• GoHome Professional
do 51000 eura klima što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 51000 eura klima što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 51000 eura klima što skuplji

  • Za upit "do 51000 eura klima što skuplji" pronađeno 1 878 nekretnina - prosečna cena 913 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • podrum
    • za studente
    • potkrovlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u samom centru Mladenovca, glavna ulica. Stan ima 60m2. Nalazi se u potkrovlju, na četvrtom spratu. Struktura stana: Velika dnevna soba, jedna spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Gradska voda i kanalizacija, kao i trofazna struja. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 56.100 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan od 51m² u prestižnom kompleksu Kneza Miloša Residence, ulica Vojvode Milenka, na petom spratu. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada ima recepciju, 24h obezbeđenje, lift, moderan dizajn i odličnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 56.050 €, 32,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji! Izuzetan kvalitet izgradnje i opreme stanova u objektu svega 300m od Novosadskog puta! Podno grejanje sa viessmann pumpama, antracit stolarija i ceserit visage fasada! Zgrada sa malim brojem stanova, što omogaćava mirno okruženje! Zaista izuzetna prilika!....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 51000 eura klima što skuplji'
36.000 €
36.000 €
56.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, lepo opremljen, troiposoban stan u Jastrebačkoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Centralno grejanje (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 56.000 €, 28,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115234, VPR/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje jos skijasnicu,ostavu i tehnicku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i nocne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan, kompletno, luksuzno renoviran i kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Veoma svetao i prijatan, za udoban i opušten život. Fizičko obezbeđenje zgrade 24/7. Izdaje se sa parking mestom u podzemnoj garaži zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović Tel....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 25,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Reg. broj posrednika: 1850 🏞️ Na prodaju apartman na Zlatiboru – Naselje Breza | 25 m² 📍 Lokacija: Naselje Breza, Zlatibor 📐 Površina: 25 m² 🛋️ Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa 🏷️ Status: Uknjižen 1/1 🔥 Grejanje: Etažno na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 60.000 € na 56.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 56.000 €, 30,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
17.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan u novogradnji na Altini, u Ugrinovačkom putu. Stan površine 30m2 nalazi se na 4. spratu nove, kvalitetno građene zgrade sa liftom. Pametno organizovan prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i odličan potencijal kako za život, tako i za....

 
 
 
  Stan, PROKUPLJE, 56.000 €, 54,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i praktičan stan na prizemlju, idealan za porodičan život ili investiciju! Ova nekretnina se prostire na pažljivo osmišljenom rasporedu, pružajući maksimalnu iskoristivost prostora. Raspored prostorija: Dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 56.000 €, 17,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan nadomak okretnice u Ustaničkoj ulici, Zvezdara. Stan je površine 17m2 sa maksimalno upotrebom svakog kvadrata. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od petnaest spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana sa dva lifta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, komforan, dvosoban stan kod Katoličke porte. Odlična lokacija, u samom centru Novog Sada (pešačka zona). Stan je opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Pored....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 56.000 €, 37,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-62m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 56.000 €, 143,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 . Strukturu kuće čine prizemlje, gde je garaža, zatim sprat, na kome od prostorija ima izdvojena kuhinja sa trpezarijom, hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Potkrovlje nije sređeno, ali....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 56.000 €, 40,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s296 Prodaje se lepo sređen i funkcionalan stan površine 40 m², smešten u mirnom i odlično povezanom delu grada, nadomak svih važnih sadržaja – prevoza, prodavnica, pijace, škole, vrtića, sportskog centra Stan ima izuzetno praktičan raspored i prijatan ambijent. Sastoji....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 56.000 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119264, VPR/IV, klima, parking, podrum, stambena zgrada. Zgrada u procesu legalizacije, ne moze kredit, overa predugovora kod notara. Samo kes kupci. Uz stan ide parking mesto u dvoristu koje ima rampu, i deo za ostavu iza zgrade. Stan se prodaje prazan. Ima 2 parkinga.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 56.000 €, 21,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude garsonjeru u perfektnom stanju, potpuno novu, praznu, odmah useljivu, ugovorne površine 21m² korisnog prostora. Sastoji se od sobe, kuhinje i kupatila. Nalazi se u prizemlju tek sazidane zgrade, u ulici Vojvode Stepe u Kumodražu, na Voždovcu. Sama zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 56.000 €, 28,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115234, VPR/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uz stan se dobija i pripadajuce parking mesto ispred zgrade, ukljuceno u cenu 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 55.990 €, 25,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno sređena garsonjera u Petrovaradinu, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Nalazi se u prizemlju, što je čini veoma praktičnom za svakodnevnu upotrebu i lako dostupnom iz bilo kog pravca. Lokacija je odlična – u neposrednoj blizini su marketi, autobusko stajalište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.800 €, 93,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten četvorosoban stan (93 m2) u suterenu stambene zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugostiteljska, pr/II, stan u novijoj, maloj zgradi, kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja, sa lepim pogledom, odlična lokacija, parking mesto, uknjižen. Agencijska provizija 2% Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 55.800 €, 93,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor (93 m2) u suterenu zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sastoji se od 4 prostorije i poseduje 4 sanitarna čvora. Pogodan je za delatnosti kao što su male školice, kancelarije, grupni radovi, ateljei i slično. Useljivo odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 55.620 €, 19,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, kod NAJLON PIJACE površine 19 m2.Prodaje se nameštena. Stan je renoviran,podno grejanje na gas kao i protočna topla voda. Niski komunalni troškovi.Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za život.Dovoljno slobodnog parkinga oko zgrade.Dobra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 55.620 €, 33,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva, uknjižena nekretnina u novogradnji na Veterničkoj rampi. Sopstveni sat za struju, sa kombinacijim grejanja na norveški radijator j na Inverter klimu. U dvorištu je obezbeđen parking za stanare bez numerisanih mesta ali ga ima dovoljno. Ulaz u stan je iz zgrade, uknjiženo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.620 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor u 31 m2 sa spavaćom sobom u novogradnji na Petrovaradinu. Kompletno namešten i opremljen stan, sve kao na slikama ostaje u postojećoj ceni stana. Postoje 2 stepenika za silazak u stan ali je u pitanju prizemlje. Internet, Klima.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.indomio.rs

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 55.500 €, 25,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je odlično očuvan ali je potrebno samo higijensko krečenje. Od terase koja ima dva otvora koja je najbolje zastakliti ako se želi napraviti dečija soba. Soba ima dva radijatora a u kupatilu se nalazi sušilica, s tim što još ima i kadu i svoj prozor. Prodavnica za potrebe domaćinstva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika. Ne pušači. Ne životinje. Za one koji vole komfor i urednost. Nov nameštaj. Renovirano. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.430 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u jednoj od najtraženijih zona Vrnjačke Banje. Grad sa tradicijom, lekovitim izvorima i turistima tokom cele godine čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.430 €, 32,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.420 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih i najmirnijih lokacija Vrnjačke Banje – poznate po celogodišnjem turističkom prometu i lekovitim izvorima. Stan je odličan izbor za sve....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.420 €, 32,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org