• GoHome Professional
do 230000 eura 1.sprat namešten - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 230000 eura 1.sprat namešten - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura 1.sprat namešten

  • Za upit "do 230000 eura 1.sprat namešten" pronađeno 343 nekretnina - prosečna cena 2.447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122889, I/, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji. Uknjižen, odmah useljiv. Svetla i prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, kupatilo, predsoblje, terasa. Funkcionalan raspored prostorija sa dosta prirodnog svetla. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u novogradnji. Sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase. Parking mesto i zajednička prostorija u prizemlju. Stan je kompletno namešten, kuhinja i plakari radjeni po meri, sve stvari u stanu su nove.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 85.000 € na 93.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno svetao, funkcionalan i potpuno namešten stan na prvom spratu uredne stambene zgrade, u mirnom i traženom delu naselja, u blizini vrtića Meče . Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen, sa dve komforne spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodičan život.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 85.000 € na 93.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KALUĐERICA, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 92.000 €, 23,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo garsonjeru od 23 kvm, na Novom Beogradu, u bloku 62, na prvom spratu. Stan se nalazi u zgradi koja je papirološki čista, a prodavac upisan kao vlasnik, oblik svojine-privatna, sa udelom od 1/1, te postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan se može kupiti kompletno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor centar/Vila Peković/ Izuzetna Ponuda! Retko u ponudi, apartman, kompletno namešten, na prvom spratu u \"Vili Peković\". Apartman poseduje veliku prelepu terasu sa koje se pruža pogled na borovu šumu i jezero. Sam objekat je izuzetnog kvaliteta sa recepcijom 24 h i teretanom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 253.000 €, 67,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA SNIŽENA CENA-TRI SPAVAĆE SOBE KVADRATURA STANA 79m2, merena površina, 2 terase od 7m2 nisu uračunate u ukupnu površinu. STAN JE UKINJIŽEN NA 67m2, a stvarna površina je 79m2. NOVO-UKNJIŽENO PO 3200EVRA/m2 🏢 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114499, PR/, klima, parking. Jednoiposoban stan u sirem centru Novog Sada delimicno u dva nivoa, prizemlje i prvi sprat, lepo namesten, mogucnost parking mesta(ulazi u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat Pino silvestre 2 se nalazi u ulici Drinske divizije preko puta hotela Mona na samo 150 m od jezera i strogog centra Zlatibora. Objekat se izdvaja i ističe po kvalitetu gradnje najviše premijum klase, prelepom projektu i enterijeru.. Izuzetan nivo održavanja objekta i same....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111119.Izdaje se prelep, kompletno namešten trosoban stan (90 m2) na 1. spratu urbane zgrade u Centru. Veoma je prostran, luksuzno uređen, funkcionalan, sa visokim plafonima. Posebna prostorija sa mašinama za pranje i sušenje veša, posebna plakar prostorija, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na prvom spratu uredne zgrade i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan odiše funkcionalnošću i udobnošću –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep komforan,namešten stan. Odvojena kuhinja. Prvi sprat. Uknjižen bez tereta. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012137 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.100 €, 23,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prijatna i funkcionalna garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke.Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 94.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2021.,

www.klikdooglasa.com

Lux stan na prodaju, Branka Bajica [telefon] , prvi sprat, Nova Detelinara, [telefon] m [telefon] , [telefon] . [telefon] e ima parking. Namesten. [telefon] .

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran stan u naselju Bubanj, u mirnom i traženom delu grada. Stan ima 45 m² i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Po strukturi je funkcionalan i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 33,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kompletno namešten stan površine 33m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji Obilićev venac. Stan je funkcionalnog rasporeda i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život, tako i za izdavanje. U odličnom je stanju,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u strogom centru Zlatibora u okviru naselja Đurkovac, jednog od najtraktivnijih naselja na Zlatiboru Na samo 300m od jezera i trga, u blizini više parkova, restorana, prodavnica i mnogih drugih sadržaja Stan je sa svojih 47m2 veoma prostran i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 87.550 €, 37,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Podbara, stan 37m2 , jednoiposoban, povoljno ! Za život ili izdavanje +++ Agencijska oznaka stana 1062778, Novi sad, Podbara. Uknjžžen jednoiposoban , na dobroj lokaciji i po povoljnoj ceni! Stan je u dva nivoa, prizemlje i prvi sprat , lepo namesten, mogucnost parking mesta. Za dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici,, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 89.000 € na 87.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 16,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 87.000 €, 68,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem NEUKNJIŽEN lep i moderno namešten trosoban stan u centru Temerina u zgradi na prvom spratu. Stan je idealano pozicioniran i svetao. Stan se sastoji od predsoblja sa garderoberom, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinja je odvojena i ima prozor, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119160, I/VI, klima, parking, podrum, ostava. Prodaje se lep jednosoban stan u blizini bulevara kod železnicke stanice. Komforan stan, namešten, dnevna soba, odvojena kuhinja, pretsoblje i kupatilo. Prvi sprat. U okruženju ima mnogo zelenila, novih dečjih igrališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lep, komforan, stan, namešten. Jedna soba, odvojena kuhinja. Prvi sprat. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 86.520 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007544.Kompletno namešten jednosoban stan koji se nalazi na Bulevaru Evrope. Dvorišno je orijentisan i nalazi se na 1.spratu novije zgrade. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju jednoiposoban stan 5 min od centra grada, u blizini samoposluge, u ulici Toze Markovića. - Površina stana je 50 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, veliki i komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jednosoban stan površine 33m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini doma zdravlja, pijace i na samo 100m od centra Banje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Stan ima pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

