• GoHome Professional
do 240 m2 klima što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 240 m2 klima što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 240 m2 klima što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 240 m2 klima što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 150 nekretnina - prosečna cena 2.906 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • kablovska
    • luksuzan
    • interfon
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 825.000 €, 158,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Stojana Protića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 690.000 €, 171,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Beograđanka - Dobrinjska apartmani, 171m2 + 60m2 pomoćne prostorije, PR/7, CG, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor U samom centru grada, prodaje se pet renoviranih i luksuzno opremljenih apartmana. Apartmani funkcionišu kao "stan na dan" sa odličnim mesečnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 240 m2 klima što skuplji zadnjih 7 dana'
862.500 €
370.000 €
459.000 €
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 505.000 €, 132,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Krunska Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 489.000 €, 99,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Botanička bašta - Vojvode Dobrnjca lokal, 99m2, prizemlje, CG, podno grejanje, tri klime, internert, alarm, sigurnosne kamere, izlog Prodaje se moderan, luksuzan i opremljen lokal ukupne površine 99 m² (92 m² uknjiženo + 7 m² stakleni podest), sa dva ulaza i reprezentativnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 107,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan salonski stan u samom srcu Vračara. Lokacija idealna, blizina Cvetnog trga, Tašmajdana, Crkve Svetog Marka, Parka Manjež, JDP-a Zgrada je jako lepa, sa renoviranom fasadom , interfonom i video nadzorom. Zgrada poseduje poluprivatni lift , koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Novogradnja Lift....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Šantićeva Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 129,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se stan od 129 m² na prvom spratu od ukupno tri, u Adamovićevom Naselju u Novom Sadu. Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet, klima, useljiv po dogovoru, uknjizen na 83 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2017. godine. Luksuzan stan,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 398.000 €, 134,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na veoma lepom ravnom placu od 795 m2, nalazi se kuća od 134 m2, ( SU+Pr+Pk) sa pomoćnim objektom od 19 m2. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 395.000 €, 123,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prirodom okruženom delu nadomak Obrenovca, nalazi se nesvakidašnje imanje izgrađeno 2021. godine. Smešteno na placu površine 28.25 ari, sa južnom orijentacijom i otvorenim pogledom ka Kosmaju, Bukulji, Rudniku i valjevskim planinama, pruža jedinstven osećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132014, VI/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. U srcu Belgrade Waterfront, u jednoj od najpoželjnijih zgrada — BW Scala, nalazi se stan koji pravi razliku između običnog prostora i pravog doma.Dvostrano orijentisan, ovaj stan nudi ono što je danas retkost:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132014, VI/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. U srcu Belgrade Waterfront, u jednoj od najpozeljnijih zgrada — BW Scala, nalazi se stan koji pravi razliku izmedju obicnog prostora i pravog doma. Dvostrano orijentisan, ovaj stan nudi ono sto je danas retkost:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Sazonova, 5/5, cg-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-70.00m2, Penthouse, odmah useljiv, LUX. U srcu Vračara, Čuburski park, dvostrano orijetisan stan , pun svetla, sa otvorenim panoramskim pogledom. U ponudi imamo lusuzan uknjižen, stan u novogradnji, smešten u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 357.000 €, 100,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan Saklonski stan na extra lokaciji. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan u Beogradu, Vračar. Sama pozicija ovog stana je fenomenalna i retko se pojavljuju stanovi u prodaji na ovoj lokaciji. Stan gleda na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 298.700 €, 89,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu luksuzno sređenog stana na prestižnoj lokaciji Liman 3. Ova nekretnina, površine 89 m², pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život u srcu grada. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 285.000 €, 105,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Vasilija Vasilijevića Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132336, XI/XII, klima, lift(2), telefon, terasa(2), uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Slavije, Hrama Sv. Save, Kliničkog centra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjizen. PORODICAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlicna gradnja, parket, lux plocice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Siroko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 270.000 €, 94,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan koji ima 87m2 grejne površine, ali uz terasu i lođu ima merenih 94m2. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127785, I/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, fasada dobra, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na izuzetnoj lokaciji, nadomak Studentskog parka, PMF-a, Filololoskog i Filozofskog fakulteta, Kalemegdana, Knez Mihailove ulice, na korak od svih sadrzaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 268.450 €, 91,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Cena je izražena bez PDV - a. • - Rok za završetak radova i useljenje je septembar 2027. godine. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - ALU stolarija. - ALU roletne sa elektromotorom. - Keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 93,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, renoviran, salonski trosoban stan 93m2 u samom centru grada, kod Izvršnog veća, blizu Keja, Spensa. 3. sprat, nije poslednji. Lift trenutno nema, ali će biti postavljen, postoji projekat. Stan ima tri sobe, dva kupatila, veliku kuhinju i prostranu zastakljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, prazan, uknjizen na 61 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u modernoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 247.190 €, 65,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 65,05m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 241.000 €, 106,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo duplex stan, projektovan i dizajniran da zadovolji najviše standarde jedne porodice. Stan je troiposobne strukture površine 106m2, nalazi se VI spratu stambene zgrade sa liftom. Funkcionalan i doboro organizovan prostor u kome će svaki član porodice imati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, novogradnja iz 2013g, odmah useljiv, mogućnost garaže .. / nedaleko od ul. Dimitrija Tucovića, u ul. Dimitrija Katića, novogradnja iz 2013g, termo fasada, uredan ulaz, interfon, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, roletne, hrast parket, sigurnosna vrata, klima, CG,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2. 0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 147)

<< <1 2 3 4> >>