• GoHome Professional
do 220000 eura 80 m2 što manji klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 220000 eura 80 m2 što manji klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 80 m2 što manji klima

  • Za upit "do 220000 eura 80 m2 što manji klima" pronađeno 2 130 nekretnina - prosečna cena 1.971 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 4.sprat
    • luksuzan
    • dvorište
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 93.000 €, 74,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderan trosoban stan u izgradnji, projektovan prema savremenim građevinskim standardima i opremljen vrhunskim materijalima koji obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i energetski efikasno stanovanje. Stan se prodaje u zgradi koja poseduje samo tri stambene jedinice što vam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 74,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi. Trosoban uknjižen stan na Šonsiju, bez ikakvih ulaganja. Stan komplet renoviran, dvostrano orijentisan - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja na Jug, spavaće sobe na Sever, gde je tišina, mir i zelenilo. Zgrada od crvene fasadne cigle. Poseduje ostavu u sklopu zgrade,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u TPC Radnički, površine 74 kvm, na trećem spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri- merači ), lift u zgradi. Sastoji se od pred prostora iz koji se ulazi u dve kancelarije, kuhinjicu i toalet.Lokal je klimatizovan. Uknjižen ( upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan na odličnoj lokaciji, mir zelenilo, parking. Sa terasama ima 86 m2. Sobe velike komforne, odličan stan! uz stan ide i tavanski prostor oko 15 m2, koji je preuređen u atelje i pripada ovom stanu! Vredi pogledati! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.500 € na 118.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 118.000 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 123.300 €
06.02.2026 - 122.500 €
15.02.2026 - 122.000 €
08.03.2026 - 121.500 €
20.03.2026 - 121.000 €
05.04.2026 - 119.500 €
01.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom stambenom delu grada, na 150m od autobuske veze za grad, Blizu stajališta Vršačkog prevoznika koji saobraća direktno do Beograda, i Tri velika marketa (Maksi, Mere i Stokomak), pešaka 10 min., Na ograđenom placu 4,36 ari, nalazi se novija, prizemna montažna kuća. Trostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m² od čega je 40m² stambeni prostor, a 34m² je terasa.Grejanje u stanu je etažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 181.000 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin 3.0, 74m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvoiposoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence obuhvata gradnju 44 stambenih jedinica. U ponudi su 12 tipova apartmana. Završetak....

 
 
