• GoHome Professional
do 588 eura/m2 uknjižen 2040 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 588 eura/m2 uknjižen 2040 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 uknjižen 2040 m2

  • Za upit "do 588 eura/m2 uknjižen 2040 m2" pronađeno 128 nekretnina - prosečna cena 51 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1940 m2 (malo manji)
    • 2140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2300 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 42.000 €, 2018,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 2018m2, pravilnog oblika. Uknjižena kao gradsko građevinsko zemljište, voćnjak, u izuzetnom prirodnom okruženju. Placu pripada i prilaz od 129m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 59.000 €, 2041,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U blizini naselja Gaj u Barajevu predstavlajmo vam lep plac pored regionalnog puta, gde pored placa ima i vode, struje i gasa. Plac je pravougaonog oblika i idealan za porodičnu kuću, a na donjem delu placa je bašta, voćnjak, pomoćni objekat. izvršena je prenamena placa sa poljoprivrednog....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 59.000 €, 2041,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 588 eura/m2 uknjižen 2040 m2'
42.000 €
42.000 €
7.000 €
  Plac, UGRINOVCI, 60.000 €, 2024,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Ugrinovci - Mihajla Lazarevića plac, 20.24 ari, front prema ulici 30 metara, voda struja Plac se nalazi pored puta, sa mogućnošću individualne gradnje (mogućnost gradnje magacinskog prostora). Na placu uvedeni su voda i struja. Postavljen je kontejner. Nije prošao detaljan....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 60.000 €, 2024,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, VINIK, 42.000 €, 2018,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 164.800 € na 206.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 2009,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 164.800 €
20.03.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica,Čardak. Predstavljamo poljoprivredno zemljište ( njiva 5 klase ) koju čine dve spojene parcele ukupne površine 20.09 ari. Nalazi se u građevinskom području. Blizina gavnog puta. Prilaz tucanik. Pod blagim nagibom. Struja, voda, gas i kanalizacija u blizini placa.....

 
 
 
  Plac, ČAMURLIJSKI PUT, 50.000 €, 2003,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac, površine 2003m2, nalazi se u blizini Čamurlijskog puta. Ima prilaz do parcele, u blizini su priključci za struju i vodu. U ovom delu postoji gasovod i mogućnost priključenja na isti. Pogodna je za mnoge namene u zavisnosti od potrebe kupca, poprilično perspektivna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 50.000 €, 2003,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Stara Bežanija, 420.000 €, 2000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Stara Bežanija - Ane Bešlić plac/građevinsko zemljište, 20a U ponudi građevinsko zemljište na samo 200m od auto-puta. Parcela se nalazi između ulica Peščarske i Ane Bešlić. Plac je potpuno ravan, kvadratnog oblika i nalazi se u zoni porodične gradnje. U blizini je predviđana....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 81.900 € na 90.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 90.900 €, 2000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 79.900 €
07.09.2025 - 72.900 €
12.12.2025 - 81.900 €
17.05.2026 - 90.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U industrijskoj zoni Makisa, na najboljem mestu , u ponudi imamo odličan, ravan plac , pravilnog oblika , površine 20 ari . Plac se nalazi u drugom redu pored puta , vrlo blizu puta , ima dobar prilaz , postoji ucrtan put do placa . Pristup za kamione, šlepera i sva dostavna vozila....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 60.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi poljoprivredno zemljište ukupne površine 20 ari. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kumodraž 1, 200.000 €, 2000,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac, 20a, voda i struja, uknjižen Kumodraž je poznati deo opštine Voždovac, nalazi se između Jajinaca i Velikog Mokrog Luga. U prilici smo da Vam ponudimo plac u delu koji je u neposrednoj blizini vrha Kumodraškog brda. Sa placa se pruža veoma lep pogled na okolinu. Na placu se nalaze....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 180.000 €, 2000,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 20ari, gradsko građevinsko zemljište. Priključak za struju i vodu udaljen na 500m od placa. Nalazi se u mirnom delu Resnika, u blizini okretnice autobusa 94, doma zdravlja i vrtića. Agencijska provizija 2%. Pod Avalom.

