• GoHome Professional
do 558 eura/m2 što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 558 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 256 nekretnina - prosečna cena 202 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 840 m2
    • do 1050 m2
    • 1050 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 1050 m2
    • 1260 m2
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 8000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 60.000 €, 132,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retka prilika – Plac sa nedovršenom kućom u mirnom delu naselja Babe, nadomak Kosmaja (Sopot) Na prodaju plac površine 10 ari u prelepom i mirnom naselju Babe, opština Sopot. Nekretnina je ušuškana u prirodnom okruženju, u blizini glavnog puta, autobuske linije, ali i nadomak Kosmaja,....

 
 
 
  Plac, BRUS, 4.500.000 €, 8150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinska parcela na novom centru Kopaonika Jarmu. Parcela se nalazi na vrhu Velika Gobelja, sa direktnim izlaskom na stazu broj 11 (Jaram), na nadmorskoj visini od preko 1.800m. Nalazi se odmah pored kompleksa Crown Peaks, u blizini Jaram vila i Jaram Resorta. Parcela ima fantastičan....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 2.960.000 €, 20000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela u nedaleko od jezera, izdvojena od gužve, površine od 2, 4 ha na putu. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dana'
40.000 €
900.000 €
850.000 €
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 2.000.000 €, 6160,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi. Prodaje se plac veličine 61,60 ari na Novom Beogradu Po informaciji o lokaciji je moguća izgradnja stambeno poslovnog objekta. Odlična lokacija. U blizini budućeg kineskog centra, EXPO centra, savskih blokova i auto-puta "Miloš Veliki". Poseduje struju, vodu, kanalizaciju.....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.380.000 €, 23000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je atraktivan plac površine 230 ari, smešten direktno uz glavnu ulicu u Ugrinovcima, što mu obezbeđuje odličan pristup i široke mogućnosti korišćenja. Lokacija je pogodna za različite namene zahvaljujući razvijenoj infrastrukturi i velikoj frekvenciji prolaza. Plac ima....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.318.000 €, 22757,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Zemunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVSKA PALANKA, 900.000 €, 3720,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM! poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking Na prodaju poslovni objekat površine 3. 720m² u dva nivoa, smešten u Smederevskoj Palanci — lokaciji sa odličnim potencijalom za industrijske, logističke i komercijalne delatnosti.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 815.000 €, 16300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Građevinski plac 163 ara, vlasništvo 1/1, u površinama dozvoljene gradnje, odlična pozicija, otvorenog pogleda, pravilnog oblika, ravan. Idealna lokacija na padinama Avale, jugozapadne orijentacije, odličan potencijal za gradnju kako porodičnih kuća tako i centara rekreacije, etno....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 765.000 €, 16000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela sa fantastičnim pogledom na ušće Tise u Dunav. Odlično pozicioniran za vinariju, sportskorekreativni centar ili vilu. Posebna vrevnost parcele je pogled i veličina u jednoj celini. Udaljenost od asfaltnog puta je 350 m, od centra Starog Slankamena i marine 2 km. Na 60 km od....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 720.000 €, 12000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Бања Врујци је бања у северозападној Србији у општини Мионица у Колубарском управном округу. Смештена између Мионице и Љига, у долини између планине Сувобор и реке Топлице. Налази се на надморској висини од 180 метара. Удаљена је 92 километара од Београда. Кроз бању тече речица Горња....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAC, 700.400 €, 1200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Kaću Dve Hale od po 600 m2 na Placu od 20000 m2 sa svom Infrastrukturom... Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, KAC, 700.400 €, 1200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Kaću Dve Hale od po 600 m2 na Placu od 20000 m2 sa svom Infrastrukturom Hala je Legalizovana nalazi se u Urbanom delu i poseduje svu neophodnu Infrastrukturu trenutno je pod Zakupom do kraja Godine više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 684.000 €, 7200,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA – PLAC 72 ARA SA UKNJIŽENOM KUĆOM, JAKOVO Lokacija: Jakovo, u blizini EXPO centra i glavnih saobraćajnica Površina placa: 72 ara Kuća: Uknjižena, 100 m² Odlična pozicija – direktan izlaz na glavnu ulicu Kompletna infrastruktura – struja i voda na placu Pogodno za: građevinske....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 675.520 €, 8400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132215, uknjizen. Prodaja - GRADJEVINSKO zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna povrsina 8444 m², u blizini hotela Sole Mio. Blizina svih infrastruktura, voda, struja, kanalizacija. Plac je u gradjevinskoj zoni, ravan. Dugorocna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 660.000 €, 6684,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Parcela iza Auto komerca u povrsini od 6684m2. Širina parcele je 17 m dok je duzina iste 393 m. Parcela pripada zoni M6 zakona o pravilima gradnje: Mešoviti gradski centar, odnos stanovanja i poslovanja na parceli je 100-60%, u prizemlju planiranih objekata u ulici Svetog Save, Radio....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 600.000 €, 5800,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 600.000 €, 5800,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 58 ari, na izuzetno perspektivnoj lokaciji u okviru budućeg Privrednog parka u Batajnici.Parcela se nalazi na izuzetno pristupačnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Batajničke petlje i uključenja na autoput Autoput E-75, nedaleko od....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 560.000 €, 9800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište front 96m, dužine 101m ukupno 9700m2. Na glavnom putu Stari Banovci ka auto putu Beograd-Novi sad, udaljenost od ukljucenja 2km. Plac je na asfaltu a bočno izlazi i na poljski put. Lokacijski uslovi urađeni kao i prenamena zemljišta, predato i placeno za 2500m2....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 550.000 €, 11509,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Trenutno poljoprivredno zemljište širine 30 m, dužine 378 m, sa obe strane izlazi na javnu površinu, predviđenu za put koji je sada zemljani put, pozicioniran nedaleko od Carskog puta i puta koji vodi za Staru Pazovu. Uknjižena parcela. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 450.000 €, 19100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Starim Banovcima, Trifunov bunar, sa velikim investicionim potencijalom i mogućnošću promene namene u građevinsko zemljište. Parcela se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini auto - puta Beograd – Novi Sad. U pitanju su dve parcele....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 432.600 €, 1936,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-7089813 Na prodaju plac od 1936m2 sa starom ruševnom kućom od 73m2, na najatraktivnijoj lokaciji sa pogledom na grad, tvrdjavu i Dunav. Plac je jednim delom pod zelenilom i voćnjacima, sa svim priključcima na infrastrukturu. Idealno mesto za izgradnju luksuzne kuće....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 425.000 €, 5516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Borča – Popova Bara | Plac 55,16 ari | Objekat 168m² | Struja, voda i gas U ponudi je odličan plac površine 55,16 ari u Borči, na atraktivnoj lokaciji Popova Bara. Na placu se nalazi objekat površine 168m². Uvedeni su priključci za struju i vodu, kao i priključak za gas, što ovu nekretninu....

