• GoHome Professional
do 220000 eura što manji 1.sprat 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 220000 eura što manji 1.sprat 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura što manji 1.sprat 80 m2

  • Za upit "do 220000 eura što manji 1.sprat 80 m2" pronađeno 384 nekretnina - prosečna cena 2.097 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 80,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, ODLIČAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN STAN NA ADICAMA---Agencijska šifra: 1007940.Prodaje se četvorosoban, nov, namešten stan (80 m2) na 1. spratu nove zgrade na Adicama. U blizini doma zdravlja , vrtića i stajališta linije br. 6. Podno je grejanje, na toplotne pumpe, samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 237.000 €, 80,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo troiposoban stan površine 80m2 u ulici Voje Ilića, Voždovac Stan je površine 80m2 na prvom spratu od tri Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, ostave i terase Stan je osunčan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.100 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100766, Novi Sad, Telep, 80 m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 145.530 €, 80,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na prvom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Kuća, BRESTOVIK, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Želite da živite u miru i tišini, okruženi prirodom, a da ste na korak od grada? Imamo savršeno rešenje za vas! Plac se nalazi na brdu u prvoj liniji do Dunava, sa neponovljivim pogledom na reku. Kuca je stara, u dva nivoa (prizemlje i sprat) osnova povrsine 40m2, koja je zrela za....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.000 €, 80,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje nov stan od 80m2 na Alibegovcu, Hollywood hill, prvi sprat, tri spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, wc, spajz, terase dve, podno grejanje, toplotne pumpe, klime dve, parking, autobuska stanica na 100m, mikromarket 100m Terasa, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1100633, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , prvi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića i autobusa. Samo 10 min od NS.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u Kumodražu, nadomak Farmaceutskog fakulteta. Stan je površine 80m2 i nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi stan je četvorosoban. Maksimalni komfor i funkcionalnost glavna odlika stana. U okviru....

 
 
