• GoHome Professional
do 220000 eura barem 70 m2 polunamešten prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura barem 70 m2 polunamešten prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura barem 70 m2 polunamešten prizemlje

  • Za upit "do 220000 eura barem 70 m2 polunamešten prizemlje" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.327 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 202.776 €, 71,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 71 m² na Bulevaru Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića, u Novom Sadu. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od 5 spratova, izgrađene 2008. godine, sa liftom, podrumom i video nadzorom. Raspored obuhvata veliku dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.300 €, 69,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN LOKAL OD 69 M2 NA FANTASTIČNOJ LOKACIJI, SOCIJALNO---Agencijska šifra: 8000156. Prodaje se polunamešten lokal od 69 m2 u prizemlju zgrade na izuzetno dobroj i prometnoj lokaciji blizu Socijalnog. Sastoji se od tri odvojene, poluopremljene ordinacije, jedne čekaonice,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 124.000 €, 71,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1140 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 063220187 U ponudi je trosoban stan površine 70 m², smešten u mirnom delu Novih Banovaca, na visokom prizemlju novije, kvalitetno građene zgrade. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura barem 70 m2 polunamešten prizemlje'
100.000 €
100.000 €
 
+11%

Promena cene sa 190.000 € na 210.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.06.2024 - 202.500 €
17.07.2024 - 190.000 €
11.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 70m2 ,na prvom spratu, u urbanoj vili sa 4 stana na Telepu. Zgrada je novije gradnje (2020. godina). Video nadzor u zgradi i dvorištu. U blizini osnovne škole Nikola Tesla, Bulevara Patrijarha Pavla, Bulevara Evrope i Futoškog puta Strukturu stana čini: ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.290 €, 77,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110520.Izdaje se polunamešten poslovni prostor ( 77 m2) na visokom prizemlju u Centru. Sastoji se od 4 prostorije i 2 sanitarna čvora. Grejanje je na tempomat i plaća se po potrošnji u sezoni. Pogodan je za ordinaciju, kozmetički salon, kancelarije i druge tihe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 192.000 €, 67,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude trosoban stan od 63m2 +4m2 terasa (uknjiženo 58m2), na Zvezdari, u Podujevskoj ulici Nalazi se na visokom prizemlju spratu stambene zgrade od četiri sprata Novija zgrada, kvalitetne gradnje u mirnoj ulici, stan je dvostrano orjentisan Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 215.000 €, 90,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK 1/1 PRODAJE STAN – DORĆOL, DRINČIĆEVA U centru Beograda, Dorćol – Drinčićeva ulica (kod Bajlonijeve pijace), na 10 minuta pešaka od Trga Republike. ? Cena: 215.000 EUR ? Površina i struktura: Ukupna korisna površina: ~90 m² Gornji deo (visoko prizemlje): 50 m² Donji deo (polusuteren):....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>