 
  Stan, SENTA, 144.820 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran, svetao i trostrano orijentisan trosoban stan, površine 74m2, na veoma traženoj lokaciji, Bulevaru Evrope. Stan se nalazi na petom spratu, od šest spratova. Zgrada poseduje lift. Stan je većim delom dvorišno orijentisan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sobe su komforne.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 235.000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2, 3/5, CG, lift, lođa, parking. Na prodaju svetao, moderan, trosoban stan u popularnom naselju Sannyville. Stan se nalazi na višem spratu i odlikuje ga prelep otvoren pogled na reku i zelenilo koji priža osećaj mira i privatnosti. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 223.000 €, 74,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 91651, PR/, video nadzor, klima, lift, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja. Lokal moze biti za razlicite namene, salon lepote, ordinacija, studio,kancelarija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, SENTA, 137.200 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir, čist vazduh, prirodu Kuća se nalazi na placu od 32 ara, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila u prizemlju i dve sobe na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 199.950 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129419, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Moderna i veoma kvalitetna gradnja, odmah useljiv, ekskluzivno opremljen. Dvostrano orijentisan. Stan poseduje pametan sistem upravljanja na "glas"....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 223.000 €, 74,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 91651, PR/, video nadzor, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja. Lokal moze biti za razlicite namene, salon lepote, ordinacija, studio,kancelarija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja 2019, Duplex sa pogledom na zgradu Osnovne Skole Ivan Gundulic, Centar Grada (Katedrala I Gradska Kuca) kao I pogled na Frusku Goru i Televizijski Toranj Crveni Cot. Duplex koji je orijentisan ka istoku. U Zgradi na raskrsnici Temerinska ulice i Gunduliceve/Jovana Cvijica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 185.660 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je Fenomenalan duplex na odličnoj lokaciji potez Bulevara. Nekretnina se sastoji od dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kuhinje, dva sanitarna čvora i terase. Odlično je održavana, potrebna minimalna higijenska ulaganja. U blizini svih neophodnih stvari. Većina stvari sa slika....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 43.000 €, 74,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U Somboru, u Jaroš naselju, prodaje se prizemna kuća površine 74m², smeštena na placu od 925m². Kuća ima funkcionalan raspored i sastoji se od: • jedne sobe • kuhinje sa trpezarijom • predsoblja • kupatila • terase Objekat je dodatno uređen i poseduje PVC stolariju, demit fasadu i....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je troosoban stan u Limanu 4, idealan za porodičan život ili kao investicija. Ovaj stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija, što omogućava funkcionalno korišćenje svakog dela stana. Svi prozori su opremljeni PVC stolarijom, što obezbeđuje dobru izolaciju i smanjuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo, komforan, 3.0 -soban stan na lokaciji poznatoj kao Stari Košutnjak. Na sedmom spratu, uredne i održavane vojne zgrade, sa dva lifta. Dvostrano orjentisan i svetao, sa odličnim rasporedom prostorija ( predsoblje, trpezarija, kuhinja, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U lepom i mirnom okruženju, u ponudi je montažni objekat projektovan u šumadijskom stilu. Površina objekta je 74m2 stambene površine. Hodnik, veliki dnevni prostor sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. U suterenu pomoćna prostorija, vrlo korisna, ostava i vešernica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 199.900 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104579, II/II, klima, uknjizen, parking. Prodaje se trosoban stan idealnog rasporeda na veoma atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu. Zgrada se nalazi u mirnom, ususkanom delu Petrovaradina. Sa druge strane je u blizini svih vaznih usluga i ustanova - apoteka, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 74,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici i nadomak Čubure i Neimara. Sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, toaleta, 2 terase i predsoblja. Uknjižen je kao atelje. Cena nakon povrata PDV iznosi 188000 Eur. Kupac plaća proviziju od dva posto cene. 069 BEOKROV Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111160. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je uslejiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, svetao, uredan, komforan stan, od 74m2, nadomak Muzičke škole na Limanu3, spreman je za nove podstanare. stan se nalazi na 6.spratu, okružen zelenilom i besplatnim parkingom. Cena zakupa je 550e, potreban je depozit. Dragica 0613087022 Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Košutnjak, 139.000 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju Lux opremljenog trosobnog stana na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom ostavom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 213.470 €, 74,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dobrodošli u vaš budući dom. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji je u završnoj fazi izgradnje. Sa površinom od 74,40 kvadratna metra ovaj prostrani stan je prava definicija savremenog životnog prostora, komfora i elegancije. Prostorije: velika dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 223.000 €, 74,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Vracar , Hram Sv Save , Dubljanska , 74m2 uknjizena kvadratura , 81m2 merena kvadratura , Vpr / 4 , lift , cg , stan odlicne strukture , perfektna lokacija , orijentisan dvorisno , tih , Alu stolarija , Hrastov parket , izuzetno kvalitetna , lepo odrzavana zgrada , gradnja 2010.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m od čega je 40m stambeni prostor, a 34m je terasa.Grejanje u stanu je etažno na....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 74,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 (68m2 grejna površina + terasa od 6m2) Stan ima pripadajući podrum i na spratu se nalazi zajednička ostava. Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 196.100 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94586, V/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen. Stan je dvostrano orijentisan te je jedan od retkih koji nudi pogled na Gundulićevu i pogled na park iza zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan i veoma funkcionalan stan, prostran i svetao, u novoj zgradi kod Pionira, dve spavaće sobe ( veća i manja koja je prazna ), kupatilo, kuhinja ispred....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 51.800 €, 74,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da stanujete u perfektno nameštenom stanu ovo je idealan stan za Vas. Stan se sastoji od: dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje i trpezarije, hodnika, kupatila i toaleta, ima terasu. Opremljen je novim nameštajem i tehnikom. Za više informacija i razgledanje stana pozvati:065/222....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 96.200 €, 74,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121496, V/VI, klima, lift, terasa(2), nov luks, garaza. U ponudi ekskluzivan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica, u neposrednoj blizini Đeram pijace, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja potrebnih za lagodan gradski život. Stan se nalazi u kvalitetnijoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.000 €, 74,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, na početku Bulevara Nemanjića, izmedju centra grada i Delta Planet-a, u blizini škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa dva lifta na jedanestom spratu (nije poslednji), uknjižene površine 74m2 + lođa. Po....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 556)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>