• GoHome Professional
do 4600 eura/m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4600 eura/m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4600 eura/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 4600 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 2 057 nekretnina - prosečna cena 2.379 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 4300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 4.sprat
    • 2.sprat
    • dvorište
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Senjak, 395.888 €, 86,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 820.000 €, 180,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran salonski stan u prelepoj i kvalitetnoj starogradnji na Gornjem Dorćolu, u jednoj od najtraženijih ulica u centru Beograda - ulici Kralja Petra. Lokacija pruža odličan balans između istorijskog karaktera grada i savremenog urbanog života, uz neposrednu blizinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2. 0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 4600 eura/m2 zadnjih 7 dana'
332.200 €
332.200 €
290.000 €
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 92,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

4,0 Centar , Terazije, Nušićeva , pesacka zona , 92 m2 , 4 / 5 , lift , TA / cg , autentican , salonski stan , visina plafona 3,10m , orijentisan dvorisno , tih , svetao , u izvornom stanju , za sredjivanje , predratna zgrada , gradnja 1935. godine , uredan , lepo odrzavan ulaz ....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 850.000 €, 185,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save, nalazi se izuzetno funkcionalan i prostran stan u prizemlju novije zgrade, ukupne površine 185 m², sa zasebnom terasom od oko 50 m². Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, reprezentativnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U okviru kompleksa West 65 na Novom Beogradu nalazi se ovaj funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan površine 63m2, idealan za svakodnevni život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan ima dobar raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom. Dnevni boravak povezan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na ZepTerru i Wellport, grejanje na gas. Ceo kompleks je održavan i pod visokim stepenom obezbeđenja. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 420.000 €, 92,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Luke Vukalovića Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 68,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 68 m², na odličnoj lokaciji u mirnom delu Čubure, u blizini Patrijarha Varnave. Stan je dvostrano orijentisan, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana i veoma dobrim rasporedom prostorija. Stan se sastoji od: predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Podrum Karađorđeva Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 1 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 711.000 € na 655.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 655.000 €, 144,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 711.000 €
17.05.2026 - 655.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam prelep stan u BW Aria. Zgrada poseduje lobi sa recepcijom, kao i 24-časovno fizičko-tehničko obezbeđenje. Stan je okrenut prema unutrašnjem dvorištu sa direktnom pogledom na reku, tako da ima obezbeđen miran i tih ambijet za život i pruža visok nivo standarda za život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 367.888 €, 81,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.angazman-nekretnine.rs

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Bulevar Arsenija Čarnojevića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 195.000 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Po rasporedu prostorija i po strukturi, ovo je jednoiposoban stan, gde su u sklopu stana: - dnevna soba - mala spavaća soba sa garderoberom oko 8kvm - terasa - kuhinja sa trpezarijom - kupatilo - hodnik sa ulaznim predhodnikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 107,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan salonski stan u samom srcu Vračara. Lokacija idealna, blizina Cvetnog trga, Tašmajdana, Crkve Svetog Marka, Parka Manjež, JDP-a Zgrada je jako lepa, sa renoviranom fasadom, interfonom i video nadzorom. Zgrada poseduje poluprivatni lift, koji ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 720.000 €, 159,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Kneza Mihaila Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 7 Godina izgradnje: 1929 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.advantagebg.net

Prodajemo luksuzan stan u novogradnji u okviru Airport Garden kompleksa.Stan je potpuno nov i neuseljavan, završen u modernom i luksuznom stilu, idealan za mladi par ili kao investicija. Nalazi se na sunčanoj strani, sa dosta prirodne svetlosti tokom celog dana.Karakteristike stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 143.000 €, 31,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno opremljen stan u Bulevaru JNA, kompleks "Paunov Breg". Stan ima 31m2 i uknjizen je na punu kvadraturu. Poseduje odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Nalazi se na 4 spratu od ukupno 7. Kompleks se nalazi na samoj okretnici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U kompleksu Paunov breg prodajemo 1.5 stan sa terasom na 4/7 spratova, sa 2 lifta, energetski pasoš, kompletno namešten novijim stvarima, uknjižen, odmah useljiv. Niski režijski troškovi i centralno grejanje je sa kalorimetrima agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 33,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Vučedolska, pr/4, stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, blizina svih infrastrukturnih sadžaja, pogodan za stanovanje i kao investicija, uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 33 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sazonova Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2015 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 324.000 €, 72,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan salonac u najlepšem delu grada, blizu Simine ulice. Zgrada u dobrom stanju, održavana. Pored toga što je na odličnoj lokaciji, stan je dobar za stanovanje, poslovni prostor, za izdavanje stan na dan, jer lokacijski pruža idealne prilike za razne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na samo nekoliko koraka od Đeram pijace i samog Bulevara kralja Aleksandra. Stan je namešten i prodaje se sa svim elementima i tehnikom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.888 €, 50,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je jednosoban stan u novoj zgradi BW Garden Palace - odlična prilika i za poslovni prostor i za život. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, vešernice i terase. Stan je vrlo svetao i funkcionalan, i sadrži staklene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 186.500 €, 42,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milorada Šapčanina Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kursulina Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 226.000 €, 51,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 62m² sa prostranom terasom od 11m². Stan je južno orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Nalazi se na 8. spratu od ukupno 9. spratova u održavanoj zgradi. Odlična lokacija u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 45,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u centru grada, u Đušinoj ulici, nadomak Botaničke bašte, Paliluske pijace i više fakulteta. Nekretnina se nalazi na 5. spratu održavane zgrade starije gradnje i zahvaljujući dvostranoj orijentaciji obiluje prirodnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 159.000 €, 36,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 365.000 €, 83,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, u zgradi Parkview, nudimo vam moderno uređen, prostran i izuzetno svetao stan sa fantastičnim otvorenim pogledom na reku i Kula Beograd. Zahvaljujući velikim staklenim površinama i odličnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnom svetlošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 355.888 €, 81,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 180.000 €, 41,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131374, PSUT/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Stari....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 180.000 €, 41,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131374, PSUT/, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lux stan, Centar, Stari grad, obezbeđen parking Postoje stanovi, a postoje i nepokretnosti koje definišu vlasnika. Predstavljamo vam jedan od arhitektonski najskladnije renoviranih salonaca u srcu Beograda, na adresi koja ne zahteva objašnjenje. Zašto je ovo stan koji ste čekali?....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na idealnoj lokaciji u Kosovskoj ulici, na svega 100m od Skupstine. Uknjizen je na 87m2, dok je stvarna povrsina 95m2. Prodaje se bez namestaja, u stanu ostaju ugradni plakari. Sve je radjeno po meri i sa ukusom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar Beograda Kosovska ulica, odlična lokacija. Stan je uknjižen na 87m i kompletno renoviran 2019. godine. Po strukturi veoma funkcionalan, sa velikim open space dnevnim delom koji pruža odličan osećaj prostora i komfora, kao i jednom prostranom spavaćom sobom. Nalazi se na spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 474)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>