• GoHome Professional
do 588 eura/m2 270 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 588 eura/m2 270 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 270 m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 588 eura/m2 270 m2 što jeftiniji" pronađeno 436 nekretnina - prosečna cena 439 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 47000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA NA DVE ETAŽE, SA POSEBNIM ULAZIMA, PLUS POTKROVLJE KOJE SE POLUSREĐENO, SVAKI SPAT JE PO KONSTRUKCIJI TROSOBAN KOMFORAN STAN (2 SPAVAĆE SOBE, DNEVNI BORAVAK, KUHINJA, TREPEZARIJA, KUPATILO, WC) POSTOJE I UNUTRAŠNJE STEPENICE, KOJE SU TRENUTNO PREGRAĐENE.....

 
 
 
  Plac, POPOVAC, 6.000 €, 296,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac od 297m po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljište. Plac se graniči sa prugom i nalazi se u delu koji je u blizini desne obale Nišave. Plac je male površine i izlazi na asfalt sa frontalnim delom oko 9m. Plac, Niš - Popovac | Prodaja · 296m² · 6.000€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 6.000 €, 296,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac od 297m po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljište. Plac se graniči sa prugom i nalazi se u delu koji je u blizini desne obale Nišave. Plac je male površine i izlazi na asfalt sa frontalnim delom oko 9m. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 588 eura/m2 270 m2 što jeftiniji'
95.000 €
90.000 €
17.500 €
  Plac, JAGODINA, 12.500 €, 280,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Tačna površina placa - 2.8a Smer ka naselju Crvene Livade .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 15.500 €, 263,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća sa poslovnim prostorom u Stanišiću. Kuća je pozicionirana na uglu dve ulice, sa poslovnim prostorom orijentisan na ulicu, dok se u produžetku u dvorištu nalazi kuća. U pitanju je stariji objekat, koji zahteva ulaganja. Kuća sa poslovnim prostorom je površine....

 
 
 
  Kuća, RAŠEVICA, 18.000 €, 280,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća. Plac je bogat zelenilom. Mirna priroda, svež vazduh, svakodnevna tišina bez gradskog saobraćaja je ono što bi svako mogao da poželi u nekom....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 18.000 €, 280,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, STANIŠIĆ, 20.600 €, 263,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Stanišić. Švapska kuća,većim delom od čvrstog materijala,delom mešani materijal,prizemna,263m2,klasičnog salonskog rasporeda i takvog izgleda.Tri sobe,gong,kuhinja,kupatilo,veliki podrum.Prazna,potrebno je kompletno osvežiti,neke delove renovirati.Voda,struja,gasu u ulici.U....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 25.000 €, 270,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac na Ledenoj Steni, u Minovom naselju, ukupne površine 270kvm, plaćene primarne komunalije, sve sem priključaka, tj. sekundarnih komunalije. Objekat će biti ljepljiv sa obe strane bočno. Vredi pogledati Za bliže informacije, agencija nekretnina DONA E, www.donae.rs, 060--0408229,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 29.000 € na 25.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 29.000 €
20.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se „kuća na lakat“ u Despotovu, površine 260m2, na placu površine 16 ari, sa priključkom za struju i vodu. Kuća ima tri velike spavaće sobe sa prozorima prema ulici, svečanu trpezariju sa prozorima prema dvorištu, odvojene toalet i kupatilo u kući, kuhinju i ostavu, letnju....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 30.000 €, 273,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE KUĆA U NOVOM BEČEJU, DOBRA LOKACIJA POVRŠINE PLACA 873 M 2 . KUĆA SE MOŽE PODELITI NA DVE STAMBENE JEDINICE. POVRŠINA STAMBENOG OBJEKTA 273 M 2 KOJI JE DELIMIČNO RENOVIRAN ODNOSNO PRVA STAMBENA JEDINICA POVRŠINE OKO 110 M 2 . DRUGA STAMBENA JEDINICA JE SAMO ZAPOČETO RENOVIRANJE....

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 30.000 €, 263,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća-poslovni prostor površine 263 m2 na placu od oko 5 ari u naseljenom mestu Krajišnik. Objekat je od čvrstog materijala, struja monofazna i trofazna, grejanje na GAS i čvrsto gorivo. Kuća može biti pretvorena i stambeni prostor, a i u prostor apartmanskog. Ispod objekta....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 30.000 €, 260,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju starije gradnje potrebno renoviranje,260kvadrata na 8 ari njive prve klase,kuća se nalazi na idealnom mestu u krugu 500 metara skola,vrtic, posta,dom zdravlja, autobuska stanica, bazen,marketi,centar i sve drugo neophodno za život Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 31.000 €, 277,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i novijeg dela, što pruža funkcionalnost i mogućnost dodatnog uređenja prema sopstvenim potrebama. Noviji deo kuće je urađena izolacija, drvena....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 31.000 €, 277,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna trosobna kuća u Kupusini koja se sastoji od starijeg i novijeg dela. Noviji deo od cigle sa dve sobe, dnevnim boravkom i hodnikom. Stariji deo kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Termoizolaccija oko kuće, struja trofazna i monofazna, voda sa vodovoda, septička jama.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 32.000 €, 244,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salaš sa obradivim zemljištem, livadom i jezercem u Bačkim Vinogradima. Sastoji se od tri objekta. Jedan je salaš koji je potrebno adaptirati a sastoji se od 4 sobe. Drugi je veliki zidani objekat koji se sastoji od dve prostorije. Može se koristiti kao prizvodni ili se....