 
 
 
  Plac, OVČA, 400.000 €, 13280,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je građevinsko zemljište u privrednoj zoni u Ovči, površine 132,8 ari. Mogu se graditi industrijski, proizvodni i građevinski pogoni, skladišta materijala, tečnog i čvrstog goriva, robni terminali, robno-transportni centri, veliki kompleksi trgovine, posebne vrste trgovinskih....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 400.000 €, 13280,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 370.000 €, 7100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u blizini terminala u Batajnici, prodaje se njiva ukupne površine 71 ar. Ovo prostrano zemljište odlikuje se odličnom pristupačnošću i neposrednom blizinom industrijske zone, što ga čini idealnim kako za poljoprivredne aktivnosti, tako i za investitore sa širim....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 360.000 €, 9919,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Partizanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, CEREVIC, 360.000 €, 19700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Poljoprivredno zemljište u vikend naselju u Čereviću nedaleko od Dunava, na 20 km udaljenosti od Novog Sada. Prema informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja: - porodične stambene zgrade sa pomoćnim objektima maksimalne spratnosti PR+PK - izgranja objekata za sport i rekreaciju....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 341.000 €, 15551,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Potes Legdar Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 340.000 €, 605,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Malom Mokrom Lugu, idealan za investiciju. Pogodan za izgradnju stambene zgrade sa brojnim parking mestima, uz mogućnost kombinacije stambenog i poslovnog prostora. Izvrsna lokacija za budući razvoj. Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene. Kontaktirajte....

