Square Gardenu. Stan je potpuno nov, nikad useljavan. Strukturu stana čini dnevna soba, potpuno opremljena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba kupatilo i terasa. Uz stan ako je potrebno moze da se obezbedi i parking mesto. Cena je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen komforan stan na atrakitvnoj lokaciji. Nalazi se na III spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Klimatizovan, poseduje prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, odvojenu spavaću sobu i terasu. Useljiv od 1. avgusta sa depozitom u visini mesečnog iznosa kirije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Bulevar Evrope 🏙️ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 5. spratu moderne i uredne zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji u naselju Bulevar Evrope . Stan odmah useljiv, a okružen je svim sadržajima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 702)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>