• GoHome Professional
do 57000 eura 80 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 57000 eura 80 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 57000 eura 80 m2 što manji

  • Za upit "do 57000 eura 80 m2 što manji" pronađeno 475 nekretnina - prosečna cena 547 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
    • do 552 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • lođa
    • za studente
    • lift
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 42.000 €, 75,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U DUBOČICI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. UREDNI PAPIRI. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUPATILO, TOALET, DVE SPAVAĆE SOBE, LOĐA. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 73,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.gsigma.rs

Stan u centru grada. Uknjižen na 73 m2, u prirodi je veći oko 100 m2. Prostrana terasa. Na podovima parket u dobrom stanju. Iz stana postoji pristup tavanu. Stanu pripada i deo dvorišta, koji se može koristiti za parking u centru grada. Potrebna adaptacija. Odlična lokacija, centar....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban dvorišni salonski stan površine 73m2 + šupa + podrum. Monofazna struja, potrebno renoviranje, etažiran, ulični deo. Pogodno za pretvaranje u kancelarije ili poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Podrum.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 57000 eura 80 m2 što manji'
39.900 €
39.900 €
40.000 €
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu objekat 1 kuća 73m2 objekat 2 pomoćno 123m2 koš za rusenje objekat 3 pomoćno 82m2 plevnja objekat 4 pomoćno 1m2 Svi su objekti legalizovani. Postoji priključak na struju monofazni i priključak vode. Moguća i kupovina manjeg dela parcele po ceni od 4000e/ar. Plac na prometnoj....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je odmah useljiva, ukupne površine 73m, na placu od 3,64 ara. Struktura: dnevna soba, dve spavaće sobe, hodnik, predsoblje i kupatilo. Prostorije su funkcionalne, kuća se prodaje delimično nameštena. U pitanju je prizemna kuća, pogodna za porodični život ili kao mirno mesto za....

 
 
 
  Kuća, BOGATIĆ, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Vikendica Banoštor, prvi red do Dunava Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu vikendicu, čvrste gradnje u Banoštoru u čijoj bašti se nalazi Dunav. Sama vikendica je površine 73m2, sastoji se iz dve etaže i nalazi se na placu od 227m2. Vikendica ima trofaznu struju i priključena....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 73,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U Gogama se prodaje kuća veličine 73m2 na placu od 400m2. Sastoji se od hodnika, 2 sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i toaleta. Iziskuje određena ulaganja, ali je kuća gradjena kompletna od cigle, izolovana spolja, suva. U dvorištu se nalazi letnja kuhinja, pomoćne prostorije.....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu kuće , koja se nalazi u blizini Vranjske Banje, Kumarevo, Vranje. Ova prostrana kuća od 73 kvadratna metra u osnovi, i druga starije gradnje,povr[ine 63m2savršena je za porodice koje traže dom u mirnom okruženju, van gradske vreve.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 55.000 €, 73,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća, površine 73m2, u naselju Palilula, u neposrednoj blizini "Kule". U samoj blizini je osnovna škola Kole Rašić i na 700m je udaljena od centra Niša. Plac je površine 2 ara, sa priključkom struje i vode. Kuća je potpuno za adaptaciju, ili za rušenje. Kuća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov četvorosoban stan 73m2 u Lipovom gaju.Ima veliki dnevni boravak i tri sobe za spavanje.Obezbeđeno parking mesto i manji kućni ljubimci su dobrodošli.Useljiv 01.10.2025.Cena 600ePozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, APATIN, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan, površine 73m2 u centru Apatina. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dve spavaće sobe, svetlog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i predsoblja. Dvostrano orjentisan, grejanje putem TA peći. Stan se prodaje namešten i spreman je za useljenje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 16.000 €, 73,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Rastini, ima 73 m2 i poseduje dve sobe, dnevni boravak, kuhinju, hodnik, špajz i kupatilo. Stolarija drvena, podovi patos i pločice, grejanje na čvrsto gorivo. Plac je 810 m2 sa pomoćnim prostorijama. Uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DONJA TOPONICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donja Toponica. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 73m2, jednoetažna , VPR. Nalazi se na placu površine 1578m2, ali se uz kuću prodaje površina od 7 ari. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sobe do ulice 5 sa 4,jedna potpuno renovirana, plafon rigips, struja do sata nova, pod laminat, druga soba beton ispod od gore brodski pod, pretsoblje pločice, zidovi rajbovana fasada, špajz okrečen i sređen prošle godine, kupatilo stanje solidno sve radi, veranda 4×4 renovirana plafon....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 19.500 €, 73,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik 1/1 struja voda .. Kuca za rusenje nije za ziveti . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novo izgrađeni stan u Bačkom Gradištu - trosoban površine 73 m 2 . Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je kompletno novo sagrađen odnosno izvršeno je pretvaranje nekada poslovnog prostora u stambenu jedinicu. Podovi svi u keramici,....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 62.050 €, 73,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - Hram Ovaj salonac nalazi se na Vračaru kod Hrama Svetog Save . U svom okruženju ima apsolutne sve olakšice za svakodnevni život. Izuzetno je prijatan , svetao i miran, salonskog tipa sa visinom plafona preko 3m. Poseduje sopstveni video nadzor. Izdaje se polunamešten a po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 58.400 €, 73,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 73m2 na drugom spratu u stambeno-poslovnoj zgradi u samom centru Novog Sada, u ulici Ilije Ognjanovića. Karakteristike prostora: - salonski stan sa dve velike prostorije - opremljena kuhinja - klimatizovano - idealno za kancelarije ili druge tihe....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.100 €, 73,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude lokal u pasažu koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje u neposrednoj blizini Sinagoge i srogog centra grada (pešačke zone). Lokal čine dve etaže (prizemlje i suteren). Na donjoj etaži su dve prostorije i ostava, na gornjoj etaži jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 56.650 €, 73,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu vikendicu u Banoštoru! Ukoliko ste u potrazi za nekretninom koja će za vas biti oaza mira, onda je ovo savršena ponuda za vas. Vikendica se nalazi na samoj obali Dunava, sa savršenim pogledom. Vikendica poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, VINIK, 18.000 €, 74,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo sprat kuće P=74m2 na placu P=2,7 ari. u sivoj fazi je ,ima krov, ima projektna dokumentacija za adaptaciju u punu spratnu visinu. Za više informacije pozvati 065/222 3922. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
  Farma, TRSTENIK, 30.000 €, 74,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju domaćinstvo u Grabovcu na lepom mestu sa koga se pruza pogled na grad. Domaćinstvo se sastoji od 2 kuće; Starija zgrada se sastoji od 2 sobe, jedna manja jedna veća, kuhinje i kupatila Novija kuća se sastoji od 3 sobe, terasa, podrum i letnja kuhinja. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Stari Grad, 51.500 €, 74,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Čvrsta kuća sa završenom izolacijom od 5 cm. Parket u sobama, pločice u kuhinji i hodniku. Lako za ugrejati na struju, tofazna ili centralna peć na drva sa radijatorima. U dvorištu dovoljno mesta za parkiranje kola. Nusprostorije višenamenske. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 22.000 €
02.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.heroldo.com