 
  Kuća, MISLOĐIN, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA NA PRODAJU – 80 m² Kuća od 80 m², na dva sprata. Prvi sprat sadrzi dnevni boravak i dve spavaće sobe. Dok drugi sprat čini otvoren prostor. Kuća se nalazi na 8,5 ari ravnog placa, u blizini je autobusko stajaliste. Kuća ima struju i vodu, a prikljucak za gas ispred placa. Mislodjin....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 168.000 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponudi četvorosoban stan od 80 m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada izgrađena 2021 godine, modernog izgleda i kvalitetne gradnje u mirnoj ulici preko puta pijace, stan je dvostrano orjentisan Stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 186.000 €, 80,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKA PRILIKA - na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru U okviru naselja Obudojevica na samo 10tak minuta od centra izdvojena od gužve i buke Kuća ima 80m2 (kao i 30m2 dodatnog tavanskog prostora), kao i pripadajuće dvorište veličine 50m2 Dvorište je oivčeno tujama, brezama i Pančićevom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Prozivka, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 80m2 na prvom spratu stambene zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Subotici – Prozivka. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu kvarta, idealnom za porodičan život. Prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 205.382 €, 80,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan - 80m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom,tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE TROSOBAN STAN – NOVO NASELJE, BULEVAR VOJVODE STEPE 🏡 📌 Osnovne informacije: 📍 Lokacija: Bulevar Vojvode Stepe, Novo Naselje 🏠 Površina: 80 m² 🛋️ Struktura: trosoban stan 🏢 Sprat: 1. sprat 🌞 Terasa: velika terasa idealna za uživanje 💧 Topla voda: protočni bojler....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 208.000 €, 80,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini kružnog toka na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe nalazi se stan na prodaju koji je lokacijski savršeno povezan sa svim delovima grada. Svetao, trostrano orijentisan. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade od tri etaže. Fino sređen, lepo organizovan,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 94.000 €, 81,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: V90 Prodaje se renovirana vikendica na prelepom Kosmaju - kutak za savršeni odmor u šumi. Divna vikendica površine 81 m2, smeštena na parceli od 11,5 ari, pruža priliku prepuštanja prirodi i ponovo uspostavljanje harmoniju sa okolinom. Vikendica je pažljivo uklopljena u okružujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.520 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3,0 stan u Gradiću, Petrovaradin, na samo pet minuta hoda do centra Novog Sada, površine 81 m², smešten na prvom spratu dvospratne zgrade. Zgrada je izgrađena 1800. godine, što dodatno doprinosi šarmu i autentičnosti ove nekretnine. Visina plafona od 3.5 metara daje osećaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan 81m Petrovaradin Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Petrovaradin) Ulica i broj: Okrugićeva Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 81m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima Tekst oglasa 0643187924....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 81,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji stana u Nišu na kraju Bulevara Nemanjića od 81 kvadrata po ceni od 118 000 evra. info na 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. *Upisana površina u katastar (bez terasa) - 81 kvadrat. *Realna površina sa 3 terase – 88 kvadrata. Cena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 61 m2 na prvom spratu novije zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Svaka prostorija je odlično osvetljena i prostrana. Bez ikakvih ulaganja. Stan se prodaje sa pomoćnim objektom od 20 m2 koji se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 215.000 €, 81,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Održavan, funkcionalan, trosoban stan u zgradi od fasadne cigle, renomiranog investitora, koja se nalazi u blizini pešačke zone, keja, škole, vrtića, gradskog prevoza, supermarketa. Pored komfornih soba, stan ima dve terase, dva mokra čvora i ostavu. Uz stan se dobija podrumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 189.000 €, 81,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao stan u mirnom i atraktivnom delu Zemuna, u naselju Sava Kovačević. Stan je smešten na 1. spratu u dobro održavanoj zgradi sa tri lifta i video nadzorom, što garantuje visok nivo sigurnosti i udobnosti. Svi podaci o stanu su uknjiženi, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, funkcionalan stan, trosobne strukture, uknjižene površine 81m2, na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Saborne crkve i kuće za venčanje. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, tako da je ovaj stan odlična investicija kako za izdavanje tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 157.500 €, 81,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Četvorosoban stan 81 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Prvom Spratu zgrade,Dvostrane orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u neposrednoj blizini Kuće za venčanje. Udaljen je 5 minuta od glavnog gradskog šetališta i 2minuta od Palilulske pijace. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 81m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 199.500 €, 81,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, potpuno renovirani poslovni prostor nadomak Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Prostire se na 81m2 i nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Sama lokacija izuzetno prometna, odlična poslovna okolina i parking. Lokal je okružen nizom lokala od prodavnice do pošte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Štrosmajerova ulica. Uknjižen trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija sa stanovanje, nadomak Petrovaradinskog mosta, tvrđave i šetališta keja. Ovaj svetao i autentičan stambeni prostor čine dnevni boravak, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na prvom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava, što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 81,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na prvom spratu, nije poslednji. Visoki plafoni, samo podnožje tvrđave. Idealan za poslovni prostor, atelje... Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Gradiću, nedaleko od Dunava i keja, prodaje se trosoban stan na 1. spratu. Stan je uknjižen 1/1. Grejanje je na gas (ima svoj kotao). Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Adicama. Dupleks,uknjizen savrsena lokacija,u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica,apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo 20 metara od stana. Stan poseduje terasu od 3 kvadrata, dnevnu sobu sa kuhinjom,spavacu sobu za decu,wc,hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 109.350 €, 81,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (81,02m2), na prvom spratu, dvostrano orijentisan, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, garderoberom (ostavom), kupatilom i dve terase, sa pogledom na Frušku goru, u blizini reke Dunav , na samo 200m od O.Š. Marija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u opštini Voždovac, u ulici Vojvode Stepe, na dobroj lokaciji koja je ušuškana u miran deo parcele sa odličnim prilazom i obezbeđenim parking mestom. Parcela ima svoje pripadajuće dvorište prepuno zelenila koje ostavlja utisak kao da se nalazite Vam grada i gužve.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najluksuznijih kompleks apartmana u centru Obrenovca, nudi Vam veoma kvalitetan stan koji odiše mirnim ambijentom i luksuznom arhitekturom. Za izgradnju stana korišćeni su najkvalitetniji materijali na tržištu, kao i moderan dizajn kako samog kompleksa, tako i svih stanova.....