• GoHome Professional
do 4600 eura/m2 Zadnjih 7 dana centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4600 eura/m2 Zadnjih 7 dana centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4600 eura/m2 Zadnjih 7 dana centralno grejanje

  • Za upit "do 4600 eura/m2 zadnjih 7 dana centralno grejanje" pronađeno 80 nekretnina - prosečna cena 3.022 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 4300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 310000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • bazen
    • luksuzan
    • lođa
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 110.454 €, 29,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna i izuzetno funkcionalna garsonjera u kvalitetnoj novogradnji na Voždovcu, jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 spratova i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan dvosoban stan na Novom Beogradu – Fontana, ulica Narodnih heroja. Stan ima 60 m², centralno grejanje, lift i uknjižen je, spreman za odmah useljenje. Stan je kompletno renoviran. Prostorije stana: -Hodnik -Kuhinjsko-trpezarijski prostor sa dnevnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 4600 eura/m2 zadnjih 7 dana centralno grejanje'
390.000 €
390.000 €
234.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Podrum Karađorđeva Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 1 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U kompleksu Paunov breg prodajemo 1.5 stan sa terasom na 4/7 spratova, sa 2 lifta, energetski pasoš, kompletno namešten novijim stvarima, uknjižen, odmah useljiv. Niski režijski troškovi i centralno grejanje je sa kalorimetrima agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 186.500 €, 42,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milorada Šapčanina Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kursulina Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Šupljikca Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Prote Mateje Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 49,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Beograd, Airport Garden – Đorđa Stanojevića, preko puta Airport City Belgrade Prodaje se moderan dvosoban stan površine 49m² sa terasom, smešten na šestom spratu kvalitetne novogradnje u okviru prestižnog stambenog kompleksa Airport Garden. Stan se nalazi u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Sinđelićeva Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Mileve Marić Ajnštajn Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 5 Spratnost: 12 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kosovska Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 505.000 €, 132,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Krunska Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 42,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Smiljanićeva Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 400.000 €, 108,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Zahumska Soba: 3 Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Šumatovačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kej oslobođenja Sprat: 9 Spratnost: 19 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep jednoiposoban stan na dobroj lokaciji.Zgrada u kojoj se stan nalazi je odlična,bela fasadna cigla,lift,centralno grejanje.Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kupatila,dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje,zasebne spavaće sobe i terase.Pogodan je kako za sopstvene potrebe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Bože Jankovića Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 417.000 €, 87,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kvadratura: 87m2 (uknjiženo) / 95m2 (merena građevinska površina) Prodaje se izuzetan, retko dostupan salonski stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Stan je kompletno i temeljno renoviran sa vrhunskim stilom, spajajući vanvremensku arhitekturu i moderan luksuz. Maksimalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 6 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 329.664 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Vojislava Ilića Sprat: 2 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Dravska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar prodaja salonskog stana u odličnoj zgradi. Uredan mermerni ulaz, rukohvati od kovanog gvoždja. Na svakom spratu su samo po dva stana. Prodaje se vrlo svetao, trostran salonski stan. U dobrom stanju. Visina plafona je 3,20. Od prostorija ima dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 395.000 €, 123,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prirodom okruženom delu nadomak Obrenovca, nalazi se nesvakidašnje imanje izgrađeno 2021. godine. Smešteno na placu površine 28.25 ari, sa južnom orijentacijom i otvorenim pogledom ka Kosmaju, Bukulji, Rudniku i valjevskim planinama, pruža jedinstven osećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dragiše Brašovana Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1983 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 710.000 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 7 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.150.000 €, 237,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Beograd, u neposrednoj blizini Trg Slavija, prodaje se reprezentativna kuća ukupne površine 273 m, idealna za poslovni prostor, ordinaciju, kancelarije ili kombinovanu poslovno-stambenu namenu. Nekretnina je godinama korišćena za poslovne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 76)

<< <1 2> >>