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 41.000 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Terasa Banja Vrujci Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, APATIN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, vikend naselju Budžak. Prodaje se vikendica 74m2 sa pomoćnim objektima 90m2 na placu oko 67ar. Koja je osposobljena za život tokom čitave godine. Gradjena od blokova sa termoizolacijom. U prizemlju, predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, na spratu dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 60.000 €, 74,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Očuvana, useljiva, prizemna porodična kuća, sa pomoćnim objektima, na 5,15 ari placa u mirnom delu....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 46.000 €, 74,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO Možete pozvati i preko aplikacije VIBER Prodajem uknjiženu useljivu kuću u selu Pridvorice kod Smederevske Palanke Šumadija od 103 kvadrata na placu od 8 ari sa podrumom 15 kvadrata, pomoćnim objektom 15 kvadrata, montažni objekat za alat 6 kvadrata,....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir, čist vazduh, prirodu Kuća se nalazi na placu od 32 ara, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila u prizemlju i dve sobe na....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 43.000 €, 74,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Somboru, u Jaroš naselju, prodaje se prizemna kuća površine 74m², smeštena na placu od 925m². Kuća ima funkcionalan raspored i sastoji se od: • jedne sobe • kuhinje sa trpezarijom • predsoblja • kupatila • terase Objekat je dodatno uređen i poseduje PVC stolariju, demit fasadu i....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 51.500 €, 74,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3090078 -Uknjižena trosobana stara kuća na placu od 855 m2 U Beočin-selu. Sastoji se iz dve stambene jedinice i nekoliko pomoćnih objekata. Kolski ulaz ,sa ulice fronta 14 m , a u donjem delu placa je ekonomski deo širina placa oko 40 m gde je moguće napraviti baštu....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 56.650 €, 74,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

BEOČIN - KUĆA OD 74M2 NA PLACU OD 885M2 UZ POTOK - IDEALNA ZA RENOVIRANJE I BEG U PRIRODU ---Agencijska šifra: 3000395.U mirnom delu Beočina nalazi se trosobna kuća površine 74m2 smeštena na prostranom placu od čak 885m² - prava prilika za sve koji žele da stvore dom po sopstvenoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 472)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>