• GoHome Professional
do 586 eura/m2 2.sprat što skuplji parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 586 eura/m2 2.sprat što skuplji parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 586 eura/m2 2.sprat što skuplji parket

  • Za upit "do 586 eura/m2 2.sprat što skuplji parket" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 441 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 260 m2
    • do 330 m2
    • 330 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 330 m2
    • 390 m2
  •  Po ceni
    • 556 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 615 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 46000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PEĆINCI, 185.000 €, 312,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Deču, opstina Pećinci. Deč se nalazi na 35km od Beograda, 6km od Šimanovaca i industrijske zone. Kuća je na dva sprata(prizemlje,prvi i drugi sprat) povrsine 312m2 a pomocni objekti na placu 140m2. Nekretnina se nalazi u centru sela u blizini prodavnice,poste,skole,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 170.000 €, 370,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća 370 m2, na placu površine 4 ara. Nalazi se u mirnom delu grada na 10 min. od centra. Prizemlje se sastoji od hodnika, podruma, kotlarnice i garaže. U kući postoji glavno i kontrolno brojilo. Stepenište je mermerno na svim nivoima. Grejanje je na čvrsto gorivo,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 140.000 €, 487,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Apatinu (zgrada sa 2 stana) potpuno završena. Centralno grejanje, hrastov parket, stepenište i rukohvati od jasena. Izolacija zidna i podna. Struja , voda , kanalizacija, 1 kupatilo i 2 wc u svakoj stambenoj jedinici. Posebni ulazi u kuću i garaže. Sve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 586 eura/m2 2.sprat što skuplji parket'
185.000 €
185.000 €
129.000 €
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 90.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.gsigma.rs

Spratna dvojna kuća naselje Zeleno Polje. U niskom prizemlju nalaze se dve pomoćne prostorije, kotlarnica i garaža. Na prvom spratu dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i toalet. Na drugom spratu 2 spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor koji može da se pretvori u stambeni. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 90.000 €, 390,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Novi Žednik, prodaje se velika porodična kuća na tri etaže ukupne površine 390kvm na placu površine 1081kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: na prvom spratu veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Na drugom spratu hodnik, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.800 €, 148,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan porodičan stan u naselju Čalije. Nalazi se na drugom spratu porodične zgrade koja nema lift. Stan je površine 148 m2 i sastoji se od ulaznog predoblja, tri odvojene spavaće sobe od kojih svaka ima izlaz na terasu, kupatila i velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 67.000 €, 333,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 333m2, na placu 367m2, na ulasku u Lebane, u blizini stadiona, na 5 min. od centra, u lepom mirnom okruženju. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od dve velike prostorije. Prva je u funkciji dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>