• GoHome Professional
do 220000 eura 80 m2 što manji namešten - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 220000 eura 80 m2 što manji namešten - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 80 m2 što manji namešten

  • Za upit "do 220000 eura 80 m2 što manji namešten" pronađeno 387 nekretnina - prosečna cena 2.092 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 194.000 €, 74,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Predstavljamo vam elegantan, trosoban dupleks stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših rezidencijalnih zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealna za sve koji žele kvalitetan život daleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen komlet renoviran-namešten-led rasveta-elastični plafoni bambus tarket.marezzi keramika pvc stolarija akvarijum u toaletu može kredit.pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111160. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je uslejiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vam predstavljamo , Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 169.750 €, 74,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan komforan trosoban stan u novijoj gradnji. Stan se nalazi u mirnoj ulici na potezu socijalnog, na svega 10 minuta od pešačke zone u centru Novog Sada. U neposrednoj blizini se nalaze sve neophodne stvari za život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini Skupštine. Dve komforne velike sobe, dva mokra čvora, 2 terase + lodja, velika kuhinja sa trpezarijom, veća ostava sa prirodnom ventilacijom. Centralno grejanje, lift, klima, kablovska,telefon. Izdaje se za period ne kraći od godinu dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 74,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u samom centru Železnika, u neposrednoj blizini svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je po strukturi trosoban, ukupne površine 74m2, na 6/6 spratu uredne i održavane zgrade, koja je okružena parkovima i zelenilom. Prostorije: hodnik, dnevno - trpezarijski deo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 231.750 €, 74,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam odličnu priliku da kupite prostran i svetao trosoban stan u srcu grada. Stan je površine 74m2, kompletno je namešten modernim i kvalitetnim nameštajem, i nudi sve što vam je potrebno za udoban i prijatan život.**Karakteristike stana:**- **Lokacija:** Centar grada, blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran, trosoban stan 74m2, na 1.spratu u održavanoj, kvaalitetnoj zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini centra, na Podbari. Oprema stana je prvoklasna, bambusov tarket, Marazzi keramika, Bocci i Minotti sanitarije, boxpring francuski lezaji, long life kožna garnitura,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fenomenalan trosoban stan na traženoj lokaciji. Nalazi se u zgradi novije gradnje, kompletno renoviran i prodaje se namešten. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/22155100 , 064/8033305 536591 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji – neposredna blizina Futoške pijace, svega nekoliko minuta hoda do centra grada, gradskog prevoza, marketa, škola i Futoškog parka. Kvadratura: 52 m² (redukovana), realno oko 74 m² zbog dodatnog prostora pod kosinama Sprat: 4. sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan četvorosoban stan ukupne površine od 74 m², lociran na prvom spratu moderne stambene zgrade na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe i prostranu dnevnu sobu, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže komforan i funkcionalan životni prostor.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.983 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007202.Prodaje se lep, kompletno namešten trosoban stan (74m2) koji se nalazi na petom spratu stambene zgrade koja je locirana na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa špajzom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i okrečen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 74,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u centru Železnika, u blizini Doma zdravlja, škole, više prodavnica i ostalih lokala uslužno-komercijalnog karaktera. Stan se nalazi u urednoj, održavanoj zgradi sa puno parking mesta, okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099595 - Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaze sa dve spavace sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108897.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan na Novoj Detelinari, uz koji ide i parking mesto. Stan je useljiv od 1. oktobra. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije, ukoliko dovodite ljubimca, depozit je veći. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX namešten trosoban stan u blizini centra. Stan je komplet renoviran,od poda do plafona. Rasplaže sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, odvojenim toaletom, posebnom prostorijom za garderober, tri terase i ostava. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen trosoban stan od 74m², smešten u mirnom delu Podbare, na 1. spratu od ukupno 6, u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Zgrada je građena 2007. godine od strane renomiranog investitora. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na 6. spratu stambene zgrade sa liftom i pruža komfor i funkcionalnost. Namešten. Depozit u visini 1 mesečne zakupnine Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na Tatarskom brdu. Stan je bez ulaganja i prodaje se namešten. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051768, ADICE, UKNJIŽEN TROIPOSOBAN STAN OD 75m² <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Mirna oaza udobnosti – kompletno namešten troiposoban stan od 75m² sa dve terase <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto;....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan stan, u centru grada Banje. Ovaj prostrani stan ima površinu od 60m2, sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila, a dodatni luksuz pruža 15m2 prelepe terase sa fascinantnim pogledom na centar Banje. Nalazi se na V spratu zgrade, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan, idealnog rasporeda sa lepom komfornom terasom (izlaz na terasu iz sve tri sobe), lepog enterijera, uknjižen, u lepoj novoj zgradi na mirnoj lokaciji. Prodaje se delimično namešten sa garažom u dvorištu od 15m2 sa galerijom od 6m2 koja ulazi u cenu. Ako tražite tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen dupleks stan u mirnom delu Karaburme, idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Struktura stana: Donji nivo (45 m² – uknjižen): Hodnik Dve spavaće sobe Kuhinja Dnevni boravak sa izlazom na lođu Kupatilo Gornji nivo (30....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ponudicemo Vam jedan prelep stan,na odlicnoj lokaciji u bloku 64,ulica Gandijeva,kod Imo centra.Kompletno renoviran,kvalitetno,za sebe.Pogled ka parku.Moze namesten,ne koristen namestaj,a kuhinja kompletno opremljena. Prostorijehodnik,garderober,kuhinja,trpezarija,dnevni boravak,dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.000 €, 75,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Duplex stan 75m² Grbavica Novi Sad – 2 spavaće, terasa, parking, kompletno namešten SRPSKI – SEO OPTIMIZOVAN OGLAS Na prodaju trosoban duplex stan površine 75 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade i nudi izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 231.750 €, 75,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam predivan, svetao, porodičan četvorosoban stan u blizini centra Novog Sada. Pored dnevne i tri spavaće sobe, ovaj stan, savršenog rasporeda, poseduje fizički odvojenu kuhinju, terasu, kupatilo i po planu predviđen toalet, koji je preuređen u vešeraj. Osim što se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054589, GRBAVICA, TROSOBAN DUPLEKS, 75m2 Predstavljamo vam kompletno namešten trosoban dupleks na Grbavici, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Nekretnina se nalazi na petom spratu u novijoj zgradi kvalitetne gradnje i organizovana je na dva nivoa. Donji nivo čine hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 123.000 €, 75,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 75 m² + terasa, u mirnom naselju Aerodrom u Kragujevcu.Stan je svetao, odlično raspoređen i idealan za porodičan život. Sastoji se od: dnevnog boravka sa trpezarijom odvojene kuhinje dve spavaće sobe kupatila toaleta hodnika terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana na Adicama od 75m2. Pozicioniran na 1. spratu urbane vile. Stan sadrži prostran dnevni boravak sa huhinjom, hodnik, 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban stan u centru grada, u blizini Keja i Zmaj Jovine ulice. Stan se nalazi na trećem spratu, ima lift, informatika 13000 dinara,odmah useljiv. Izdaje se na duže, dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini vrtić, škola, gimnazija, Kej, gradski prevoz, riblja pijaca , Dunavski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 175.100 €, 75,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 3,5-soban stan u urbanoj vili na Adicama, Stan se nalazi u moderno građenoj urbanoj vili staroj svega pet godina, pozicioniranoj u samom centralnom delu Adica, izdvojenoj od ostalih zgrada, što garantuje dodatni mir, privatnost i kvalitet stanovanja. Naselje je porodičnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.870 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1099710 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Uknjižen troiposoban stan na Grbavici. Stan se sastoji iz prelepog, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila i toaleta. Grejanje je centralno gradsko. Stan u prirodi ima 85m2, jer je uvećan za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 102.000 €, 75,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s506 Na prodaju elegantan, kompletno renoviran i opremljen stan površine 75 m², smešten u zgradi sa garažom u širem centru Mladenovca – na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih institucija i sadržaja. Prostrani dnevni boravak sa trpezarijom krasi dekorativni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 388)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>