• GoHome Professional
do 585 eura/m2 540 m2 što manji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 585 eura/m2 540 m2 što manji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 585 eura/m2 540 m2 što manji uknjižen

  • Za upit "do 585 eura/m2 540 m2 što manji uknjižen" pronađeno 79 nekretnina - prosečna cena 106 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 510 m2 (malo manji)
    • 570 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 555 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 614 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 5700 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BUKOVAC, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinski plac, površine 405 m2, u Bukovcu u odličnom delu naselja. Plac je odlično pozicioniran. Na placu postoji mogućnost izgradnje samostojećeg objekta ili objekta sa dva stana. Put do placa je asfaltni, a svi priključci vodovod, kanalizacija, struja i gas se nalaze....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Drenovcu, na mirnoj lokaciji, pogodan za izgradnju, na kome je izgrađena vikendica koja nije dovršena, a od prostorija ima u prizemlju veliku sobu i na spratu veliku sobu i terasu. Vikendica nije uknjižena. Plac je građevinsko zemljište. Vlasnik 1/1. Plac je uknjižen.....

 
 
 
  Plac, DRENOVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 585 eura/m2 540 m2 što manji uknjižen'
52.000 €
42.000 €
8.500 €
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 494m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 495,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 495m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 496,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 496,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 497,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 497m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 497,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 51.500 €, 499,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Futogu na Bregu Uknjižen Građevinski Plac na DOBROJ LOKACIJIPlac je površine 499 m2,nalazi se na visokoj poziciji 200 metara od Asfaltnog puta,dozvoljena je gradnja objekta P+1+PKPlac je poravnat i spreman za ograđivanjedimenzije su 18x27 metara OBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, SLANCI, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac u Slancima od 5 ari, na slici označen pod brojem 2. Uknjižen. Provizija 750. 063/77-20-223 R-ID: #2547 .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 95.000 €, 500,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen plac u centru grada od 427m2. Dimenzije placa 13,35 x 33 metra .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli, jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična investicija za kupce kojima je potreban veci prostor. Cena nije fiksna 500 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjizen. * LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kacu, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zasticena od buke i saobracaja. Idealna za porodicno stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 13.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni gaj. Dimenzije placa 18 x 28m autobuska stanica 60m2 bus 5536 - Ravni gaj - stajalište Vitkovica KONTAKT: 063/761-0253 Agencijska provizija za....

 
 
 
  Plac, SLANCI, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac u građevinskoj zoni površine 5 ari pored asfaltnog puta u Izvorskoj ulici. Uknjižen na prodavca bez zabeležbi i tereta. Indeks gradnje 40% iznad zemlje i 60% pod zemljom sa mogućnošću formiranja 4 nezavisne jedinice u dvoetažnom objektu - visina slemena 9 metara. Dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 82.050 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114670, struja, uknjizen, plac. Prodaje se plac od 547m2 na Adicama. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mali Mokri lug - Potes Studenac plac, 5a, makadamski put U ponudi je ravan plac u građevinskoj zoni, u neposrednoj blizini ulice Žarka Trpkovića. U okolini je već započeta izgradnja objekata. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent Jovana Simić: 061/62-08-202 (licenca br.....

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 61.000 € na 85.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 61.000 €
22.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Deo naselja sa regulisanim detaljnim planom i atraktivnom lokacijim za novogradnju, prodaje se plac površine 500 m2. Uknjižen, struja i voda do placa kao i izlaz do puta širine 3,5 m. Mogućnost kupovine i kompletnog placa površine 1150 m2. Izuzetno miran kraj bez gradske buke i konstantno....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlican UKNJIZEN plac na Srebrnom jezeru na 50m od vode u vikend naselju Ostrovo. Prikljucci za vodu i struju su u blizini placa. .

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 5ari, blizu centra Obrenovca, u Šljivicama, udaljen od škole, vrtića, pošte na desetak minuta hoda. Na placu struja, voda, kanalizacija do asfaltnog puta sa dve strane. Dimenzije placa 29x17 m. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Plac, KAC, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjižen. * LUX PLAC KAĆ* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kaću, HITNA PRODAJA, CENA SNIŽENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zastićena od buke i saobraćaja. Idealna za porodično stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 25.000 € na 22.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 22.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 25.000 €
10.04.2026 - 22.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE Plac, Beograd - PetrovČiĆ | Prodaja · 500m² · 22.500€.

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 220.000 €, 500,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac od 4.25ari na kome je dozvoljena gradnja različitih namena. Poseduje informaciju o lokaciji. Na placu postoji manji objekat. Plac je uknjižen 1/1.//Agent:064/2292096// .

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 24.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 13.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni gaj. Dimenzije placa 18 x 28m autobuska stanica 60m2 bus 5536 - Ravni gaj - stajalište Vitkovica KONTAKT: 063/761- 0253 Prikaži broj Agencijska....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2