• GoHome Professional
do 220000 eura do 70 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura do 70 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura do 70 m2 što veći

  • Za upit "do 220000 eura do 70 m2 što veći" pronađeno 69 506 nekretnina - prosečna cena 2.422 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 25.500 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U RADNIČKOM NASELJU, NA 2. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA, KUPATILO, DNEVNA SOBA, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA I PRIPADAJUĆI PODRUM. STAN JE BEZ VEĆIH ULAGANJA, VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 220.000 €
15.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Pariske komune Sprat: 9 Spratnost: 9 Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen duplex, 77 m2. Novija zgrada, lift. Bambusov parket. Prodaje se sa svim stvarima u njemu!(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1034756 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura do 70 m2 što veći'
20.000 €
235.000 €
220.000 €
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 115.000 €, 77,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal u glavnoj ulici, preko puta školskog centra. Komforan lokal sa magacinskim prostorom. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 142.450 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada u širem centru, predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija u Pančevu, gde ste na par minuta hoda do svih dešavanja i bitnih ustanova. Narodna bašta na nekoliko minuta, prodavnice i kompletan gradski sadržaj, gradski bazen, OŠ „Branko Radičević“, državni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Deo grada koji obiluje zelenim površinama, igralištima i parkovima, sa dovoljno nezoniranih parking mesta,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 220.000 €
13.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3. 0, 77m2 (terasa 4. 80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo odlacan stan u kuci,uknjizen,sa parking mestom.Odlican raspored,samom stanu pripada trem od 15 m2,gradska voda,trofazna struja,i stan je funkcional sa dve odvejene spavace sobe,i svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju.Nisu potrebna neka veca ulaganja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 77,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Gold nekretnine predstavlja trosoban stan na prodaju na Telepu, u Novom Sadu, udaljen svega tri minuta hoda od Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na prvo spratu. Projektovana površina iznosi 77 m². Uz stan dobijate prostornu krovnu terasu planirane površine od 70m2....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća na Zlatiboru, naselje Zova. Ravnogorska ulica. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju, na oko 15 minuta lagane šetnje od centra Zlatibora i zone oko Kraljev trg. Kuća je ukupne površine 150 m², sa osnovom objekta od 77 m² i nalazi se na placu površine 3 ara. Objekat....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 198.000 € na 187.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 187.000 €, 77,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 213.000 €
14.01.2026 - 205.000 €
22.02.2026 - 198.000 €
20.03.2026 - 187.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Sunce, mir i pogled na Hram Svetog Save – 77 m² savršenog rasporeda U mirnoj i zelenoj ulici na Savskom vencu prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 77 m², smešten na 5. spratu zgrade sa centralnim grejanjem. Stan ima dve komforne, odvojene spavaće sobe, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.000 €, 77,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalzi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 114.390 €, 77,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je stan u najlepšem delu naselja Braće Jerković. Stan je odličnog rasporeda, veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, toalet, ostava, degažman sa plakatima. Stan je renoviran pre nekoliko godina, EG, podrum. Jugozapadno orijentisan. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI. Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dupleks u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, ukupne površine 100m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.550 €, 77,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan porodični stan u dve etaže na Grbavici. Nekretnina se nalazi u Miše Dimitrijevića na samo par minuta hoda od osnovne škole, Limanske pijace, Doma zdravlja, taxi i autobuskih stajališta, prodavnica. Stan je idealnog rasporeda, na prvoj etaži se nalaze komforni....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 77,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan uknjižen trosoban stan okružen zelenilom. .

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 15.000 €, 77,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca u selu Vrbovac, stari put Boljevac-Zajecar.Kuca je staroseoska, mekog materijala, sa jako zanimljivim radom po zidovima.Ima podrum i tri prostorije u jednoj od njih nalazi se staro ognjiste.Kuca poseduje jako star namestaj koji je cini jos lepsom.Usamoj blizini je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 156.000 €, 77,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Hollywood hill, 3.5, 77m²++|++ Nov 3.5 stan, 77m², u kompleksu zatvorenog tipa u mirnom delu Mišeluka. Izgrađeno po najvišim standardima energetske zaštite, šestokomorna stolarija, električne roletne. Podne obloge su kombinacija granita, keramike i Tarrket-a. Grejanje i hlađenje na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 113.300 €, 77,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Oaza mira i udobnosti u srcu prirode! Vikendica u formi porodične kuće, smeštena na uzvišenju u mirnom dielu Rakovca, pruža prekrasan pogled na okolni pejzaž. Svojim prostranošću od 100m2 stambenog prostora, te velikim placem od 2196m2, ova vikendica pruža idealan bieg iz gradske....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.agencijapragma.com

4. juli – trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 77,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća u Ćupriji, idealna za one koji žele da stvore dom po svojoj meri ili pametno ulože u nekretninu sa perspektivom. Kuća površine 77m² ima funkcionalan raspored i dodatni prostor koji joj daje posebnu vrednost. Raspored i prednosti: Dve spavaće sobe Dnevni boravak Kuhinja....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 141.695 €, 77,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 239.000 €
09.05.2026 - 235.000 €
14.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Fontana, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 220.000 €
15.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2. 0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, prodaje se funkcionalan i svetao stan u ulici Pariske Komune. Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 78.000 €, 77,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobna kuća u izgradnji u Irigu – odlična investicija! HITNA PRODAJA U Irigu, na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom, prodaje se kuća u izgradnji površine 77 m², sa pripadajućim placem od 7.20 ari. Kuća se sastoji od prizemnog stambenog dela (55 m²) i garaže u suterenu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 99.946 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.heroldo.com

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim cenama i idealnim kvadraturama! Na samo nekoliko minuta od centra grada i neposredno uz auto-put, nalazi se ekskluzivni, moderno uređen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 237.000 €, 77,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižen na 77 kvm plus terasa od 2 kvm. Stan je svetao, uredan i održavan, funkcionalnog rasporeda iz hodnika se ide u sve prostorije. Spavaći blok odvojen. Zamenjena PVC stolarija. Grejanje je centralno sa protočnom toplom vodom. Zgrada od fasadne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 215.600 €, 77,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054379, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN 76,93 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 154.000 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u centru u izgradnji sa rokom završetka do kraja novembra 2024.god. Površina stana 77 kvm, na više spratova, sa centralnim gradskim grejanjem, lift u zgradi. Sastoji se od hodnika,tri sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa. cena: 154.000 + PDV....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 98.000 €, 77,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan 77m2, na visokom prizemlju. Stan je odličan za neku poslovnu delatnost i u prošlosti je takodje bio korišćen za kancelariju. Sastoji se od ulaznog, prijemnog dela, dve velike prostorije, kupatila,ostave i terase. Uknjižen je kao stan. Stan je u izvornom stanju potrebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 180.000 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta. Po strukturi se sastoji od velikog predsoblja, kuhinje, ostave, toaleta, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 7 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini okretnice tramvaja i autobusa, na samo 1 km od autoputa. U blizini se nalaze hipermarket Lidl, osnovne i srednje škole, dom zdravlja, teretane, pijaca, park. Lokacija je obuhvaćena planom buduće trase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan četvorosoban stan u naselju Sava Kovačević Prodaje se renoviran stan sa 3 spavaće sobe na odličnoj lokaciji u jednom ad najpopularnijih delova Zemuna. Stan je uknjižen na 77m2, čista papirologija, vlasnik 1/1. Kompletno renoviran pre 10 godina sa svim zamenjenim instalacijama.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 486)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>