• GoHome Professional
do 220000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 220000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2

  • Za upit "do 220000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2" pronađeno 3 672 nekretnina - prosečna cena 1.723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • lift
    • centralno grejanje
    • 3.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.500 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade od ukupno 5 spratova, u objektu sa liftom, i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje. Stan ima funkcionalan i dobro organizovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.700 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053452…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, RUMENAČKA ULICA, 63m2… Predstavljam vam odličan, komforan, klasik dvosoban stan površine 63m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade odličnog kvaliteta. Akcenat na vrhunski raspored sledećih prsotorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 202.900 €, 63,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u izvornom, veoma korektnom stanju,na prvom spratu zgrade u mirnoj ulici na Lekinom brdu, površine 63m2, koji pruža mogućnost prilagođavanja po želji. Struktura: ulazni deo, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase. Sa terase se pruža prelep....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.980 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Završena novogradnja u neposrednoj blizini aerodroma. Prodaje se stan na prvom spratu koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve lođe i pripadajućeg parking mesta. Stan ima podno grejanje i inverter klimu. Useljivo odmah Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen trosoban stan površine 63 m². Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u naselju Nova Detelinara. Stan je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalan....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 43.400 €, 63,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA,KOD TRI ŠEŠIRA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUHINJA SA MANOJM TRPEZARIJOM, SPAVAĆA SOBA, VELIKA TERASA. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.350 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007119.Trosoban stan u izgradnji koji će se nalaziti na 1.spratu moderne strambene zgrade. Rok završetka objekta je 30.12.2025.godine. Stan će biti idealne strukture i odličnog kvaliteta. Uredna dokumentacija i pouzdan investitor, i mogućnost povrata PDV-a za kupce....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalan četvorosoban stan površine 63m², smešten na prvom spratu kvalitetno građene stambene zgrade sa ukupno tri stana (po jedan na spratu). Zgrada je izgrađena 2022. godine i nalazi se u mirnoj, porodičnoj ulici u srcu Telepa, jedne od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.220 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Južni Telep, minut od Somborskog bulevara. - Stan se nalazi na prvom spratu (63m2). - Mogućnost kupovine garažnog/parking mesta. - Visina plafona 2,7m. - Zgrada poseduje 6 stambenih jedinica. - Visok kvalitet gradnje. - Rok završetka radova je mart 2026. godine Cena po m2 iznosi....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.600 €, 63,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051829…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, KOSOVSKA ULICA, PODBARA, NOV, NEUSELJAVAN TROSOBAN STAN, 63m2, POVRAT PDV-a…KLJUČ ZA RAZGLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Kosovska ulica, širi centar grada, idealna lokacija za urban život u Novom Sadu. Nova, tek završena zgrada vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129156, I/V, lift, uknjižen. U ponudi je izuzetno funkcionalan i elegantno uređen trosoban stan površine 63 m², smešten na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Novoj Detelinari.Prodaje se potpuno namešten, sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.500 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komoforan dvosoban stan na Novom naselju, u blizini Doma zdravlja. Kuhinja je odvojena, dnevni boravak sa trpezarijom prostran. Iz hodnika se ide u lepu spavacu sobu. Prvi sprat, dve terase, IDS 62842 .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 136.500 € na 139.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 139.500 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 136.500 €
27.03.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan troiposoban stan, koji se nalazi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Raspored u stanu je odličan i dobro uklopljen, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

✨Luksuzne dvostrane vile – Savršen spoj komfora i elegancije! ✨ Predstavljamo vam ekskluzivni koncept malih luksuznih kuća, dizajniranih za vrhunski ugođaj i udoban život. Svaka kuća je podeljena na dva prostrana stana – prizemlje i sprat, pružajući idealan balans privatnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 135.702 € na 138.589 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.589 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.815 €
08.02.2026 - 135.702 €