2.0, Zlatibor centar, Rujanska, 48,07m2, 1/2, EG. Prodaje se apartman u centru Zlatibora na samo 5 minuta hoda do jezera. Nalazi se na prvom spratu i sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila. Apartman je opremljen i prodaje se namešten. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Satelit, jednosoban, 33m2, namešten, sa odvojenom trpezarijom! +++ Agencijska oznaka 1064370 Na prodaju jednosoban stan od 33m2, na prvom spratu starije stambene zgrade, bez lifta. Nalazi se u mirnoj ulici, na Satelitu, sa uvek dostupnim parkingom ispred zgrade i sa dosta zelenih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 50,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep stan u centru Zlatibora, Erska ulica, neposredna blizina jezera, Lidla Kompletno opremljen od poda do plafona. Vlasnik je stan sređivao za sebe po najvišim standardima. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite se u ovaj prelep prostor. Smešten je na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru Stan se nalazi u centru na samo 5 minuta šetnje od jezera u okviru naselja Đurkovac, jednog od lepših i atraktivnijih naselja na Zlatiboru Stan ima 39m2 Prirodno veoma svetao i funkcionalan stan na 1 spratu nove....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Bulevar Evrope- Garsonjera Prodajemo garsonjeru na Bulevaru Evrope . Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika. Stan se prodaje kompletno namesten kao sto vidite na fotografijama, odlicnog rasporeda. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa lifitom. U dvoristu zgrade....

 
 
 
  Stan, BARIČ, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju dvosoban stan povrsine 50m2 koji se nalazi na prvom spratu stambrnr zgrade u Obrenovcu(Baric). Zgrada se nalazi u blizini supermarketa, obdanista, autobuske stanice. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavace sobe, kupatila sa tus kabinom, fizicki izdvojene kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s553 Na prodaju je kompletno namešten, nov stan površine 50 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u porodičnom naselju Tozino voće – jednom od najtraženijih i najuređenijih delova Mladenovca. Stan je veoma svetao, funkcionalan i lepo organizovan, idealan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 78.000 €, 44,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Furnished one-bedroom apartment for sale in Zlatibor. The building is located within the Tourist and Recreational Center Zlatibor, across the street from the Royal Residence. In the immediate vicinity of Lidl, amusement park (panorama), lake, Switzerland stadium, The apartment....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA BULEVARU EVROPE SA PARKINGOM--Kompletno namešten stan koji se nalazi na 1. spratu sa liftom na Bulevaru Evrope. Lociran je u najboljem delu Bulevara Evrope, u blizini kružnog toka. U dvorištu je obezbeđen parking za stanare zgrade. Uknjižen 1/1, bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 76.500 €, 90,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten poslovni prostor idealan za mirne delatnosti. U blizini Pupinove palate, Trga mladenaca. * I sprat * Površina 90m2 * Četiri kompletno nameštene kancelarije * Kuhinjski deo * Četiri klima uređaja Useljiv od 01.07! Za više informacija, kontakt: 069/383-1004....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Kopaoniku, u okviru hotela Srebrna planina, prodaje se nov, luksuzno namešten apartman. Apartman je površine 37m2, a nalazi se na prvom spratu. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i lepu terasu. Hotel se nalazi u vikend naselju. U....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban apartman 45m Kopaonik Jolly Kop Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Vikend naselje Jolly Kop Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 45m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV Tekst oglasa Kopaonik, PRODAJEMO dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 26m2, GARSONJERA Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez tereta. Stan se prodaje kompletno namesten kao na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan sa terasom koja gleda na ulicu, polu odvojenom kuhinjom i prostranim....