 
 
 
  Plac, KALUĐERICA, 315.000 €, 6400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na oko 300metara od Smederevskog puta posle instituta Vinča, plac u zoni porodične gradnje. Sanska.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 300.000 €, 517,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo legalan-ozakonjen stambeni objekat, spratnosti p+1+pk. Objekat je fizički i papirološki podeljen na dve stambene jedinice korisnih površina od po 228 m2. Uvedeni priključci za struju i vodu. Kuća je podeljena na dva stana sa dva posebna ulaza. Svaki od dva stana je troetažni,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 295.000 €, 700,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi. Plac na najboljoj lokaciji u Železniku, u samom centru naselja, preko puta osnovne škole i u blizini svih infrastrukturnih objekata. Plac je idealan za luksuznu individualnu gradnju, kao I za investiciju. Poseduje informaciju o lokaciji. Za dodatne informacije pozvati.....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 290.000 €, 5800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom delu Batajnice, nedaleko od glavne saobraćajnice, nalazi se prostrana parcela površine 58 ari, idealna za sve koji traže spoj dostupnosti i potencijala. Zemljište je poljoprivredno, pravilnog oblika, lako dostupno i okruženo prirodom, a opet dovoljno blizu infrastrukture....

 
 
 
  Poslovni prostor, PEĆINCI, 280.000 €, 600,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan magacinski kompleks sa kancelarijama, idealan za skladištenje robe ili proizvodnu delatnost. Prostor poseduje sleperski prilaz i visinu plafona od 4 metra, što omogućava nesmetano funkcionisanje i manipulaciju robom. Ukupna površina kancelarijskog prostora iznosi....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 280.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu i izgradnju objekata kao što su: magacini, hipodrom, ergele, staklenici, ribnjaci, parking, aerodrom poljoprivredne acijacije. Nalazi se a 150m....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 270.000 €, 558,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat i kompleks je idealan za malo ili srednje preduzeće ili porodični biznis pošto se sastoji od proizvodnje (radionice), poslovnog dela - kancelarije, magacinskog dela. Stambena kuća se koristi kao poslovni prostor – kancelarije, a može se koristiti u jednom delu kao stambeni....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 900,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Malim pčelicama, površine oko 90 ari, mogućnost za sve priključke. Plac je ravan.Uknjižen cena: 270.000 eura ( 3000 eura / aru) .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PEĆINCI, 270.000 €, 11000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 260.000 €
17.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132308, uknjižen, njiva. Na prodaju njiva II klase površine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u građevinskom području. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u blizini autoputa i naplatne rampe (oko 500 m), sa odličnim prilazom iz sela, sa zaobilaznice....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 268.000 €, 4438,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta, u okruženju borove šume i sa prelepim pogledom na predele i reku Rasinu ( udaljena oko 150 met). površina parcele je 4.438 m2 a građevinska dozvola se....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 260.000 €, 650,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno-stambeni objekat u naselju Branko Bjegović, površine 650m2, na placu površine 8 ari. Objekat poseduje Po+P+I+Pk. Podrum poseduje dva mokra čvora. Prizemlje se sastoji od kuhinje, jedne prostorije i kupatila. Na I spratu su četiri prostorije i ostave. Potkrovlje....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Jovanovac, 255.000 €, 12570,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 1 hektara i 25,70 ari u naselju Jovanovac. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva prve klase. Nalazi se u blizini auto-puta i kružnog toka na ulasku u grad, ali se do placa dolazi iz pravca Jovanovca lokalnim putem. Prodaju se tri parcele koje čine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 255)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>