• GoHome Professional
do 46000 eura što manji 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 46000 eura što manji 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 46000 eura što manji 80 m2

  • Za upit "do 46000 eura što manji 80 m2" pronađeno 314 nekretnina - prosečna cena 468 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 483 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 42.000 €, 75,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U DUBOČICI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. UREDNI PAPIRI. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUPATILO, TOALET, DVE SPAVAĆE SOBE, LOĐA. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban dvorišni salonski stan površine 73m2 + šupa + podrum. Monofazna struja, potrebno renoviranje, etažiran, ulični deo. Pogodno za pretvaranje u kancelarije ili poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Podrum.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 46000 eura što manji 80 m2'
39.900 €
39.900 €
40.000 €
  Kuća, SOMBOR, 16.000 €, 73,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Rastini, ima 73 m2 i poseduje dve sobe, dnevni boravak, kuhinju, hodnik, špajz i kupatilo. Stolarija drvena, podovi patos i pločice, grejanje na čvrsto gorivo. Plac je 810 m2 sa pomoćnim prostorijama. Uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 73,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U Gogama se prodaje kuća veličine 73m2 na placu od 400m2. Sastoji se od hodnika, 2 sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i toaleta. Iziskuje određena ulaganja, ali je kuća gradjena kompletna od cigle, izolovana spolja, suva. U dvorištu se nalazi letnja kuhinja, pomoćne prostorije.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu objekat 1 kuća 73m2 objekat 2 pomoćno 123m2 koš za rusenje objekat 3 pomoćno 82m2 plevnja objekat 4 pomoćno 1m2 Svi su objekti legalizovani. Postoji priključak na struju monofazni i priključak vode. Moguća i kupovina manjeg dela parcele po ceni od 4000e/ar. Plac na prometnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća površine 73m2, legalizovana. Kuća je za adaptaciju ili rušenje ukoliko želite da iskoristite plac koji je odličan za izgradnju poslovnog prostora. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na uglu dve ulice i pogodan je za gradnju bilo koje vrste. Plac je površine 5.93 ara.....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je odmah useljiva, ukupne površine 73m, na placu od 3,64 ara. Struktura: dnevna soba, dve spavaće sobe, hodnik, predsoblje i kupatilo. Prostorije su funkcionalne, kuća se prodaje delimično nameštena. U pitanju je prizemna kuća, pogodna za porodični život ili kao mirno mesto za....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 19.500 €, 73,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik 1/1 struja voda .. Kuca za rusenje nije za ziveti . .

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novo izgrađeni stan u Bačkom Gradištu - trosoban površine 73 m 2 . Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je kompletno novo sagrađen odnosno izvršeno je pretvaranje nekada poslovnog prostora u stambenu jedinicu. Podovi svi u keramici,....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sobe do ulice 5 sa 4,jedna potpuno renovirana, plafon rigips, struja do sata nova, pod laminat, druga soba beton ispod od gore brodski pod, pretsoblje pločice, zidovi rajbovana fasada, špajz okrečen i sređen prošle godine, kupatilo stanje solidno sve radi, veranda 4×4 renovirana plafon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov četvorosoban stan 73m2 u Lipovom gaju.Ima veliki dnevni boravak i tri sobe za spavanje.Obezbeđeno parking mesto i manji kućni ljubimci su dobrodošli.Useljiv 01.10.2025.Cena 600ePozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, APATIN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, vikend naselju Budžak. Prodaje se vikendica 74m2 sa pomoćnim objektima 90m2 na placu oko 67ar. Koja je osposobljena za život tokom čitave godine. Gradjena od blokova sa termoizolacijom. U prizemlju, predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, na spratu dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Farma, TRSTENIK, 30.000 €, 74,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju domaćinstvo u Grabovcu na lepom mestu sa koga se pruza pogled na grad. Domaćinstvo se sastoji od 2 kuće; Starija zgrada se sastoji od 2 sobe, jedna manja jedna veća, kuhinje i kupatila Novija kuća se sastoji od 3 sobe, terasa, podrum i letnja kuhinja. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 22.000 €
05.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 41.000 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Terasa Banja Vrujci Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 32.000 €, 74,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Alekse Šantića. - Odlična investicija za firme i prozvodnje. - Kuća se nalazi na glavnom putu. Širina placa do puta 48 m i plac se prostire u dubinu oko 170m. Plac ima izlaz na dve ulice. - Površina kuće je 74 m2, a placa je 8041 m2. - Kuća poseduje 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir, čist vazduh, prirodu Kuća se nalazi na placu od 32 ara, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila u prizemlju i dve sobe na....

