• GoHome Professional
do 585 eura/m2 460 m2 što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 585 eura/m2 460 m2 što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 585 eura/m2 460 m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 585 eura/m2 460 m2 što jeftiniji" pronađeno 389 nekretnina - prosečna cena 248 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 555 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 614 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 20000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • renovirano
    • bazen
    • opremljen
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LOZNICA, 160.000 €, 492,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Velika kuća za život i biznis U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) prodaje se velika kuća, koja se sastoji od dva prostorna stana-dupleksa i prostorije namenjene za vođenje biznisa. Ukupna površina kuće izgrađene 2007. godine iznosi 492 m2. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 160.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuće u Barajevu – Idealna investicija za poslovne delatnosti! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu prostrane kuće u mirnom okruženju opštine Barajevo. Sa površinom od 500m2 i impresivnih 16 ari placa, ova nekretnina pruža nebrojene mogućnosti za različite poslovne....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 161.710 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u izgradnji, punu potencijala. Poseduje stambeni deo, koji se nalazi na spratu, sa dve stambene jedinice. Prizemlje je osmišljeno tako da može da se formira u veliki poslovni prostor. Podrum se pruža celom površinom kuće. Kablovi za struju su poduplani, tako....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 162.000 €, 420,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! izgrađena od pune opeke sa omalterisanim spoljnim zidovima debljine d=38cm, naknadno obložena termoizolacijom i završno obrađena plemenitim malterom. Ispod cemetnog estriha u podovima prizemlja, sprata i tavana ugrađena je termo-zvučna tvrda podna izolacija debljine d=3cm i....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 165.000 €, 430,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA + POSLOVNI KOMPLEKS - NOVA PALANKA, BAČKA PALANKACena: 165.000 EUR + 3% agencijske provizije Moguća kupovina na kredit i zamena za kuću do 90.000 EUR uz doplatuNa prodaju je kompletna rezidencijalno-poslovna celina, idealna za porodični život + ozbiljan biznis na jednoj adresi.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Parcele su 437 m2 ukupno , 2 zgrade po tri stana + 4 gaeaže. -Infrastruktura do placa -vredi pogledati.. 065/3858-888 Dančo .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 168.000 €, 430,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 168.000 €, 430,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 170.000 €, 500,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je izvanredan plac od 5 ari na Ledinama, četiri autobuske stanice od Lidla na Novom Beogradu. Dozvoljena gradnja, blizina autobuskih linija 71, 601, 603, 604, 605, 610, marketi, apoteke, pekare. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ARANĐELOVAC, 170.000 €, 500,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je stambeno poslovni objekat, sa velikom salom za veselja, sa 250 sedećih mesta. Objekat poseduje kuhinju, dva mokra čvora. U cenu ulazi i hladnjča za skladištenje jela i pića, kao i kompletan inventar. Na parceli od 12 ari nalazi se i stambeni objekat, koji je na nivou trosobnog....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 175.000 €, 495,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Begecu ,uknjizena bez terata.Ukupna povrsina kuce je 495 kvadrata plus pomocni objekti.Koncipirana je kao 3 zasebna stana.Pogodna je i za poslovnu delatnost,poput starackog doma ( vrlo lako se može ugraditi lift , pođto postoji mesto zgodno za to.Od postojećih prostorija....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 159.000 € na 179.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRANJE, 179.000 €, 445,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 159.000 €
19.04.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u mirnoj ulici u Vranju. Ova prostrana kuća nudi ukupnu stambenu površinu od 445 kvadratnih metara i predstavlja idealan dom za porodice koje vrednuju udobnost i funkcionalnost. Nalazi se na adresi Dečanska br.8, sa izuzetnom pristupnošću saobraćajnicama i u blizini....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforna kuća u neposrednoj blizini Akva parka.Idealna za pretvaranje u apartmane i izdavanje ili za dve porodice. Ima dve garaže,dve odvojene stambene jedinice.Uknjižena,upotrebna dozvola.ALU stolarija,dve klime,roletne na dugme., Ima mogućnosti da se dovrši i potkrovlje i dobije....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetna nekretnina koja predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti – idealna kako za porodični život, tako i kao investicija. Na placu od 5 ari nalaze se dve kuće, pažljivo osmišljene da pruže maksimalan kvalitet stanovanja. Glavna kuća površine 450....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 180.000 €, 500,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je poslovni prostor na prvom spratu od 280 m2 koji se sastoji od 8 prostorija i sanitarni deo kao i pripadajući podrumski prostor od 86 m2. Zgrada je u pešačkoj zoni Zrenjanina, na adresi Kralja Aleksandra Karađorđevića 20. Prostor je delimično renoviran a postoji i mogućnost....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 180.200 €, 485,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću, bez ulaganja u Begeču. Ima tri sprata koji mogu funkcionisati kao tri trosoban stan. U svojoj strukturi imaju dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo i veliku zatvorenu terasu. U suterenu kuće nalaze se prodrumske prostorije koje mogu koristiti....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 180.250 €, 467,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremski Karlovci - Centar. Izdvajamo iz ponude ruševnu kuću koja se nalazi u centru Sremskih Karlovaca, u delu zaštićene zone (kulturno dobro). Kuća je uknjižena veličine 100m2 (delom građena ciglom delom naboj). Nus prostorije ukupne veličine 76m2. Veličina placa 467m2 sa uličnim....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Rakovcu, uknjižena kao porodična stambena zgrada površine pod objektom (u osnovi) 127m2, pogodna za više namena: poslovanje (za različite delatnosti), stanovanje (jedna ili više stambenih jedinica) ili kombinovano. Ima 4 etaže: - suteren, bruto površine 127m2; -....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 181.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća sa potkrovljem(Pr+Sp+Pk) 450 m2, na placu 4,9 ari. Kuća organizovana kao pet zasebnih stanova (3 trosobna i 2 dvosobna); svaki stan ima terasu i ugradne kuhinje; PVC stolarija; izolacija; graža 70 m2; I-839 .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBAS, 185.400 €, 441,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo proizvodnju u Ravnom selu! Blizu glavnog magistralnog puta, a opet u mirnom delu sela, nalazi se ova proizvodnja prepuna potencijala. Pogodna za razne delatnosti poput pekare, mlekare, kozmetičke radionice i proizvodnju raznih zanatskih proizvoda mimo gored navedenih. Na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 437,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća u Futogu. Sastoji se od 4 etaže, polusuteren, prizemlje, sprat i potrkovlje. Sve etaže osim prizemlja su u sirovom stanju. Gas je priključen i postavljeni su radijatoru. Plac je odličan ravan, površine 810m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, IRIG, 185.400 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