 
 
 
  Plac, BANJA, 35.000 €, 294,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac - udeo na parceli od 294 m2 u urbanom delu Niške Banje, iznad budućeg Aqua parka, sa izgrađenim temeljom za kuću i plaćenim komunalnim priključcima. Odlična lokacija za izgradnju stambenog ili poslovnog objekta - Pr + 2 + Pk, po lokacijskim uslovima. Gradsko građevinsko....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 35.000 €, 294,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 38.000 €, 268,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U Gračacu je na prodaju kuća, koja se nalazi na odličnoj lokaciji , na parceli koja je u celosti ravna i čija je površina 15 ari. Površina kuće je 268.27 m2, i sastoji se od prizemlja, površine 135.39 m2 sa odličnim rasporedom prostorija, kao i potkrovlja površine 132, 88m2. U kući....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 41.000 €, 296,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 296m2 u Apatinu, kuća poseduje spavaćau sobu, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu, drugi deo je ulaz od lokala sa magacinskim prostorom koji se još može proširiti. Postoji još jedan objekat koji može biti letnja kuhinja sa kupatilom. PVC i....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 42.000 €, 277,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Seosko domaćinstvo u Binguli koje se proteže na 32 ara placa, izlazi na dve ulice koje su asfaltirane. Kuća je uknjižena, 277m2. U blizini je škola, prodavnica. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 42.000 €, 260,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Velikim Crljenima,2,5km od centra mesta,45km od Bgd. Površine 260 kv,46ari placa, kuća se sastoji iz niskog prizemlja u kome je velika garaža sa kotlarnicom i još jedna prostorija-ostava, u prizemlju je lokal, dnevna sa kuhinjom i kupatilom, sprat dve spavaće sobe....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 40.000 € na 42.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI LJUBEŠ, 42.000 €, 283,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 40.000 €
08.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju celokupno domaćinstvo u selu Gornji Ljubeš kod Aleksinca. Domaćinstvo se nalazi na placu od 16 ari, do placa je ulica nasipana grebanim asfaltom. Plac je kompletno ograđen betonskom ogradom sa žicom i kapijom. Na placu su: Nova kuća, u osnovi 75m2 - prizemlje i potkrovlje.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 45.000 €, 280,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

* 1 kuća sa 2 ulaza * Monofazna struja *2 sobe, kuhinja, kupatilo i terasa i na drugom ulazu mali hodnik, na spratu dve sobe soba i kupatilo. * Ploča 280 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Kuća, TITEL, 45.000 €, 281,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Mošorin-kuća za adaptaciju sa velikim placem od 1408 m2. Na veoma dobroj lokaciji u vema mirnom i lepom selu Mošorinu nalazi se iva nekretnina. Kuća je na veoma dobroj poziciji nedaleko od centra sela. U selu postoji osnovna škola, ambulanta, niz prodavnica, apoteka, poljoprivredna....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 48.000 €, 250,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od oko 250m2. Kuća ima 3 etaže. Prva etaža se sastoji od poslovnog i stambenog lokala. Poslovni deo je lokal od oko 50m2 sa 2 wc-a. Stambeni deo se sastoji od 2 sobe, hodnika i kupatila. Druga etaža ima poseban ulaz. Sastoji se od 3 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 280,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana porodična kuća od 280m², smeštena u samom centru sela Majur, na velikom i ravnom placu od čak 38 ari – idealno za porodični život, ali i za poslovnu....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 50.000 €, 250,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju seosko domaćinstvo sa placem od 80 ari. Nalazi se u Rači. Kuća ima 250 m2. U prizemlju od prostorija ima dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo i hodnik. Na spratu ima 3 spavaće sobe, izlazak na terasu i gostinjsku sobu, kao i nesređeni deo (tavan). Od pomoćnih....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 51.000 €, 250,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu ,250 metara kvadratnih,podkrovlje,donji deo 100 kvadrata isposobljen ,gornji deo 100 kvadrata samo grubi radovi,podrum ispod pola kuce 50 kvadrata,veliko dvoriste,basta supa svinjac,,vise info na broj 065/6795025 Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 52.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 53.000 €, 276,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena koća prozemlje + sprat. Kuća je legalizivana ali nije zavššena, potrebni unutrašnji radovi na 7,5 ari placa. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 53.560 €, 249,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gajdobra - opština Bačka Palanka. Izdvajamo iz ponude uknjiženu porodičnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Kuća je prizemna sa tavanom, podrumom i tehničkim prostorijama, garaža. Tri spojena placa ukupne veličine 5.221m2. Front 26m. Kuća veličine 249m2. Prvi deo placa....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 59.000 €, 270,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN U NOVOGRADNJI NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI PORED REKE SA ETAŽNIM PODNIM GREJANJEM I PRELEPIM POGLEDOM NA REKU CRNICU. ZGRADA IMA UGRADJEN LIFT. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.000 €, 283,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična ozakonjena kuća u naselju Trnava na 3.92m2. Kuća ima priključak na struju, vodu, kanalizaciju. Poseduje garažu sa pomoćnim prostorijama, kuhinjom i kupatilom. Na visokom prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i mestom za kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 60.000 €, 263,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zasad voća: dunnja, šljiva, kajsija, kruška, orah, vinograd... Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, KLEK, 60.000 €, 283,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2025.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća u Kleku. Površine 286 m2, na placu od 459 m2. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak koji je povezan sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik, kupatilo i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepeništem se ide na sprat. Sprat kuće nije završen - urađeni su prezidi za tri spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 433)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>