 
 
 
  Kuća, VINIK, 18.000 €, 74,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo sprat kuće P=74m2 na placu P=2,7 ari. u sivoj fazi je ,ima krov, ima projektna dokumentacija za adaptaciju u punu spratnu visinu. Za više informacije pozvati 065/222 3922. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
  Apartman, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 45.000 € na 50.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 74,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 45.000 €
29.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Ravan plac, pravilnog oblika, uvucen od glavnog puta 50m, ogradjen. Na placu se nalaze dva objekta povrsine 48m2 i 26m2. Montazna vikendica od 48m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, terase, spavace sobe i kupatila /nije zavrseno/. Drvena stolarija,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 43.000 €, 74,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U Somboru, u Jaroš naselju, prodaje se prizemna kuća površine 74m², smeštena na placu od 925m². Kuća ima funkcionalan raspored i sastoji se od: • jedne sobe • kuhinje sa trpezarijom • predsoblja • kupatila • terase Objekat je dodatno uređen i poseduje PVC stolariju, demit fasadu i....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111160. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je uslejiv....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 74,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 74m2 u ulici Vojvode Milenka na placu od 5,45ari struja,voda cena 35.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, svetao, uredan, komforan stan, od 74m2, nadomak Muzičke škole na Limanu3, spreman je za nove podstanare. stan se nalazi na 6.spratu, okružen zelenilom i besplatnim parkingom. Cena zakupa je 550e, potreban je depozit. Dragica 0613087022 Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 37.000 €, 74,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan na Limanu 3. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, dve sobe, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i poseduje opremljenu kuhinju sa mašinom za sudove, ugradne ormare, veš mašinu i dva klimatizera. Na prvom....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 46.000 €, 74,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO Možete pozvati i preko aplikacije VIBER Prodajem uknjiženu useljivu kuću u selu Pridvorice kod Smederevske Palanke Šumadija od 103kvadrata na placu od 8 ari sa podrumom 30 kvadrata, pomoćnim objektom 15 kvadrata, montažni objekat za alat 6 kvadrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na 6. spratu stambene zgrade sa liftom i pruža komfor i funkcionalnost. Namešten. Depozit u visini 1 mesečne zakupnine Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 41.200 €, 74,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo na prodaju prelep trosoban stan koji je nedavno renoviran i nalazi se na odličnoj lokaciji u Bačkom Gradištu. Ova nekretnina predstavlja savršenu priliku za sve koji žele da stvore svoj idealan dom prema vlastitim željama i potrebama. Trenutno je na struju, ali postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 25.000 €, 74,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Bečeju ( Novo selo ) starije gradnje površine 74 m 2 u listu nepokretnosti označen kao objekat br.1 Površina cele parcele iznosi 546 m 2 od čega se prodaje suvlasnički odredivi idealni deo od 1 /2 dela prema geodetskoj podlozi i sporazumu o načinu korišćenja parcele.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 46.000 €, 74,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO Možete pozvati i preko aplikacije VIBER Prodajem uknjiženu useljivu kuću u selu Pridvorice kod Smederevske Palanke Šumadija od 103 kvadrata na placu od 8 ari sa podrumom 15 kvadrata, pomoćnim objektom 15 kvadrata, montažni objekat za alat 6 kvadrata,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 20.000 €, 74,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Bečeju ( Novo selo ) u blizini topolskog puta trenutna površina kuće objekta br.1 je 74 m 2 , površina će biti uvećana nakon okončanja upravnog postuka pretvaranja pomoćnog objekta u stambeni i uklanjanja svih nelegalnih objekata. Na nekretnini su započeti adaptacioni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 311)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>