18.03.2026 - 138.589 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan 63m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u Čika Stevinoj ulici, Nova Detelinara. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo, toalet i terasa. Stan se prodaje kompletno namešten i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 114.990 €, 63,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Trosobni stanovi razlicitih kvadratura i i na prvom spratu u zgradi.iStanovi imaju PDV i mogu da se prometuju putem stambenog kredita. 63....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 160.680 € na 177.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 177.500 €, 63,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 160.680 €
10.04.2026 - 177.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen, komoforan dvosoban stan na Novom naselju, u blizini Doma zdravlja. Kuhinja je odvojena, dnevni boravak sa trpezarijom prostran. Iz hodnika se ide u lepu spavacu sobu. Prvi sprat, dve terase, IDS 62842 Dvosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje - Bistrica | Prodaja · 63m² · 177.500€.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129156, I/V, lift, uknjizen. U ponudi je izuzetno funkcionalan i elegantno uredjen trosoban stan povrsine 63 m², smesten na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najpozeljnijih lokacija na Novoj Detelinari. Prodaje se potpuno namesten, sa pazljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.842 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 177.500 €, 63,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 76920, I/IV, uknjizen. Novo naselje, 63m2, namesten dvosoban stan, pored ambulante, blizina autobuske stanice, banaka, marketa, I sprat, odlican, bez ulaganja, uknjizen, moguce preurediti u dvoiposoban. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 118.289 €, 63,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan, potpuno namešten stan površine 63 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i spreman za useljenje. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, posebnog WC-a, terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO 63 m2 Centar , ul. Valentina Vodnika, trosoban uknjižen stan, 1 sprat od 5, lift, cg, terasa, klima CENA 180000 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 CENTAR ul. Valentina Vodnika 63 m2 – 180000 Evra P 12324 Agencija je upisana u registar posrednika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.580 €, 63,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Telepu Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacije savremenog je lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj LokacijiIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u kvalitetnoj novogradnji, i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.210 €, 63,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno dizajnirana novogradnja na odličnoj lokaciji kod Čaira, zgrada je spratnosti P+8 sa liftom. Prodaje se dvoiposoban stan površine 62,66m2, I sprat, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 141.600 €, 63,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ako tražite porodičan stan po ceni koja je danas retkost za četvorosobnu strukturu - ovo je ozbiljna prilika.Na prodaju četvorosoban stan od 62,5 m2 u Vidovdanskom naselju, smešten na prvom spratu u modernom objektu spratnosti prizemlje + dva sprata, što budućim vlasnicima donosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 188.180 €, 63,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, dvorišno orijentisan dvosoban stan na prvom spratu u mirnom i tihom delu sa sunčane strane. Odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja, atraktivna lokacija preko puta Sajma. Poseduje: sigurnosna ulazna vrata (Invent-trezor), moderna kuhinja urađena po meri sve od medijapana,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 170.000 € na 177.500 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 177.500 €, 63,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 157.500 €
27.06.2025 - 156.000 €
05.11.2025 - 170.000 €
22.02.2026 - 177.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 76920, I/IV, uknjižen. Novo naselje, 63m2, namešten dvosoban stan, pored ambulante, blizina autobuske stanice, banaka, marketa, I sprat, odličan, bez ulaganja, uknjižen, moguće preurediti u dvoiposoban. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 190.500 € na 186.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 186.500 €, 63,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 190.500 €
17.04.2026 - 186.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i porodičnom delu Nove Detelinare, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i elegantno uređen trosoban stan koji spaja komfor, estetiku i praktičnost savremenog života. Smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban stan /3 spavace sobe + dnevna/ trpezarija/kuhinja + kupatilo+wc/ . Stan je na mirnoj lokaciji u srcu Telepa i nalazi se na 1.spratu dvospratne zgrade, bez lifta, građenoj 2022.god., u mirnoj ulici sa svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini-idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.743 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 182.825 € na 185.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 185.500 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 182.825 €
17.04.2026 - 185.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran i funkcionalan dvosoban stan površine 63 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada, na Novom naselju. Ova lokacija je poznata po dobroj organizaciji, zelenilu i odličnim uslovima za porodičan život. Stan je pažljivo osmišljenog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-455 (od ukupno 456)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>