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 10.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 2000 m2. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena., jer se nalazi u građevinskom području. Dozvoljena je izgradnja. pogodan za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona ali i stambenih objekata,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 120.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U naselju Resnik na prodaju plac od 20ari, prema planu generalne regulacije za porodičnu gradnju. Plac je uknjižen. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 420.000 €, 2000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123034, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 49.900 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo par kilometara od grada. Površina placa je 20 ari, izlazi na saobraćajnicu Niš-Kamenica. Uknjižen, gradsko građevinsko zemljište. Svojina 1/1.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac na Fruškoj Gori. Ceo plac gleda na jug, sa blagim padom i prelepim pogledom na padine Fruške Gore. Uknjižen 1/1 kao građevinsko zemljište van granica GGZ . Perspektivna lokacija sa prelepim i novim kućama u okolini. Prilaz sa dve strane. 100m od glavnog puta koji prolazi....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 110.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110460, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Prodaju se dve parcele u Sremskoj Kamenici(Bocke). Parcele poseduju struju, vodu, kanalizaciju i gas. Uknjizene 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 34.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palih boraca, veliki građevinski plac, u naseljenom delu, graniči se sa glavnom saobraćajnicom, voda i struja do placa. Mogućnost parcelisanja na 20ari. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2%.(minimalno 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti). Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 31.065 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119394, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno vise kuca i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom moze da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a moze i samo plac da....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 45.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129824, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 2000,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116498, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Izuzetna prilika, Suncani breg, odlicna lokacija za stambenu izgradnju. Informacija o lokaciji, topografski snimak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 31.065 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119394, struja, uknjižen, deljiv, njiva. U ponudi su više parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno više kuća i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom može da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a može i samo plac da....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 100.000 €, 2000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 105221, struja, uknjizen, deljiv. Prodaju se gradjevinske parcele UKUPNE povrsine 43 ari koje se nalaze u Makisu. Mogu da se kupe ponaosob 20.61ar,6.34a i 15.75a. Parcele su privatno vlasnistvo 1/1 (uknjizeno na privatno lice). Nalaze se pored puta koji uzlazi na Stari....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 22.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN GRAĐEVINSKI PLAC U VRANIĆU, PRODAJA! Cena: 22.000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo,Vranić Površina: 19,74 ari OPIS: Prodaje se građevinski plac površine 19,74 ari, koji se nalazi na 2 km od centa Vranića, nadomak opštine Barajevo, u mirnoj i pristupačnoj lokaciji,....

 
 
 
  Plac, PIROT, 6.000 €, 2000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna obradiva zemlja, tj bašta na samo 3.5km od Pirota na periferiji naselja Barja Čiflik. Blizu su porodične kuće. Uknjižene površine 2000m2. Nalazi se pored kolskog lokalnog puta. blizu je voda, što je i bitan preduslov za obrađivanje bilo koje njive. Uknjižen kao....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 20.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Topola - Despotovica plac/građevinsko zemljište, 20a, front prema ulici 45m U ponudi plac - građevinsko zemljište na putu Beograd-Topola, 200m udaljen od glavnog puta. Plac izlazi na dve ulice. Na 50m od placa je struja, voda i kanalizacija. Dozvoljena je individualna gradnja. Uknjižen....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 70.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127359, struja, uknjižen. U ponudi je odličan plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opština Sopot. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine.Nalazi se u mirnom i prirodnom okruženju, idealnom za izgradnju porodične....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 49.900 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123034, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Bežanijska Kosa I | Prodaja · 2000m² · 420.000€.

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 450.000 €, 2000,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128958, struja, kanalizacija, uknjižen. Prodaje se izuzetno atraktivan plac na jednoj od najperspektivnijih gradskih lokacija. Prema važećoj informaciji o lokaciji, dozvoljena je izgradnja komercijalnih objekata i višefunkcionalnih poslovnih kompleksa.Plac ima izlaz....

 
 
 
  Plac, ČIFLIK, 7.000 €, 2000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetna obradiva zemlja, na samo nekoliko kilometara od Pirota i naselja Barje Čiflik, površine 2000m2. Uknjižen, privatna svojina. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite nas sajt. Plac, Pirot - Barje Čiflik | Prodaja · 2000m² · 7.000€.

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 269.900 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, deljiv plac, dobra povezanost sa svim delovima grada. Pogodan za gradnju objekata poslovne namene - za magacine, manje hale. Imamo informaciju o lokaciji. Za sve dodatne informacije molimo da nas kontaktirate. Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade.....

 
 
 
  Plac, ČIFLIK, 6.000 €, 2000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 70.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127359, struja, uknjizen. U ponudi je odlican plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opstina Sopot. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, sto omogucava lak i brz pristup tokom cele godine. Nalazi se u mirnom i prirodnom okruzenju, idealnom za izgradnju porodicne....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 57.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljiste, ukupno ima 20 ari. Moze da se proda 10 ili 5 ari.Plac je uknjizen kao idealni deo. Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42728. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 240.000 €, 2000,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116498, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. Izuzetna prilika, Suncani breg, odlicna lokacija za stambenu izgradnju. Informacija o lokaciji, topografski snimak. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 129.900 €, 2000,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN PLAC U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU U BARAJEVU, PRODAJA! Cena: 129.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 19,55 ari OPIS: Prodaje se uknjižen, dvostrano orijentisan plac sa izlazom na dve prometne ulice u Barajevu, površine 19,55 m2. Plac ima direktan izlaz....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 309.000 €, 2000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veoma lep plac u mirnom kraju Kumodraža sa pogledom na zelenilo i brda. 19,80 ari - Gradjevinsko zemljište - Dozvoljena porodična gradnja Pr - 1.sprat - PK ili Povučeni Sprat. Izlazi na asvalt celim frontom od 15m, a posle se siri. Do samog placa su dovedeni sem asvalta....