kuća 500m2 plac 1149m2/11.49ar trofazna struja gradska voda i bunar u dvorištu gas ispred kuće gradska kanalizacija tri klime u kući podrum 200m2 garaža pomoćne prostorije Prodaje se sa nameštajem uknjižena 1/1 house 500m2 plot 1149m2/11.49 are three-phase current city ​​water and....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 185.660 €, 485,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500m koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, MRAMORSKO BRDO, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe - idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje - svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe – idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje – svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 190.000 €, 472,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, MZ Žarko Zrenjanin. Prva kuća je prizemna, površine 181m2 i koristila se kao restoran. Sastoji se od sale, kuhinje, ostave i sanitarnog čvora. Druga kuća je troetažna: Po+P+Pk, površine 291m2. U prizemlju se nalazi predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 190.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Spratna kuća od 380 m2, sa suterenom od 144 m2 (16x9m)i dvorišnim poslovno stambenim objektom od 120 m2 (lkali 14x6m), stambeni prostor na spratu 36 m2., sve na placu od 6,25 ari. Struktura prostora: visoko prizemlje: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 192.610 €, 504,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam oazu mira sa bazenom u srcu prirode. Raj za dušu i odlična prilika za zaradu. Ušuškana vikendica među prelepim zelenilom, daleko od gradske buke, a opet dovoljno blizu svega što ti treba. Ova prelepa vikendica je prava dragocenost na tržištu. Smeštena je na idealnoj....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU EKSKLUZIVNO I RETKO U PONUDIProdaje se u srcu Temerina Uknjižena i Prelepa Spratna Porodična kuća na TOP LOKACIJIKuća je Posebna,svetla,funkcionalna,Velika,prava domaćinski održavana,kvalitetno građena,dobra izolacija,nalazi....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 200.000 €, 459,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2022.,

www.indomio.rs

Samo u Heroldu - Prelepa luksuzno opremljena kuca na atraktivnoj lokaciji u Batočini u blizini zabavnog parka, na prostranom placu od 6,5 ari, korisne povrsine 459 m2. Sastoji se iz PR+SP+PK, sa dva ulaza , 4 dnevne sobe ,4 spavacih soba ,3 kuhinje ,3 kupatila,sa prelepim prostranim....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230.000 € na 200.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.gsigma.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu na parceli od 1109 m2, širina uličnog fronta okvirno 13.5 metara. Oba stambena objekta su uknjižena. Kuća koje je bliža ulici ima 132 m2 u osnovi. Uknjižena je prizemlje plus potkrovlje. Ovaj objekat ima 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostran dnevni....

 
 
 
  Hotel, SUBOTICA, 200.000 €, 471,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Caffe Bar Uz Sobe SA PARKINGOM NA IZUZETNOJ LOKACIJI Materijal: Čvrst Dvorište: ~250m² Parking: DA Spratnost: P+Pk Lift: NE Grejanje: CG Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska PTT: DA | CATV: DA Terasa: DA Pod: Parket, Pločice Tereti: NE Legalizovano: DA Plaćanje: Gotovina....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 200.000 €, 435,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju velika porodična kuća u Apatinu u centru grada, 5 min od pešačke zone. - Površina kuće je 435 m2, a placa je 2328 m2. - Kuća je prizemna, održavana i obuhvata hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, 3 kupatila i 5 soba, kao i veliku terasu. -....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 200.000 €, 435,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju velika starogradska kuća kuća u Apatinu u centru grada, površina kuće je 435 m2, a plac je 1204 m2. Održavana kuća obuhvata hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, 3 kupatila, 5 soba, kao i veliku terasu. Grejanje centralno na čvrsto gorivo. U dvorištu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRNJAČA, 200.000 €, 430,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, na 5 minuta od Omladinskog stadiona nalazi se stambeno poslovni objekat koji je uknjižen 1/1, legalizovan kao dva stana (165m2 i 78m2) i poslovni prostor - lokal 187m2. Manji stan je u prizemlju, veći je dupleks, prizemlje i potkrovlje, a lokal je polovina....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam funkcionalan poslovni prostor 187m2( dole dve velike, visoke prostorije,garaža sa kanalom i radionica ; iznad njih su magacini). Uknjiženo. U drugom delu su uknjižena dva stana od 78m2 i 165m2 koji su za rekonstrukciju. Ulaz je širok, sa kliznom kapijom. U pozadini placa....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 200.000 €, 498,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na fantastičnoj lokaciji u Maloj Moštanici, sa prostranim placom od 11 ari i izuzetnim pogledom. Nekretninu čine tri etaže: • Prizemlje (1.0 stan) • Visoko prizemlje (2.0 stan) • Sprat (3.0 stan) Kuća je građena od čvrstog materijala i opremljena svim neophodnim priključcima:....