• GoHome Professional
do 230000 eura 1.sprat uknjižen 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 230000 eura 1.sprat uknjižen 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura 1.sprat uknjižen 50 m2

  • Za upit "do 230000 eura 1.sprat uknjižen 50 m2" pronađeno 107 nekretnina - prosečna cena 2.921 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti. Prizemlje se sastoji od jedinstvene prostorije sa morkrim čvorom, stepenište vodi do sprata koji se sastoji od jedinstvene prostorije....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća uknjižene površine u gabaritu, osnove 46 kvadrata. Na tri nivoa :pr+1+ptk, ukupne površine 100 kvadrata. Ima građevinsku i upotrebnu dozvolu. Struja je trofazna, gradska mreža,ima priključak za fiksnu telefoniju i voda je izvorska.Postoje tehničke mogućnosti za priključenje na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo unikatnu priliku, 2.0 stan u jednoj od najlepših ulica Vračara, odmah kod Kalenić pijace-Mutapova ulica. Nalazi se na 1. spratu/4. Uknjižen je, 46 m2. Fantastična prilika kako za život tako i kao investiija. Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjizen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozracan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan u Mutapovoj ulici nadomak Kalenić pijace, 46m2, na pravom prvom spratu od 3 sprata, ta grejanje, podrum, interfon, internet. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, prolazna dnevna soba, spavaća soba, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mutapova, 1/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-46m2 , ugovorna površina-46.00m2, Mutapova, odlična investicija Na prodaju dvosoban polusalonac u Mutapovoj ulici, nadomak Kalenić pijace. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa 4 ulaza. Stan se nalazi na prvom spratu od tri. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 54,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stevana Opačića, 1/6, cg,-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se komforan, uknjižen jednoiposoban stan površine 54 m2, smešten na idealnom prvom spratu održavane stambene zgrade. Stan je smešten u srcu Miljakovca 2, u okruženju poznatom po miru, tišini i obilju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 131.325 €, 46,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan na Podbari. Nalazi se na prvom spratu u održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje, koja poseduje lift. Dvoiposoban po strukturi, površine 46 m2, stan ima jako lep i odlično organizovan raspored prostorija: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak koji je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 54,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118525, I/IV, klima, terasa(2), ulaz dobar, fasada dobra. Trosoban stan sa odličnim rasporedom u Borči – 54m², 1. sprat Na prodaju funkcionalan i svetao trosoban stan u mirnom delu Borče, u ulici JNA. Stan se nalazi na prvom spratu lepo održavane novije zgrade i prostire....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan na Novom naselju, uknjižen na 46m2, ali ima pridodat deo hodnika i veliku terasu koja se nije u celosti knjižila po ranijim propisima. Stan se nalazi na III spratu zgrade bez lifta. Maksimalno je očuvan i funkcionalan. Ima predsoblje, dnevni boravak i spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Maršala Birjuzova, 1/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-51.00m2, U ponudi funkcionalan stan, nalazi se na prvom spratu. Stan je renoviran. Idealna prilika za one koji traže moderan funkcionalan stan u centralnoj zoni grada. Lokacija omogućava brz pristup svim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem komforan stan 46m2, jednoiposoban. Lokacija je Novo naselje. Uknjižen je i bez posrednika. Odličan raspored, odvojena kuhnja, dvostrano orijentisan sa ostavom i biciklanom. Treći sprat bez lifta. Može i zamena za deo kuće ili sličan na prvom spratu. Cena dogovor. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju klasičan dvosoban, delimično renoviran, uknjižen i useljiv stan na granici Satelita i Novog Naselja, u neposrednoj blizini pijace i Futoškog puta. Prvi sprat bez lifta, poseduje terasu, korisna površina 46m2. Prodaja bez posrednika. Ostale informacije na tel. 060 444 0....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 197.500 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u mirnom i zelenom delu Voždovca, na samo nekoliko koraka od Voždovačke crkve u ulici Jove Ilića, na prvom spratu manje, uredne zgrade u blizini javnog prevoza, škola, prodavnica i parkova i u blizini svih važnih sadržaja. Stan ima funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 98.880 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 210.000 €, 46,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan na prvom spratu dvorišne stambene zgrade. Uknjižen na 46m2 a mereno ima 51m2, visina plafona 2,95m. Iznad stana je tavanski prostor visine 4 metra (zamenjen crep). sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa garderoberom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007580. Odličan jednoiposoban stan površine 46m2, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane u Sremskoj Kamenici. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i velike terase. Stan je uknjižen. Za više informacija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-107 (od ukupno 107)

<< <1 2 3> >>